oy verdiği için mutlu eden yazarlar

#anket  #sosyal 

var böyle yazar. mesela bir bilen sadece arkadaşız ama mahlasını her görmemde yüzüm gülüyor. evet ruhsal ve moral olarak iyi değilim..
kahin at nam yazardır. yıllardır buralarda ama hep hayalet modunda. oy verince diyorum ki heralde sevaba girdik öteki taraftan etkileşim var.
herkes biribirinin kankası konumunda gibi, klancılık mevcut ve birilerinin birilerini oylaması sıradan bir durum olması gerekirken hamili kart yakinimdir halleri seziyorum. oylanmak ya da oylanmamak, benim yazma sürecimi etkilemez , bunu da belirteyim.
benim icin iki tur .
1) kendimi yakın bulduğum yazarlar.
2) nadir oy veren cebinde akrep besleyen yazarlar.**
başlık bana ait ama kimse beni yazmamış. hepinize benden eksi lan.
artı veren azınlıkta kalan bir kitle var zaten, ekseriyetimiz cimri maalesef.
artı-eksi veya yazar mahlası ayırt etmeden her birinin okuma ve değerlendirme zahmetine girmesinden ötürü müteşekkirim. değerlisiniz cömert yürekli yazarlar, en azından merrydef'in nazarında...
ben değilim. evet oy konusunda fazlaca cimriyim. aslında bazen beğendiğim tanımlara oy vermeye üşeniyorum. uzun tanım yazmaya da üşeniyorum. kısacası üşeniyorum. siz artı verdim sayın gençler.
ıyhh herkes pis fakir sıradan yazarları yazmış. ben sadece çok kıymetli moderatörlerimiz, daha kıymetli yöneticilerimiz ve en kıymetlilerimiz çok saygıdeğer adminlerimiz tarafından olumlu bir değerlendirmeye mazhar olunca mutlu oluyorum. adeta çocukluğuma dönüyorum ve mahalle maçında iyi bir hareket yaptıktan sonra mahalle abimizin başımı okşayıp "helal sana be çok iyiydin" dediği anları hatırlıyorum. ben de tatlı masumane bir gülümseme konduruyorum yüzüme ama gururlu da durmaya çalışıyorum heyecanımı belli etmeden "sağolasın abi" diyiveriyorum. aynen bunları yaşıyorum ekranın başında.

iyi ki varsınız kıymetli yetkililer yoksa bu pis fakir çay edebiyatı yapan yazarlar çekilmez.
henüz tanımadığım yazarlardır.

kişinin okumaktan zevk aldığı yazarlar olması da kuvvetle muhtemel.
|

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar