Bu Ayın Beğenilmeyenleri

kızlık zarı diktirmek

ateisti komünisti kafiri yapmaz. zaten önemsemiyorlar bu durumu. geriye kim kalıyor ? onlar işte. anladınız siz.

(bkz: üsküdar sahillerinde yiyişen türbanlı kızın görücü usulünü savunması)

edit: belli ki bu en süper müslümanlar kanıksamış bu durumu. kabullenmiş. eleştirime eksilerle, saldırılarla karşı çıkıyorlar. ne diyeyim, hayırlı işler diyecem de çarpılırım diye korkuyorum! he ben reformist falan oluyorum bunlar selef yolunda güya.

karısının bikini giymesine izin veren adam

"izin vermek?" üç yaşında çocuktan mı bahsediyoruz? eşlerinizi birey olarak görmek ne kadar zor olabilir? herkesin kendi aklı fikri var, bir kadının ne giyeceğine karar vermek eşinin haddi değil.

kadını izne bağlamak da ona büyük saygısızlık. bunu destekleyen kadınları ise hiç anlamıyorum. evet canım, o eksileri hanımlardan almış olabilirsin!

kocaya itaat

evlilik eşit bireyler arasında yapılan bir mutabakattır.
erkek itaat arzuluyorsa kendisi de itaat etmelidir.
günümüzde tek taraflı bir kölelik beklentisi sahibine hayal kırıklığı yaşatabilir.
çünkü öyle bir dünya yok. belki gidebilirseniz cennette.*
edit: eksileyin eksileyin... eksi sayısı çift haneye ulaşınca size tam otomatik itaatkar eş ışınlanacakmış. kesin bilgidir, yayalım sözlük-glck.

imam nikahı ile evlenen çiftlerin tamamının dinci olması

eğer bir çift, resmi nikahın yanında imam nikahı da kıldırıyorsa, yüzde yüz dincidir. resmi olarak evleniyorsun işte, birbirinize bağlı ve sorumluluklarınız var, imam nikahı gibi hiçbir yerde belgesi olmayan bir evliliği nasıl oluyor da yapabiliyorsunuz. ayrıca, 18 yaşından küçük kızları kendine kuma getiren sakallı ve takkelilerle bir farkları olmayan dincidir. ve benim için, resmi nikahın yanından imam nikahı kıldıran tüm insanlar, o cübbeliler kadar, dincidir.
|

bakire olmayan biri ile evlenmek

bakire olmamak dinen ve kanunen bir evlenme engeli değildir. bu tarz bir evlilik yapan erkeğe de saygım vardır ve eşi ile mutluluklar dilerim.
ancak kişisel olarak sevgilisi olmuş kızla bile evlenmeyi düşünmem. zira niçin başkasının ısırdığı elmayı yiyeyim?
iffetli, namuslu kızlar candır.
ek; bakire olmayandan kastım dul namuslu hanımlar değildir.

kızlık zarı diktirmek

yazan iyi biliyor bu işleri dediğim başlık. *

erkekler sizler çok uslu duruyorsunuz da kızlara laf söylüyorsun. sizler önce yoldan geçen kızları görlerinizle yemeği bırakın. oy oy eksilerinizi yiyim daha neler yazardım da formata uygun değil.

erkek çocuk istemek

vefatınızda kızlarınıza sahip çıkacak, yokluğunuzda arka olacak, sizin işlerinizi devralacak, gecesi gündüzü olmayan bir aslan parçasına talip olmaktır. hak yedirmeyecek, gerekirse savaşacaktır. hele bir de şehit olursa sizden 70 kişiye şefaatte bulunur.
|

cumhurbaşkanlığı yazlık sarayı

almanya'yı dize getirecek, ingilizleri panikletecek, pentagon'da acil toplantıya sebep olacaktır.

herkes türkiye'nin ne kadar büyük bir ülke olduğunu öğrenecek. ha bi de halkın sarayı olacak. fakir vatandaşlar da kullanabilecekler.

böylece abd-fetö-esed-dhkpc-mlkp ittifakına son darbe vurulmuş olacak.

kadınların yalnız yaşamaması

kendilerini prenses sanmalarının arkasında yatan özgüvendir. çaresiz kaldıklarında soluğu babasının evinde, annesinin, erkek ve kız kardeşlerinin, eniştesinin yanında, kocasının kucağında bulurlar. bu yüzden onları hep pahalı markalar giyerken, envai çeşit kozmetik seçerken görürsünüz. kira vermezler, bir fondotene 60 lira bayılırlar.

oysa sizin tek başına yaşayan bütün komşularınız erkektir. fakir ve pislerdir. şayet babasının prensesi, özgüven timsali bu hanımlar tek başına yaşasalardı yine aynı durumda olacaklardı. oysa onlar kendi durumlarına bakmaksızın daha fazlasını isterler. özünde hepsi altın avcısıdır, güce taparlar.
|

alman televizyon kanalında 5 almanı susturan türk

eleman '' türkiye elbette insan haklarına saygılıdır.'' dedikten sonra kapattım.
sağlam eksi üzerine zorunlu edit: mümkünse avukat tadınıklarınızla bu konu üzerine sohbet edin. insanlar neler yüzünden özgürlüklerini kaybediyor , içeride başlarına neler geliyor size bir anlatsınlar.

aylaynır

türbanlıların kendilerini başım kapalı ama duruma göre sana açabileceğim çok şey var mesajı vermek için sürdüğü zamazingo..

kocaya itaat

evlilik görüşmesinde konuşulması gereken ilk mevzulardan biridir zannımca. buradan bir despotizm devşirmemekle beraber, hanım kişisinin "nerede ne yapacağını, sınırlarını bilmesi" önemlidir. bu devirde, yeni jenerasyonda var mı böyle bir şey? merak ediyorum.

sigara düşmanlarının sigaradan daha itici olması

vallahi hiç kimse kusura bakmasın ama öyle. iticilik sıralaması tam olarak şöyledir;

sigara içen < sigara < sigara düşmanı

sigara içen adam kendi halinde içer. zararı kendinedir. ergenler hariç hemen herkes içtiği sigaranın ne denli pis bir şey olduğunu da bilir. ancak bu sigara düşmanları yok mu? işleri güçleri kafa ütülemek. yanlarında içersin "pasif içici oluyoruz" derler, çok üstlerine vazifeymiş gibi sigara verdiğin paranın hesabını yaparlar, durup durup sosyal mesaj verirler, "kanser olacaksın" deyip felaket tellallığı yaparlar falan filan. en itici olanı hangisidir biliyor musunuz? bak şunu söyleyenler;

"zararlı olduğunu bildiğin halde neden içiyorsun?"