Geçen Haftanın Beğenilmeyenleri

kızlık zarı diktirmek

ateisti komünisti kafiri yapmaz. zaten önemsemiyorlar bu durumu. geriye kim kalıyor ? onlar işte. anladınız siz.

(bkz: üsküdar sahillerinde yiyişen türbanlı kızın görücü usulünü savunması)

edit: belli ki bu en süper müslümanlar kanıksamış bu durumu. kabullenmiş. eleştirime eksilerle, saldırılarla karşı çıkıyorlar. ne diyeyim, hayırlı işler diyecem de çarpılırım diye korkuyorum! he ben reformist falan oluyorum bunlar selef yolunda güya.

imam nikahı ile evlenen çiftlerin tamamının dinci olması

eğer bir çift, resmi nikahın yanında imam nikahı da kıldırıyorsa, yüzde yüz dincidir. resmi olarak evleniyorsun işte, birbirinize bağlı ve sorumluluklarınız var, imam nikahı gibi hiçbir yerde belgesi olmayan bir evliliği nasıl oluyor da yapabiliyorsunuz. ayrıca, 18 yaşından küçük kızları kendine kuma getiren sakallı ve takkelilerle bir farkları olmayan dincidir. ve benim için, resmi nikahın yanından imam nikahı kıldıran tüm insanlar, o cübbeliler kadar, dincidir.
|

kızlık zarı diktirmek

yazan iyi biliyor bu işleri dediğim başlık. *

erkekler sizler çok uslu duruyorsunuz da kızlara laf söylüyorsun. sizler önce yoldan geçen kızları görlerinizle yemeği bırakın. oy oy eksilerinizi yiyim daha neler yazardım da formata uygun değil.

erkek çocuk istemek

vefatınızda kızlarınıza sahip çıkacak, yokluğunuzda arka olacak, sizin işlerinizi devralacak, gecesi gündüzü olmayan bir aslan parçasına talip olmaktır. hak yedirmeyecek, gerekirse savaşacaktır. hele bir de şehit olursa sizden 70 kişiye şefaatte bulunur.
|

kadınların yalnız yaşamaması

kendilerini prenses sanmalarının arkasında yatan özgüvendir. çaresiz kaldıklarında soluğu babasının evinde, annesinin, erkek ve kız kardeşlerinin, eniştesinin yanında, kocasının kucağında bulurlar. bu yüzden onları hep pahalı markalar giyerken, envai çeşit kozmetik seçerken görürsünüz. kira vermezler, bir fondotene 60 lira bayılırlar.

oysa sizin tek başına yaşayan bütün komşularınız erkektir. fakir ve pislerdir. şayet babasının prensesi, özgüven timsali bu hanımlar tek başına yaşasalardı yine aynı durumda olacaklardı. oysa onlar kendi durumlarına bakmaksızın daha fazlasını isterler. özünde hepsi altın avcısıdır, güce taparlar.
|

aysel tuğluk

ölen annesinin ankara'da gömülmesini vatandaşlar engellemiş. burada şehit kabri var buraya terörist gömdürmeyiz demişler. helal olsun ankaralı alevilere..

kızlık zarı diktirmek

üşenmedim araştırdım. sozlukte erkek ureme organi basligina da kadin ureme organi basligina da kızlık zarı mevzuna da en cok tanımı yine erkekler yazmiş. yok bence tabu degil bu mevzular yazilsin konuşulsun. ben porno basligina yazan ya da seks robotu basligina yazan nadir kadın yazarlardan olmayim. ama sanirim bi üslup farki ve yazarin diger kadini/erkegi degerlendirdigi tanimlara bakinca anlasilan bi duruş farkı var.

t: bazi kadinlarin buna mecbur birakildigini çünkü karsisindaki hayvana bunu anlattiginda sanki kendi hayatinda hicbie gunah islememis hicbir kadinla birlikte olmamış gibi ar namus bekciligine soyunacagini dusunuyorum. eyyorlamam bu kadar.

kızlık zarı diktirmek

kızlık zarının diktirilmesinin eleştirilmesine en süper müslüman takılanlarca şiddetle karşı çıkılmış. neden eleştiriyormuşuz. anlıyorum ben sizi anlıyorum da daha fazla yazamıyorum buraya.

> normalmiş. buradaki en süper müsülümanlar öyle diyor.

esed in tekrar esad olması

(bkz: yoh canım)
adam başından beri esad'dı ama bizim aktroller mütemadiyen dönmeye alıştıklarından 360 derece dönüp tekrar başa geldiler. yakıp yıktıkları suriye toprakları, milyonlarcası yerinden sürülmüş, milyonlarcası ölmüş müslüman. emperyalist köpeklerin çizmeleri altında yok edilmiş beldeler.
esed gidecekti diye hepsi.
hakkaten gitti, esed gitti esad geldi.
gözün aydın aktrol.
bir müslüman ülke işgal edilirken haçlıların yanındaydın.

sözlükteki değerli yazarların yavaş yavaş gitmesi

hangi sözlük? hangi değerli yazarlar? diyerek dahil olma ihtiyacı hissettiğim komiklik. arkadaşım siz burayı ne sanıyorsunuz? ne değerli yazarı? zamanında 3-5 çoluk çocuğun aklına uyup girdiğim ihl sözlük yüzünden geldim buraya. sinirlenince bir iki islamcı gencoyla kavga ederim diye burdayım. sizin tayfa da her şeyin çakmasına bayıldığı için burdan bir "yeşil ekşi sözlük" çıkar umuduyla bekliyor. çok şeyapmayın yani burayı kimsenin ciddiye aldığı yok.

21. yüzyıl müslümanı

zorlanıyoruz. at izi it izine karıştı.

ateizm daha temiz gözüküyor.

islamdan ahlakı çekip aldılar ortaya vahşi bir din çıktı.

la ilahe illallah.

rabbim niyetimiz belli. günahlarımızı affeyle.
|

sözlükte yazmayı sağlayan motivasyon

entrylerim beğenilsin, karmayı yükselteyim, belki karşı cinsin ilgisini çekerim düşüncesidir. bu gibi kimseler sahibinden ilgi bekleyen sevecen bir köpeğe benzerler. kim olduklarını sayacak vaktimiz yok. herkesin aklına birkaç kişi gelmiştir elbet.
|

tek kişinin yıkabildiği cihan devleti

uçkur düşkünlüğü iyice azıtmıştı o dönemde o yüzden yıkıldı osmanlı devleti. sarayın her odasında 100 bilemedin 103 tane kadın varmış. her hamamda harem varmış. anlıyacağınız iman gücü iyice zayıfladığı için osmanlı devleti yıkılmış.

kürdistan

türkiye'nin müstakbel komşusudur.

iktidar partisinin mitinginde devlet başkanı barzani'ye "türkiye seninle gurur duyuyor" diye slogan atıldığına ve daha yakın zamanda türkiye'de bayrağı dalgalandığına göre türkiye'nin de bu yeni devlete yavaş yavaş ısındığını görmekteyiz.

o zaman şimdiden hayırlı olsun diyelim.

edit: 5 eksiye bakarak diyorum ki, evet akp mitinginde barzani lehine slogan atılmadı ve kürdistan bayrağı havaalanına asılmadı.

kürdistan

torbacılık, hırsızlık, kapkaç ülkenin önemli gelir kaynakları arasındadır.

elektrik ihtiyacı yerel enerji devi kaçakedaş tarafından sağlanır.

ülkede karakteristik kürt iklimi hüküm sürmektedir 365 gün yağmur duasına çıkılır.

tecavüz vakalarından ötürü yabancı turist verileri %0 olan kürdistan'da bir deyiş vardır; çok hojdur ama bena na.