cristiano ronaldo

#spor 

bu da insan olmayan futbolculardandır o ne çalımlar, o ne hareketler, o ne goller kardeşŸim messiye bağŸlayıp uzaya göndermek lazım.
devamını gör...
eğer bu sene de en iyi futbolcu ödülünü alırsa bu ödülü üst üste 3 kere alan tek oyuncu olucaktır ama bu sene uzak gibi ödül. ödülü alıcak kişi için (bkz: lionel messi)
devamını gör...
artist artist hareketleriyle bir çok kişinin antipatisini kazanmış yetenekli futbolcu.
devamını gör...
cinsel gücü artırıcı enerji içecekleri içen futbolcu.
günde kaç kişi ile ilişkiye girdiği kimi çevrelerce merak konusu.
devamını gör...
5 mayıs 2009 arsenal manchester united maçında biri frikikten olmak üzere 2 gol atmıştır.frikikten attığı ilk gol güzel olmasına güzeldir faka arsenal kalecisine de sormadan edemeyeceğim öyle de gol yenir mi kardeşim diye.

barcelona chelsea karşısında bu akşam tur atlarsa son yılların merak edilen karşılaşması (c.ronaldo vs messi) da hünerlerini izlemeye devam edeceğiz.
devamını gör...
manchester united kendisi için yapılan 94 milyon euro'luk real madrid teklifini kabul ettiğini açıklamıştır.
devamını gör...
halk tabiri ile ebesinin amı kadar parayla transfer olmuş topçu. her bakımdan topçu.
devamını gör...
simarik kibirli bir topcu. bunun disinda hzlidir, pratiktir. ayagina hakimdir. sert vuruslari vardir. dünyanin en iyileri arasindadir. akil ucuklatan bir bonservis bedeliyle real madrid e gitme yolundadir.
devamını gör...
kendisi için en uygun ligden ayrılmak istemekle yanlış yapan futbolcu.
devamını gör...
pes09da kardesimin en iyi kullandıgı oyunculardan biridir,sag kanattan yaptıgı ataklarla beni canımdan bezdirmistir,it gibi kosar,artisttir ve pek hoslanmadıgım futbolculardan biridir kendisi.
devamını gör...
bir tarafta bütün gün hamallık edip 5 kuruş kazanan insanlar varken, bir plastiği 3 direğin arasından geçirdiği için çuvalla kazanan çingenelerden sadece bir tanesi...

devamını gör...
çoğu afrika ülkesinin milli gelirinden fazla para eden şımarık ve hatta tiksindirici herif. tamam iyi topçudur eyvallah, ama karakteri için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
devamını gör...
manchester united in web sitesince de doğrulanması ile artık real madrid li olan futbolcu
devamını gör...
fena biçimde sincanlı bir bünyeyi andıran http://insan.saç tarzından tutun da giyimine kadar sincanlıdır gözümde.hatta kendisini tanımadan önce şöyle tunalı'da görsem hacı nerden bul o çakma adidasları diye sorardım.
devamını gör...
hamurunda çamur çirkeflik olan tevazudan nasibini almamış tipi tip futbolcu.
baştacı, sempatik hemi de en kral futbolcu için (bkz: lionel messi)
devamını gör...
kimseyi katogerize etmekten haz etmem ama bu herifi görünce Allahın portekizli çingeni diyesim geliyor. ne kadar itici bir adam yahu bu. ben oldum triplerine mi kızayım,oynarken ki artizliklerine mi karar veremiyorum.bide biri bunu uyandırsın kim yakışıklısın dediyse fena keklemiş şopar'ı.yakışıklılıkta veya milenyum tabiri ile ciks olmakta ibrahim toraman'ın eline su bile dökemez.
devamını gör...
söylentilere göre, real madrid'in eski oyuncusu brezilyalı ronaldo gibi 9 numarayı giyecek olan, ve forma arkasına "c. ronaldo" değil "ronaldo" yazılmasını isteyen futbolcu.

eğer doğruysa, taraftarları masrafa girmekten kurtarmıştır. sandıktan eski 9 numara ronaldo formaları çıkartılıp giyilecek. mis.
devamını gör...
maradona ve pele ile kıyaslanmaması yetenek eksikliğinden değil, oyun stilinin ve karakterinin benzememesinden kaynaklanmaktadır.

george best'ten daha iyi bir oyuncu olarak gösterilmek adam olana çok bile.

george best'in bir zamanlar dediği şu sözü hatırlamakta faide vardır: "eğer çirkin bir insan olarak yaratılmış olsaydım, şu an ne maradona'nın ne de pele'nin adı hatırlanırdı."
devamını gör...
şu günlerde messi nin gölgesinde kalmış futbolcudur,şu faktörde önemlidir ki,messi yedek de oturuyorken ronaldo dünya yı kavuruyordu.
devamını gör...
manchesterin güsel pazarlama taktiği ile ederinden çok yüksek paraya reale sattığı futbolcu. kuvvetlidir, hızlıdır ve topa iyi vurur ve fakat hiç bir zaman ısınamamışımdır kendisine.
devamını gör...
neresinden bakarsan bak manchester united'a bir şampiyonlar ligi şampiyonluğu kazandırmıştır. artist olması hasebiyle türkiye topraklarında ve karasularında sevilmez. sürekli messi'yle kıyaslanır. hayta evlatlarını edepli görünenlerle kıyaslayan babaların memleketteki oranının fazla olmasından olacak ki; "bak messi'ye, efendi çocuk. örnek al örnek." şeklinde kendisine ayar çekilmeye çalışılır.

tabi onun bunlardan haberi yok.
devamını gör...
bildiğin sapıtmış. heryerden vuruyor. çok güveniyor kendine. messi kadar beceremiyor futbolu.
devamını gör...
farklı oyun sistemlerinde ve ligler de aynı başarıyı yakalaması kalitesini ortaya koymaya yetiyor sanırım.

real madrid geçen sene onlarca transfer yapmıştır, xabi alonso haricinde baktığımızda elle tutulan tek verimi kendisinden almıştır.

gollerine aynı şekilde devam etmiş,koskoca real madrid onsuz bocalamıştır. bu sezona çok formda girmiş yine kalitesini konuşturmuştur.

barcelonareal madrid mi derseniz barcelonadır. ancak ronaldo mu messi mi derseniz,messi'yi başka takımda aynı performansla izleyene kadar tercih ronaldodur.
devamını gör...
dün akşam real madrid'in real murcia'ya karşı oynadığı kupa maçında, profesyonel kariyerindeki 200. golü atmıştır.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar