Geçen Haftanın Beğenilmeyenleri

2018 lgbt onur yürüyüşü

cinsiyetçi geleneksel otoritelilerin pek bir alındıkları yürüyüş. sevgili lgbtliler ayak bastıkları her yerde seslerini duyurmalılar. bakınız şu gençlerin içinde el kadar çocuklara kerkinen, insan yakan birini bulamazsınız. bu da bence lut kavminin torunlarını sevmek ve desteklemek için yeterli bir sebep. izmir'de olsam kesinlikle lgbti arkadaşları yalnız bırakmazdım. Allah size düşmanlık yapanları kendi çocuklarıyla sınar inşallah.
devamını gör...

muharrem ince başkan olursa olacaklar

bir iki yerde şöyle yorumlandığını gördüğüm hadise:
- camiler yıkılsın
- 15 yılda yapılan hırsızlıkların hesabı sorulacak
- 15 temmuzdan bu yana khk ile görevden alınanlar görevlerine iade edilecek
- akplilerin mal varlıklarına el konulacak
- imam hatipler kapatılsın
- katsayısı uygulaması gelsin
- tayyip asılsın
- başörtüsü kamusal alandan çıkarılsın
- askeri okullar açılsın
- din eğitimi 15 yaşa çıkarılsın

vs vs vs

ahh benim saf müslümanım. adamlar intikam için kuyrukta bekliyor. şu yukarda yazılanlar tabandakilerin arzuları. tavandakiler neyi arzuluyor sen hesab et.
devamını gör...

gay olma nedenleri

gay olunmaz, gay doğulur. ancak bunu toplumsal baskı sebebiyle yaşayıp yaşamamak gay kişinin tercihi kısmına girer.

insanları rahat bırakmak icap eder.
devamını gör...

erdoğan’ın iftar sofrasını halkın sofrasından ayıran şerit

o değil şerit çekilen yerin gerisinde ibrahim kalın da var. onunla da arasına şerit çektiyse demek.

şaka bir yana fetöcülerin provokasyon amaçlı haberlerini buraya taşımak doğru değil. google'da aradığınız zaman doğrudan fetöcü sitelerde çıkıyor. belli ki basın için çekilmiş şerit çünkü gazeteciler yığılmış şeridin dibinde. lütfen rica ediyoruz böyle saçma sapan şeylerle gelmeyin. varsa adam gibi eleştiriniz onlarla gelin.
devamını gör...

siz burada nargile içerken türk yaşıtlarınız sizin için şehit oluyor

suriye savaşının körükleyicisi, stratejik sapmaların adamı küçük enişte değil midir?

bu savaş kaçkını korkakları başımıza bela eden yine aynı amerikancı akp politikaları değil midir?

esad kuyruğu dik tutup arap baharına direnince anında çark edip rusya ile ittifaka girmeye çalışan yine aynı kişiler değil midir?

16 senedir tek başına ülkeyi “yönetemeyen” sizler değil misiniz?

ne ensarı, ne muhaciri Allah aşkına?

geldiklerinden beridir tavşan gibi üreyip duruyorlar, lan hangi savaş mağduru mülteci böylesine fütürsuzca doğurup bir nesli ortalığa salabilir?

kabul edin, suriye savaşı politikanız ölü doğmuştur. zararını da türk halkı ve az da olsa avrupa halkları çekmek zorunda kalmıştır.
devamını gör...

24 haziran 2018 cumhurbaşkanlığı seçimi

müslümanlar için ölüm kalım meselesi olan seçim. eğer müslümanlar bu seçimi kaybederse 16 yılın intikamını almak için sırada bekleyen yığınla kafir var. ve bu sefer öyle bir intikam hırsıyla donanmışlar ki yapmayı arzuladıkları şeylerin yanında başörtüsü yasağı çok hafif kalır.

Allah bunlara fırsat vermesin.
devamını gör...

11 haziran 2018 muharrem ince diyarbakır mitingi

örtülü hdp-chp ittifakının tezahürü olan miting. hdp, chp tabanı bize oy verip barajın üstüne çıkartsın diye chp ise başkanlık seçiminde hdp tabanı bize oy versin diye bekliyor. boşuna zırt pırt demirtaş ı ziyarete gitmiyor.


bu arada chp şunu sormalı ülkenin %70 ı neden kendisinden nefret ediyor ve hiç oy vermiyor.

edit: seloya özgürlük sloganları atılmış. buradan
devamını gör...

suriyelilere git savaş diyenlerin tsk'ya katılmama sebepleri

itidal ve efendilik beri dursun lütfen. mide bulandırıcı derecede ırkçı söylemleriniz hoşgörü falan hak etmiyor. öyle ucuz milliyetçilikle de vatansever falan olunmuyor. baya baya kokan ağzınızdan salyalar fışkırtırten mehmetçik sınırdışı operasyon yapıyor. ne duruyorsunuz? en yakın askerlik şubesine gidip orduya katılın ve milli mücadeleye destek olun. korkuyor musun? benim işim değil mi diyorsun? o zaman çeneni kapatacaksın! diyeceksin ki evimde rahat rahat otururken elimde telefon önümde bilgisayar klavye mücahidliği yapabiliyorum. benim kapasitem bu. ben kişilikten yoksun bir insanım diyeceksin. laf kalabası yapar kafama göre insanları aşağılarım diyeceksin. insanı insan olarak değerlendiremiyorsan, sürekli bir genellemeye sokup etnik kökenine göre muamele ediyorsan senden ala alçak yoktur bu memlekette. senin ve senin gibi ucuz karakterli insanların bu ümmete ve bu millete hiçbir faydası dokunmadı, dokunmayacak. bu ülkenin yüz karası, utanç vesilesisiniz. vallahi sizden öyle utanıyorum ki kendi milletimden soğuyorum. Allah sizi tüm ırkçılarla beraber haşretsin, bu söylemlerinizin hesabını ahirette sorsun inşallah.
devamını gör...