bunları tarih yazacak ve bedelini çok ağır ödeyeceklerdir.
Allah'tan belalarını bulmalarını dilediğim haşhaşilerdir, her kimseler. aynı zamanda bunlara taviz verip dibimizde patlayan bombaların hesabını soramayanların da Allah belasını versin. pkk'yı bu kadar palazlandırıp bir dönem barış örgütü gibi lanse edenlerin de Allah belasını versin. apo kürtlerin lideridir diyenin de Allah belasını versin. apo ortadoğu'da türkiye'nin önünü açıyor diyenin de, apo artık yaşatmak istiyor diyenin de, hdp'yi akp olarak biz güçlendirdik diyenin de Allah belasını versin.
olmayan seydir. hayaldir. algi operasyonudur. pkk destekcileri haric pkk'ye tek laf etmeyen kimse gormedim. gercekten varsa Allah'indan bulsunlar ne diyeyim.

hem katil, bolucu, bebek katili, binlerce kurt ve turk vatandasin katili, aptal, bas belasi, bu topraklara gelen en buyuk fitne kahpe pkk'ya; hem uzun bir sure ulkenin mayinlanmasina, silah depolanmasina seyirci kalan, pkk'yla kardeslik turkuleri soyleyen akp'ye pekala tepki gosterilebilir. bunu yapinca cildiranlar oluyor nedense.

boyle bir gunde de sunlardan bahsetmeyeyim diyorum, tekrar tekrar ayni seyleri yazmayacagim diye karar aliyorum bu tarz sacma sapan seyleri gorunce cevap vermeden duramiyorum.
|
http://www.sabah.com.tr/gun...

işte öyle bir şey.

http://www.zaman.com.tr/yaz...

ya da böyle. veyahut;cemaat tvlerinde her Allahın günü boy gösteren mehmet altan: "ey kürtler; kobani'yle birlikte, batı'nın ortadoğu'da aradığı model toplum olarak tam desteğini kazanabileceğiniz, bağımsız devletleşmeyi başarabileceğiniz olağanüstü bir tarihsel fırsat yakaladınız. şimdi akp ile dar bakışlı yerel bir barış yapmanın değil, çok daha geniş ve büyük düşünüp, hayranlık yarattığınız batı'nın desteği ile bağımsız devlet için savaşmanın zamanı."

ve şerefsiz olan, hain olan biziz. osman baydemirden geliyor. ilgili linki gören gördü. bilenler de biliyor. bilmeyenler bizzat gelip sorabilir.|
etmezler tabi kendi gazetelerinde yazarları hdp güzellemesi yapmış bir topluluk bunlar. sorsan fethullah hocaefendi diye saçmalarlar.
|
kendi yazarlari pkk guzellemeleri yapmis olanlardan hicbir farklari yoktur.
|
akplilerdir.. daha bugün o günkü siyasi konjoktürde hede hüde diyerek bir de açıklama yapıyor omurgasız.. laf attığınız cemaat, çözüm süreci devam ederken, o günde bugün de siyasi anlamda bir şeyler anlatmak isteyenin yanında durdu ama elinde silah olana en şiddetli tepkinin verilmesi gerektiğini ifade etti.. dizilerine çekim hakkı vermediniz askerin kahramnalığını anlatıyor çözüme zarar veriyor diye .. pkkya laf edemeyen hainlerin kim olduğu ortada .. o günlerde pkknın güçlendiğini, katılımın arttığını, meşruiyet kazandığını, ki hdp nin oylarının artmasının da sebebi budur, bangır bangı bağırarak anlatıyordu.. o gün de hain diyordunuz bu gün aynı şeyi söylüyorsunuz.. insanda biraz utanma olur ..

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar