Geçen Ayın Beğenilmeyenleri

türbanlı eş ölünce türbansız sekreterini alan ak partili

ak partideki değişimi anlamakta zorlananların dikkatle bakması gereken eylemin sahibi tbmm eski başkanı ve ak parti karabük milletvekili mehmet ali şahin. eski eşi olması gerektiği gibi türbanlı bir hanımefendi, nasıl olmasın ki bu şahin yıllarca türbanın önderliğini yapmış, slogan atmış, çözeceğiz demiş. eşi öldükten sonra da çözmüş.

edit: ak troller çok bozulmuş. hınçlarını bizden almışlar. bakın ne buldum.

--- alıntı ---
bakan şahin: türban %1.5'lik kesimin sorunu, önceliğimiz işsizlik ...
http://www.memurlar.net/.........
24 may 2006 - başbakan yardımcısı şahin: anketlere göre, türban türkiye'de yüzde 1.5'lik kesimin sorunu. başbakan yardımcısı mehmet ali şahin, ...
--- alıntı ---

zaten adamın böyle bir sorunu yokmuş. eşi de öldüğüne göre o yüzde 1.5'de bayağı aşağılara düşmüş olmalı artık. baksana kendisi kökten çözmüş meseleyi.

sahiplenen erkek

haddini bilmez erkektir.

 hayırdır ya ne iş? eşya mı bu? hayvan falan mı sahipleniyor?
karşısında kanıyla canıyla fikir düşünceleriyle duygu ve hisleriyle kadın var.
gitsin önce uçkuruna sahip çıksın.

hoş, hanım kızlarımız sahiplenilmeye dünden razıysa bilemem. önünüze iki kap mama da koysun bari.

türbanlı bir kızla sevgili olmak

eskiden kapalı deyince bir ağırlığı vardı, şimdi türbanlı ya da türbansızla sevgili olmanın bir farkı olduğunu sanmıyorum. yani pek de iyi bildiğim bir konu değil açıkçası.

aklıma nereden geldi ?

bugün spor salonundan çıktım salonun hemen kapısında kankimi bekliyorum. hayır yarım saat adam beklenir mi ? beraber girdik soyunma odasına adam ortalarda yok. neyse beklerken bir başörtülü kız geldi tam salonun kapısının baktığı yerde durdu. bakın şal da değil başörtüsü takıyordu. az biraz dombili olduğundan teyze sandım ama benim orada beklediğimi gördüğünden mi ne az öte gidip orada beklemek için kıpırdadığında gözüme tekrar çarptı ve genç bir kız olduğunu anladım. 5 dk bekledi beklemedi birisi geldi ve elele tutuşup az ilerideki lokantaya girdiler. dikkatimi çeken başka bir şey ise gelen kişinin at hırsızı tipinde birisi olduğu. şu tipe bak şu yürüyüşe şu giyime bak türbanlı sevgili yapmış bir de saat 21.30'u geçmiş o saatte buluşabilmiş biz de hala tek takılalım neyse... sanki türbanlı kızlar iki karış molla sakallı ya da hazreti efendi tiplerle takılıyormuş gibi öyle mi sanıyorsam ne bu yadırgamaysa... sonra arkadaşım çıktı dedim n'apıyon yarım saattir içeride kök saldım burada beklemekten. abi dedi sen ne zaman çıktın, hemen çıkmışsın herkes içeride sen yoksun ben de anca giyinip çıktım. ben kung fu sporundan geldiğimden, nasıl bir ninja olmamdan çok hızlı giyinip çıkabiliyorum, kick bokscular ağır kalıyor tabi neyse...

lan böyle durumlarda yalnızlık daha bir hissediliyor, ben de sözlüğe geldim. sarılıp içimi dökmek, bir nebze olsun yalnızlığımı azaltsın istedim.

ihsan şenocak

onun bunun karısı kızı üzerinden duyar kasıp, saçmalayan kişi. n'oldu hacı o kadar çaba boşuna oldu diğ mi. diyanet kendisinin görevine son verdi. şindilerde twitterdan görev şehidi olmuşçasına yardıran şenocak'ın hali trajikomik lan.

recep tayyip erdoğan

hayatımda bu adamı seven ve destekleyen birisi olarak defalarca konuşmalarını dinledim . defalarca dediklerini okudum. defalarca hakkında yazılan yazıları okudum . velakin bugünkü ''valiler toplantısı'' konuşması kadar beni etkileyen ; tüylerimi diken diken eden bir konuşması olmadı...

hakkımız sana helal ; dualarımız seninledir reis! (1.25 hızında yarım saatlik bir sürede dinlenebilinir)

evlendikten sonra mesleğini bırakan kadın

hangi kafa yaşadığını merak ettiğim ve uçuk kafasını yaşamak istediğim kadındır.

anlayamıyorum gerçekten. diplomanızı evinize asmak için mi okuyorsunuz? bu kadar emeğe zahmete yazık değil mi?
siz evliliği pembe dizilerdeki gibi romantizm ve sadakat dolu geçeceğini mi sanıyorsunuz?

kocanızın olası kötü özelliğine (aldatma, şiddet vs) karşı mesleğinizi elinizde tutmak elzemdir. ama yok ben kocama itaat ederim derseniz Allah akıl fikir de ihsan eylesin size ne diyeyim.

efendi,dürüst, ahlaklı erkekler 500lü yıllarda kaldı şimdikiler anca pislik peşinde.

ülke ekonomisinin 15 yıldır çökmesi

polyannaya tecavüz etmişler "oh en azından anal ilişki olmadı" demiş. ülkenin kuzeyinde yeşil yol diye yol yapmak bahanesiyle araplara satıyorsun, kış günü karadeniz ormanlarında yangın çıkıyor, ülkecek her vatandaş borç batağında dolar 3,84 olmuş ki euro konusuna girmiyorum, üretmekten acizsin hala ülke çökmedi diye yalandan çok bilmişlik peşindesin. (bkz: arsızın kulağını çekmişler tıkırtı nerden geliyor demiş)