ben değil, zaman muhabiri tuğba mezararkalı ifadesidir. artık bu kadar yalana ve iftiraya dayanamayıp isyan etmiştir. şimdi hanımefendiyi linç etme zamanı gelmiştir.

devamını gör...
|
yakında lince uğrayacak hanımefendinin tweeti. hatta uğramaya başladı sanki...
devamını gör...
dün yaptığı şu açıklamadan sonra nefret etmeyeyim de ne yapayım.

"biliyorsunuz bir 6-7-8 ekim olaylarını yaşadık, ardından bir suruç olayını yaşadık ardından diyarbakır olayını yaşadık, burada başka yerlere fatura kesmenin anlamı yok bunlar hep hep bir dayanışmanın yardımlaşmanın neticesinde ülkemizde bir terör belasının estirilmesinden başka bir şey değildir terörden rant elde ediyorlar. yaptıkları şey bu. eğer 400 milletvekilini alabilecek veya bir anayasa’yı inşa edecek sayıyı bir siyasi parti yakalamış olsaydı, durum bugün çok daha farklı olurdu.”*
devamını gör...
yanlışı savunacak kadar, iftira adacak kadar, vatan hainliğine çanak tutacak kadar, teröristleri sevecek kadar.
sizi Allah' a karşı temiz çıkaran ne söyleyin biz de bilelim.
devamını gör...
(bkz: #1778831)

asgari ucretin ne kadar oldugunu ondan sonra da aksaray denen kibir, gosteris ve israf yuvasini dusun. cozum sureci denen ihanet surecindeki pkk ve ocalan guzellemelerini dusun. yolsuzluklari ve bunlarin uzerinin nasil kapatildigini dusun. kalemsorlerinin yaptigi yalan haberleri, daha sonra o yalan haberin 1/10000 buyuklugunde yayinlanan tekzipleri. vatandasi yumruklamasini dusun. soma faciasindan sonra yaptigi fi tarihinden ornekler veren saykodelik aciklamalari dusun. "anani da al git"e hic girmiyorum. guneyde "biz milliyetciligi ayaklar altina aldik" , trabzon'da "esas milliyetci biziz" tarzi nabza gore serbet aciklamalari. cumhurbaskani kimligi ile tarafsizlik ilkesi diye birseyi ortada birakmayan secim propagandalarini. ondan sonra da bugun yaptigi "400 mv olsa bunlar olmazdi." aciklamasini. ister istemez miden bulaniyor ve kusuyorsun zaten.
devamını gör...
|

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar