saçını topuz yapan erkek

nedendir bilmem kızlar hasta bu tiplere. birde küpesi olsa armut pişŸ ağŸzıma düşŸ durumudur. *
derhal topuzunu bozması gereken erkektir.
|
gizli eşcinseldir.
|
itici görünen erkektir.
|
hafiften sakallı olan erkektir. halka küpe varsa daha bir tadından yenmez. ayrıca topuzu kalemle yapması değişik bir statü kazandırır.
topuzuna bakıp ne idüğü sorgulanmaması gereken bireydir. önemli olan zihniyetidir.
çok nadir olmakla birlikte sevimli olabilendir.
|
bu tiplerin çoğunun kulağında da küpe var ve tavırları erkeksilikten uzak. kime neye özeniyorlar bilemiyom. ama özenti oldukları kesin. kız ayakları da olabilir.
bütün yaz topuzla dolaşan biri olarak şunu söyleyebilirim; çok rahat. kesinlikle uzun saçlı gardaşlarıma tavsiyemdir aldırmayın ılık yorumlarına.

t: rahatı yakalamış uzun saçlı erkektir.
saçım topuz. tek küpem dahi yok. gayet de erkeksiyim. saçlarımı çok seviyorum. iyi ki uzatmışım. oh be! dedirten durum.
en yakın kuaföre götürülüp erkeğe döndürülmesi gerekir. kesin pis pasaklının tekidir.
pistir. saçının pisi görünmesin diye topuz yapıyordur. o saçı bir açsa içinden kurtlar dökülmezse ben de bişey bilmiyorum.
benim. saçlarımın çoğu kadından daha bakımlı olduğunu iddia ediyorum. hadi bakam.
|
görüldüğü üzere sözlükte kıskanılan erkektir.
saçını haftada bir yıkayan, 3 ayda bir de ıslak mendille kendini temizleyenlerin çamur attığı erkektir.
saçı gürse karizma değilse kılkuyruk kestir lütfen beyi.
|
+1 ile benim.

napayım ulan örgü mü örelim, iki kulak mı yapalım, at kuyruğu mu bağlayalım, legolas gibi kulak arkasından mı sallandıralım?

ayrıca saç üzerinden efeminelik imasında bulunan parlak çocuklara da yanaklarından bir makas alarak, uzun saç ve sakal kombini dünyanın her yerinde doğal, vahşi, savaşçı erkeği tasvir ederek, erkekliğin en ilkel ve saf halini temsil eden bir imajın parçası olduğunu hatırlatmak isterim.

breaveheart'da mel gibson, rambo'da slyvester stallone, yerli versiyonunda deli balta abimiz, karaoğlan, eski türk savaşçılarının tasvirleri, vikings'de lagnar abi, truva'da achilles, pirates of carribbean da jack sparrow...

ama bakım konusuna katılıyorum. şimdi doğal, ilkel ve vahşi orman adamı v.s dediysek de neandertal gibi dolanmaya gerek yok. şimdi çok yüklenmeden en azından şu kadarını söyleyerek kendimi frenleyeyim., şehirli, takım elbiseli, sinek kaydı traşlı abilerin içinde bulundukları kalıp itibarı ile böyle bir imada bulunmadan önce iki kez düşünmelerini öneririm.
saçı beyazsa sensei'dir.

dış görünüşü eleştirin ama işin boyutunu abartmayın. dalga geçmeyin, bunu yaparken kalp kırmayın. pis olup olmadığı da saç tarzından fazla anlaşılmaz. saçı traşlı kadınlar delikanlı mı oluyor?

not: benim saçım topuzlu değil.
dünya sözlük zirvelerine katılmaması gereken erkektir. damatlığıyla girdiği sözlükten gelinliği ile çıkmak zorunda kalabilir. *

dipçik: ben sizin iyiliğiniz için söylüyorum olum, napıyosanız yapın. *

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar