#haber 

8 mart kadınlar günü dolayısyla istiklal caddesinde düzenlenen feminstlerin, hdp'nin, chp'nin ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarının katılmıyla gerçekleşen yürüyüşte açılan pankart.ekleme: bir yazarımız bunlar gerçek mi diye sormuş haklı olarak. böyle bir pankartın gerçekliği tabi ki sorgulanır. haber kaynağı eklim;
haber
|
katılımcıların siyasi kimliklerine bakılınca şaşırtmayan açıklama.

buna çok güzel cevap verilir de seviye çok aşağıda ben oraya kadar inemem bu yaştan sonra.
la bunlar gerçek mi * nolur biri montaj desin, ulan insan bunların yüzünden marjinal olmaya utanır. Ahahaha bu ne ya çıldırıyorum. Vibratörle hamile kalan kesim mi bunlar *
bilimsel olarak doğru. ama bilimsel bakamıyorum kahkaha attım ilginç bir pankart olmuş.
aşağılık kompleksinin dışa vurumu. şu rezelliği bir avrupalı bile yapmaz.
cok sey etmeyelim gencler. sonucta sirf pipisi var oldugu icin ortada kasım kasım kasılıp gezen insanlar var, her iki lafından biri silerim olan insanlar var. bu insanlarda kendi çaplarında haklı aslında
ben anneyim demenin başka yolunu seçmişler sadece o kadar? aksama kadar oraya buraya koyarken aynı isimleri bizlerde anıyoruz. bazi kufurler askerde baglac diye geciyor 3 kadın şey dedi diye mi yükseldiniz?
estetikten yoksun, kadını yüceltmekten ziyade metalaştıran, annelik gibi yüce bir değeri hiç edip bir organa indirgemiş ifade. doğum kadar kutsal bir olay bu kadar çirkinleştirilebilirdi.
bizim çocuklar sınavda sorduğum soruyu yapamadıklarında bildikleri başka soruyu sınav kağıdına yazıp onu çözüyorlar. aynıı mantalite.
türk erkeğine böyle malzeme verilmez,
bu ortayı gole çeviririm ama neyse.
|
sezeryan uygulamasını yok farzeden bir açıklama olduğu için bu tür düşünceye sahip şahısları kınıyorum.
ahlaksızca bi pankart, eyvallah.

bu siyasi fikirdekilerin hepsinin bu şekilde düşündüğünü yaftalayıp, ima etmek ise daha da ahlaksız. siyasetle ne alakası var olm, şuraya kazlıçeşme mitingi videosu koysam insanlığınızdan utanırsınız. aptal hangi siyasi görüşten olursa olsun aptal. ve aptallıktan büyük günah yok.
kaburgadan yaratılmama doğru adem neyden yaratıldıysa havva da ondan yaratıldı ayetle sabit.

yaratıcı'nın ilk yaratması böyle.

sonraki yaratım da erkek-dişi birlikteliği sonrası dişinin karnı olarak belirlenmiş.
|
biri şu pankartı açan arkadaşa, kadının erkeğin kaburgasından yaratılmadığını, kadın ve erkeğin aynı kaynaktan yaratıldığını açıklasa iyi olur. çünkü böyle saçma işler yaparken kendilerini entelektüel zannediyorlarda.
sen de benim penisimden çıktın ben söylüyor muyum? hiç. iyilik yap denize at demişler.
|

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar