derviche moderne

insanların akademik-entelektüel-sosyal gelişimine pozitif katkı sağlayan bir sivil toplum kuruluşunda değerli işler yapılmasına vesile olmasını sağlayan bir konumda çalışıyor. evet, idealist!
aynı zamanda mayıs ayının sonuna kadar ''cihan harbinde ruslara esir düşen osmanlı askerlerinin durumu'' konusunda yazıp teslim etmesi gereken bir tezle uğraşıyor. evet, öğrenci!
yine her hafta üniversiteli elli-altmış insanın kültürel birikimine katkıda bulunması için özel biçimde hazırlanması gereken bir yabancı dil okuma grubuna özen gösteriyor. evet, disiplinli!
bunların dışında daha bir sürü kişisel hayatıyla ilgili zihnini ve bedenini yoran meşgaleler, mesuliyetler söz konusu. tüm bunlara dünya sözlük'te kendisine atılan her mesajı kimden geldiği ve konusu farketmeksizin mesele hallolana kadar cevaplamasını, yine sözlüğün moderasyonu konusundaki diğer aksiyonları eklerseniz geriye hiç ama hiç zaman kalmıyor. evet, fedakar!

allah aşkına, lütfen kendisine sadece diğer moderatör arkadaşların çözemeyeceği veya ilgilenemediği durumlarda ulaşın; yoksa o delirecek, gerçekten delirecek...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.