ak partili olmak gayet normal standart bir durumdur. eğer bir parti anayasal doktrinler içerisinde kalıyorsa isterse x'e yanaşır , isterse y'ye inanır.

yaslandığı şey kandil olursa hdp gibi helak olur, fetö sözcülüğü yapıyorsa kendine yazık eder. milli olduktan sonra ama gerçekten milli , umurumda değil neyci olduğu. bana x, y, k partili değil mesele yurt dışında ve içinde söz konusu vatan olduğunda ülkesini satmayacak, avrupa parlementosunda kendi ülkesini tabağına tükürmeyecek insan ve güruh lazımdır.

15 temmuz'da sokağa çıkanların partisi yoktu. vatanı, aidiyeti , dini , vicdanı vardı. sandığa gittiğinde kendi muhasebesini kendi yapacak insanlar. ne burada, ne başka mecrada bunu sorgulamak kimselere düşmez.
gördüğüm ve okuduğum en saçma başlık. kim niye böyle bir uğraş içine girsin ki? hayır muhalif olacaksanız daha sağla argümanlarla geliniz. komik olmayın ya..
--- alıntı ---

yani arkadaş demek istiyor ki yarın bir gün ak parti iktidardan giderse aşırı sempatizanları muhalif kesim tarafından fetöcü gibi görülecek.

ben öyle anladım.

--- alıntı ---
bir dönem fethullah gülen'i övme yarışına girenler bugün sövme yarışındalar bir gün devran dönünce aynı durum akp için de sözkonusu olabilir neden olmasın ?
yakın gelecekte biz solcu değil saadetçiyiz diye yakınması muhtemel kişileri enterese etmeyecek bir mesele. o değil de seçimin sonucunu %0.0001 oyuyla saadet belirleyecekmiş. fetö, esed derken şimdilerde kılıçdaroğlu ile kanka oldular. Allah ıslah etsin.

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar