interaktif sözlükler ocak 2018 sıralaması

biraz başlık parsellemek gibi oldu, şimdiden derin millet veya arsen lupenden özür diliyorum fakat helecanla* beklenen liste. sanırım 20 25 dakikaya buralara eklenecek.

edit görünümlü büdüt: şuradan
hasta etmesinler adamı. o liste buraya gelecek. sıkarım topuklarına.
|
umarım iyi bir sıçrayış olmuştur. tüm çabalarımız bunun içindi. amiiin.*
|
bu başarı sanırım pia ve arkasındaki takipçilerinin yazar resmen önümüzü açtı.
o değil de bir ayda tanım sayımızi ikiye katlamışız. bu hakikaten çok iyi bir sıçrayış!
emeği geçen tüm abiler ve ablara teşekkür ederiz.
bütün yazarları tebrik etmek lazım herkesin bir tane bile olsa emeği var. tabi bu işe çok fazla emekleri olanları unutmayalım onları ayrıca tebrik ediyorum. sözlük gibi adamın son iki günde döktürdüklerini ayrı tebrik ediyorum. ne yazdın be abi. *
yüzde yüzdört başarı katlanması yaşadıgımız sıralama. Allah askına söyleyin kimin duası bu. dua isteyecez
moderatörlere rağmen gelen başarıdır. gizlemediğiniz başlık mı kaldı olm?
|
şubat sonunda uludağ'ı da tokatlayarak ikinciliği alacağız.
|
uludağ yazarlarının doğrudan etkisiyle oluşan sonuçtur.
uludağ'ın % 10' u dünya sözlüğe %:100 etki yapmıştır.
kanlı ay tutulması gecesinde , ortalığı kan gölüne çevirdik. dosta güven , düşmana korku saldık.bir dahaki sefere uludağ'ı da hallaç pamuğu gibi dağıtırız evelallah..
küçük bir analiz yapacak olursak, toplam 20 adet sözlük bulunmakta - bunların 8 tanesi belli grup ya da meslek grubuna ait kişilerin barındıkları - yerler. bu kişilerin buraya gelmeleri için meslek hastalığından , takım taraftar halinden çıkmaları gerek. oraları bırakıp , buraya gelecek en zor kişiler bunlar.

asıl havuz noktası 1.144.516 toplam tanımın 1 milyon 12 bin adetini barındıran ilk 5 sözlük mecrası. uludağ sözlük ve instela olayın inceleceği nokta, benzer 2-3 yazar kazanımı sonrası haziran ayına doğru tanım sayısı 80 binleri zorlar diye düşünüyorum. ki ortalama 75 bin bandını tutturmak yazar / tanım sayısına bölündüğünde neredeyse en verimli sözlük olunduğunun nişanı olur.

burada kritik olarak gördüğüm yerler şunlar:

* tanım sayısında tematik / güncel sol frame arasında uçurum açılırsa bir yerden sonra tanım sayısı düşer.

* güncel sol frame`den elden geldiği kadar tematikleri kaldırarak daha etkileşimli ve benzer konularda tanım sayısının artması, buranın nasıl bir yer olduğunu merak eden kullanıcı olmayanlara güzel bir referans noktası olur.

* oylama sözlük tarihinin hem en kıymetli hem de yazmaya teşvik edici en güzel unsuru. aralık ayında kaliteli , komik yahut güzel bir gözlemde bir yazar 8 - 9 beğeni alıp, bunca tanım artışı sonrası benzer durum söz konusuysa o zaman dm`de vakit geçiren arkadaşlara ve cebinde akrep olanlara hello deme vakti gelmiştir.

* Allah utandırmasın, tüm yazarların elleri dert görmeye yürekten tebrikler. ( yönetime , modlara ve yazılım ekibine)
interaktif sözlükler ocak 2018 sıralaması ile karşınızdayız. `ekşi sözlük` her zamanki gibi `birinci` sırada. arkasından `uludağ sözlük` geliyor. `instela` ise yerini `dünya sözlük`'e kaptırdı ve 4. sıraya indi. `kutup sözlük` ise 5. sırada. `galatasaray sözlük` ise 6. sırada ve `zengin sözlük`'de tekrar sıralamada yerini alıp 7. sıraya yükselmiş durumda. `kulzos,` `nar sözlük` ve yeni sıralamamıza katılan `gezgin sözlük` ilk 10'u oluşturuyor.

interaktif sözlükler ocak 2018 sıralaması'na ve açıklamalara ulaşmak için;

https://interaktifsozlukler...

sıralamaya dahil olamayan; ancak yazarlardan gelen talepler doğrultusunda oluşturulan interaktif sözlükler - gümüş lig ve açıklamaları için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz:

https://interaktifsozlukler...


http://interaktifsozlukler.... şubat 2018 sıralamasında görüşmek üzere.
evet, maaşlarımız ne zaman yatıyor? prim farkını da isteriz. *
|
malazgirt'te sultan alparslan'ın ordusuna son anda katılan peçenekler gibi sözlük gibi adam'ın şu iki günde sözlüğe aktardığı 3 5 ansiklobediyle elde edilmiş zaferdir.
birkaç tane daha botla birincilik de mümkündür.
bir kaç ay sonra iğrenç trolleri ve umarsız yöneticileri nedeniyle foseptik çukuruna dönen uludağ sözlüğü geride bırakırız.
|
namusumuzla para kazanıyoruz sonuçta.
|
dünya sözlük uludağ ile mukayese edilmemeli; uludağ'ın beslendiği kaynak ülkedeki sapık ergenler. dünya sözlük de sırf tık almak için sözlük içi kontrolü biraz esnetirse aynı rezaleti misliyle görür. üstelik buna alışık olmadığından daha hızlı batar.
o uludağın da ekşinin hamısına koymak dileğiyle.

edit: bu listede inci neden yok. bilenler yeşillesin.
|
sevindigimiz sıralama. ara tatilin sonuna gelmiş olmamızla şubat ayında bu ayda olduğu kadar rahat tanım girme imkanı bulamayacak olsam da , inanıyorum ki camiaya yeni katılan eski ve yeni yazarlar yokluğumuzu hissettirmeyecektir.
|

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar