sivastan hamza

gerçekten sivas'tansa , sivas'taki yazar sayısı git gide yükselmekte. bu aralar yağmurdan pek meydana çıkılmıyor, şehir nefes almak istiyor sanki. o da bu civarda nefes alsın azıcık.

hoş gelmiş yeni yazar. iyi yazmalar efem.
devamını gör...
hıçkıra hıçkıra ağlamama neden olan çaylak. sivaslı yoğunluğuna rağmen bu sözlüğü sevmiştim, bu kadarına nasıl katlanacağım bilemiyorum.
devamını gör...
sivastan hamza geldiyse iskenderiyeden tosun paşa da gelecek demektir.
devamını gör...
tanımlarını severek takip ettiğim yazar. msn nicki'nin ironisever58 olduğunu tahmin ediyorum.*
devamını gör...
(#6274118) no'lu tanımında kulaktan dolma bilgilerle saçmalamış, üstüne üstlük bir yazara (bkz: vatan haini) sıfatını yapıştırmış olan yazardır. bir insana vatan haini demek o insana edilebilecek en kötü hakarettir. adam bir projeyi eleştirdi diye vatan haini oluyor, senin zihniyetine göre projeyi desteklese vatan kahramanı olacağına kalıbımı basarım. en kısa zamanda Allah'ın sana verdiği akıl ve mantığı kullanırsın inşallah.
devamını gör...
(#6274118)

montrö boğazlar antlaşması iki boğazı da kapsadığına göre , zaten çanakkale boğazı'ndan geçemeyecek olan savaş gemilerinin yeni kanal yoluyla karadeniz'e girmesi de mümkün olmayacak. üzülmesin.
devamını gör...
Allah affetsin tanımlarını okumadan eksilediğim yazar. daha doğrusu önce eksiliyor sonra okuyorum.
devamını gör...
aldığım duyuma göre "ironik ve sivaslı" adlı kara mizahi bir filmin çekimlerine başlayan halk kahramanı, yazar, yönetmen ve yiğido. seçtiği isim bile bizleri bir başyapıtın beklediğini gösteriyor. içim kıpır kıpır oldu.
devamını gör...
ironik filan yazmayan yazar. ironi dediğin zekice olur ama arkadaş aslında öyle olmadığını göze sokuyor resmen. klasik muhalefet tipi.
devamını gör...
harika, süper, über, mükemmel, inanılmaz, anlatılmaz, acayip aşmış ve söylemiş miydi bilmiyorum mükemmel sözlük yazarı.
devamını gör...
seçim öncesi gelenleri hangi noktaya oy verirse, nereye inanırsa önemsiz bularak gereksiz troll olarak buluyorum, bir gıdımcıkta akılları oluyor umarım onlardan değildir.
devamını gör...
ilk trollük deneyimi sanırım, başarılar diliyorum kendisine.

bu sözlükte başarılı troller gördük, başarısızlarını gördük, güldüren gördük, rahatsız eden gördük, inceden dokunduran gördük, terse düşüren gördük.
ama bu arkadaşa kadar adına utandığım bi troll görmemiştim, bir eksiği doldurmuş oldu.

(bkz: başkasının yerine utanmak)
devamını gör...
trollüyor mu ciddi mi kestirmesi güç olan yazar.

şu tanımı yazmak için 9 dakika bekledim bana dakikalarımı kim geri verecek?!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar