Geçen Ayın Beğenilmeyenleri

ayak bileğinden tahrik olmak

bugün yaşadığım hadise. emin değilim ama ilk kez oldu sanırım. olay şu şekilde cereyan etti:

bir iş için merkeze gittim. dönüşte meydanda birini bekliyorum. Allahım o sıra böyle ne bileyim, modern tesettürlülerden biri, yüzü de güzeldi hani, orada biraz durdu falan.

kapri kadar kısa değil ama ayak bileklerini 10 santim kadar açıkta bırakan "tarz" bir pantolon giymişti. Allahım o nasıl bir ayak bileğiydi, bembeyaz, pürüzsüz ten, muntazam bir kilo...

tabii ayak bileği özelinde değil ama ondan hareketle etkilendim, baktım, keyif aldım. o geçti gitti sonra, ben geçtim gitti. ve anladım, ayak bileğinden bile tahrik olan sapık zihniyeti ahahaha!

şaka maka, yaşasın tesettürlü moda! ben gayet samimiyetle destekliyorum.

ekleme: ayak veya ayak bileği fetişim yoktur. arz ederim. demek istediğim, sırf o çıplak bilekle fazladan ve farklı seksapel kazanmış güzel bir kadından etkilendim işte. meh meh meh!
devamını gör...
|

türkiye'nin 2017 yılında yüzde 7.4 büyümesi

tüh ülke yine batmadı. kudurun chp amigoları. *

hiçbir yorum yok sadece açıklanan veriyi aynen koyduk adam aktroll yazmış. oğlum kimin troll olduğu çok belli.

türkiye yi büyümede oecd ülkeleri arsında ikinci yapmış büyüme.

şimdi biraz daha kudurabilirsiniz.
devamını gör...

dünyaitiraf.com

geçenlerde bir erkek tarafından gelen itiraf çok hoşuma gitti. evli olup da hala başka erkeklerin ilgisini çektiğimi bilmek hoşuma gitti. söyledikleri o kadar hoştu ki, "sende acayip bir elektrik var, ayrı bir güzellik var". işyerine gelen bir arkadaşı da beni sormuş. ayrıca işyerindeki diğer çalışan arkadaş da benden hoşlanmış. vallahi bunları duyunca hem şaşırdım hem hoşuma gitti. evet, evliyim. ama ben birşey yapmadım ki. kimseye mavi boncuk dağıtmadım. o hisler onlara ait hisler. beni ilgilendirmez. neyse o arkadaşla da irtibatı kestik evvelallah.
devamını gör...

en iyi örtünme şekli

dindarların görüşü merak edilen durum. yani tabi baş.

a) şal *

görsel;b) çarşafc) klasik başörtüsü
d) büyük siyah başörtüsü *e) köylü tipif) diğer

görüş beyan etmek isteyen bir tanımla katkı yapıp şıkkı yazabilir.

edit: bunda ne var anlamadım. gayet faydalı bir konu. bir yerme yok hakaret yok. sınırları zorlayan mesajlaşmalarınızı eleştirdim diye olmaz ki ama. sizi gidiler.
devamını gör...

sözlük kızı

dini inanışları el vermediğinden dolayı instagram'da yapmaları gereken şeyleri sözlükte icra eden yazarlar. akla hayale gelebilecek en alakasız başlığın altında bile "selam ben bir kadınım" diyerek dikkat çekmeye çalışırlar. insanların bilgi, birikim ve düşünceleriyle ön plana çıktığı böyle bir bir mecrada, günlük hayatta sırf kadın oldukları için gördükleri ilgiyi görmek isterler.
devamını gör...

kaynana damat yasak aşkı

imanlı gençlik diye diye bunları mı yetiştirdiniz. adam 27 yaşında, ak parti iktidar olduğunda 12 yaşındaymış.

edit: eksi veren arkadaşlardan özür diliyorum eksik yazmışım:

başörtülü kaynanası ile yatan damat.
başörtülü ateist.
bacısına tecavüz eden imam.
yeğenine tecavüz edip çocuk doğurtan imam.
camide zina yapan imam.

bunlar da akp döneminde olmuştur.

fetö gibi tescilli cia ajanına verilenleri saymadım daha.
devamını gör...

nişanlısını yemek

şimdi afaki konuşuyorum.

samsunda bir çift nişanlanmış

ve ayrılmışlar.

kız bunalıma girmiş kendini samsunun serin sularına bırakmış.

ve balıklar bu kızın cesedini pinçik pinçik edip yemişler.

ve bu balıklar rizeli balıkçılar tarafından göç sırasında tutulmuş.

ardından istanbulda halde satılmış ve siz caniler o balıklarla birlikte

adamın eski nişanlısını yemişsiniz.

midem bulandı.

hiç mi insafınız yok lan.

bu kadar mı kalpsissiniz.

hadi denizden babanız çıksa yersiniz

adamın nişanlısından ne istediniz.
devamını gör...

metrobüste sevgililer öpüştü diye olay çıkartan adam

şaşırmadığım saçma bi haber daha.
hahaha bir de , avrupalı değilim.diye savunuyor kendini. avrupa birliğine girelim diye ağlıyorsunuz sonra. tam bi barzo. ahlak ile dem vuruyor ama bunun gibiler, anca millete laf atar başka bir şey değil. bu hassasiyeti toplu taşımada bayana gösteriyor mu acaba? böyle konuşur ama karşı cinsten biri olunca arkasına geçer. önünde durur. sonra arada böyle tepkiler verip ahlaktan prim kasar. yallah arabistana kardeşim rahatsız oluyorsan. ya da git normal belediye otobüsüne bin. adam isterse çıplak biner , senin ona karışma hakkın kuradanda da yok, hiçbir şey de yok.
adamların ahlak ölçme sistemine bak, metrobüste öpüşen çiftler ahlaksız. ben de ölçüyorum o zaman, sen de metrobüse binmişsin ahlaksızsın sen de.
devamını gör...

metrobüste sevgililer öpüştü diye olay çıkartan adam

ben de bunu anlamıyom ya.. millet birbiribini kırar geçirir, sokak ortasında kadın döver bizim o babayiğitlerden bi tanesi olaya dahil olmaz. ama öpüşünce çok ayıp aaa günah. kadın dövmek adam yaralamak kavga etmek sevap mı?! çok manyak bi milletiz yeminle.

t: gereksizin önde gideni bi adamın karın ağrısından mütevellit gelişen olaylar.

edit: günah bazında ele alırsak ama şunlar da var demiştik lakin dışkılama falan olay çok başka anlaşılmış. helal süper devam. alkış.
devamını gör...

dünya sözlük'ün artık çok başka bir yer olması

popülizm akımına kapılıp sözlüğü renklendireceğiz, hareket getireceğiz diye hareket etme neticesinde ortaya çıkan durum. sözlüğe yeni yeni bir sürü insan gelmiş. eski ağır topların hiç bir kalmamış neredeyse. arada bir girip dönem dönem yazıp çoğu zaman yazmadığım için bunu net farkediyorum. hem ekşi'de hem burada yazan insanlar da görüyorum. ekşi'de yazdıkları şekilde yazıyorlar burada arkadaşlar. eskiler gitmiş, racon bitmiş sözlükte malesef.
devamını gör...
|