senhudai

bir çay tiryakisi ,
hoş gelmiş diyor ve cogito sözlük çayhanesinden, semaverde kaynayan dumanı üzerinde demli taze bir çay ikram edyoruz kendisine...*
devamını gör...
yazara itafen:

ya rabbi!

bu güzel vakitlerin hatrına onu ilahi kelimatulllahtan ayırma.
devamını gör...
artık pek yazmıyor gördüğüm kadarıyla. gelse de yazsa. hatta o gelmezse biz gitsek de zorla yazdırsak. *
devamını gör...
mahlas altında sadece 9 tane tanım bulunan dolu yazar. üslubu ve kelimelere hakimiyeti leziz. sanırım zaman sıkıntısı çekiyor inşallah bu sıkıntıyı aşar ve sol şeriti tanımlarıyla süsler.
devamını gör...
her an +1'i ve +2'siyle halı saha maçına gelebilme potansiyeli olan kardeşimiz. bu +1'ler ve +2'ler sözlükteler mi, varsalar niye biz tanımıyoruz sorularının cevabını bekliyoruz kendilerinden.
devamını gör...
trabzonspor maçlarını canlı canlı heyecanlı anlatan yazar. üstelik yorumlarını da katıyor. yannız trabzon-varsova maçının tarihini ekim diye girmiş. hatasını da yazmış, tebessüm ettirdi, saygılarımızı sunuyoruz.

--- alıntı ---
edit: oha ekim demisim! kasim olacak o.

--- alıntı ---
devamını gör...
aynı sözlükte yazmaktan utandığım yazar. ettiği küfürlere ayniyle karşılık verdim ve bir yerde maalesef seviyesine inmiş oldum, ama hak etti. fazlasını da söylerdim zira sinirlendim ama kısas sınırını aşmak istemedim.

bu cemaat bu tipleri yetiştirip yetiştirip aramıza salıyor. Allah sizi bildiği gibi yapsın. beddua etmeyeceğim ama sorularını çaldığınız sınavlarda hakkınızı yediğiniz çocuklar, milleti menfi-müspet diye fişleyip ele geçirdiğiniz kadrolar, iki yüzlülükleriniz, milletin başına kakmak için yaptığınız sözde iyilikler, hem hıristiyan hem müslüman manşetleriniz, papa hazretleriyle diyalogunuz, "ibrahimi dinleri" birleştirme ülkünüz, amerika'da yaşayan ve fbi'ın işbirliği listesinde olan lideriniz, aba altından sopa göstermeleriniz, kibiriniz, seks kasetleriniz, tehditleriniz, ayak kaydırmalarınız, siyasetiniz, makyavelist siyasetiniz, peygamber'i ezandan ve kelime-i tevhidden çıkartıp sonra da türkiye'nin meselesini size bıraktığını iddia (iftira) etmeniz, dini sömürmeniz, bu temiz milletin insanlarının dini hassasiyetlerini sömürmeniz, kiraladığınız hakimleriniz ve avukatlarınız, söylediğiniz ardı arkası gelmeyen yalanlar..
eğer Allah ve adaleti varsa -ki ben başka hiç bir şeyden bu kadar emin değilim- bu saydıklarımın hepsi burnunuzdan fitil fitil gelecek. siz daha durun.

erem şentürk'ün sözleriyle,
sizden korkmuyorum. artık sizden kimse korkmuyor.
devamını gör...
utanç verici yazar cemaatin devlet olduğunu söylemiştir.
devamını gör...
sözlükte mizahi kalemi sağlam yazarlarımızdan. son iki ay gündem yoğunluğundan siyasi konulara girdi ve bu özelliğinden bizi mahrum bırakmıştı. uzun zamandır aktif göremiyorum, inşallah gelip bize o güzel yazılarından bir demet öeeeh gel yaz lan işte.
devamını gör...
aramıza hoş gelmiş yarı hemşerim olan yeni moderatörümüz. hayırlı olsun.
devamını gör...
trabzonspor aleyhine tanım gireni yakacak olan mod. hayırlı olsun moderatörlüğü.
devamını gör...
modluğu hayırlara vesile olsun. kaçak yazarları, uygunsuz tanımları kaleci onur gibi havada kapıp mordor'a süreceğinden şüphemiz yok.
devamını gör...
kardeş takım trabzonspor taraftarı. modlugu hayırlı olsun Allah utandirmasin. bu arada alt devreler gelmeye başladı. *
devamını gör...
varlığından yeni haberdar olduğum yazar,mod olarak tanımak varmış kaderde. *

neyse lafı uzatmadan eğip bükmeden ''hayırlı olsun'' diyelim efenim.

edööött : varlığından haberdar olmama durumu tamamen benim körlüğümle alakalı,yoksa baya baya üstad varmış karşımızda.

(bkz: affetmek büyüklüktür)

(bkz: saygılar hocam)
devamını gör...
benden bir gün önce moderatör olmuş yazarımız.tebrik eder yeni mod olmuş yazar dayanışması adına buradan kendisine selam ederim.*
devamını gör...
trabzonsporunun 5-0 lıkl galibiyeti dolayısıyla tebriklerimi sunduğum yazar. 3 değil, 4 değil, 5.. ayıp ayıp.
devamını gör...
gündüzleri siyah, geceleri yeşillenen; üstad mı; mod mu? bilemedim. fakat bu gözleme dayalı bir analizdir. bu gözler bunu gördü.
devamını gör...
platinyum üyeliğe geçtiği zaman sözlüğü daha da sevecek yazarımız. bu arada şifresini değiştirmeli hami1234 hiç yakışık olmamış.*
devamını gör...
gösterişsiz ama güven veren futboluyla her takıma lazım bir futbolcu.

hami mandıralı sendromuna yakalanmamış olması da ayrı bir güzellik.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.