Bu Ayın Beğenilmeyenleri

tasavvufçuların ve sapıkların vahabilerden hoşlanmaması

nerede itikadı bozuk, dini kendi dilediğine yontan, bidatçı, hurafeci, liberal, demokrat, eşcinsel, hadis ve sünnet inkarcısı bir tip varsa hepsinin ağız birliği yapıp kinini selefiler ve vahabiler üzerine kusmasıdır. bir islamoğlu'cuyla bir menzilcinin aynı konuda birleşebildiği belki de tek şey budur.
devamını gör...

temel karamollaoğlu

insanoğlu işte kendinden olmayınca , kendi sahip olmayınca ötekileştirir.
burada bu adama şu sözlükte bu sözlükte yazdı diye taş atanlar; temel karamollaoğlu dünya sözlüğe geliyorum sorularını almaya dese bu entryleri yazanlardan , yönetiminden sahibine kadar herkes soru sormak için sıraya geçer, iyi yorumlar yapardı.
taş atmaya devam edin, en çok değer bilen sizlersiniz.

ed: yallah ilahiyat sözlüğe o zaman. ne biçim mantık bu? adamlar her şeye küfür ediyor diye düşünemez ilan edildi şimdi.
devamını gör...

2018 lgbt onur yürüyüşü

cinsiyetçi geleneksel otoritelilerin pek bir alındıkları yürüyüş. sevgili lgbtliler ayak bastıkları her yerde seslerini duyurmalılar. bakınız şu gençlerin içinde el kadar çocuklara kerkinen, insan yakan birini bulamazsınız. bu da bence lut kavminin torunlarını sevmek ve desteklemek için yeterli bir sebep. izmir'de olsam kesinlikle lgbti arkadaşları yalnız bırakmazdım. Allah size düşmanlık yapanları kendi çocuklarıyla sınar inşallah.
devamını gör...

nagehan alçı'nın yayınladığı erdoğan'ın üniversite diploması

%50'nin oyunu aldıktan sonra gerisi tırttır çok afedersiniz.

yahu ona bakarsanız bu adamın yabancı dili de yok. yurtdışı bilmez. ilim bilmez, fen bilmez. iktisat bilmez, felsefe bilmez. kitap dahi okumaz zamanı olmaz. ama adam çok afedersiniz şiyir gibi memleket yönetir. çok iyi prompter okur.

bu işler böyledir. rabbim herkese az çok bir şeyler verir. reis*i cumhur'a da böyle nitelikler vermiş, uygun görmüş.

yaradılanı sevdik, yaradandan ötürü..
devamını gör...

muharrem ince'nin sahneye çıkan çocuğu kovması

görünce mutlu olduğum harekettir. resmen ince'ye oy vereceğim, iyice kesinlik kazandı diyebilirim bu gibi krema hareketlerden sonra...

kardeşim, adam, müthiş zor zamanda olan bir ülkenin 19 ay öne çekilmiş başkanlık seçiminde yarışıyor, halkına bilgi vermek, oy istemek için dakikaların hesabını yapıyor. bu iş ciddiyet ister. birileri gibi duygu sömürüsü peşinde değil. ülke yönetmek ciddi bir iştir, orada ciddi bir miting var, bayramlaşma yok!

öğretmen gibi öğretmen, sahnesine sorumsuzca salınan çocuğu hadi bakalım diye dehledi, insanların da gereksiz yere zamanı çalınmamış oldu.

özlediğim ciddiyettir, özlediğim...

helal olsun.
devamını gör...

ak parti seçmeni

genel olarak eğitimsiz ve fakir kesim. iki göz odada yaşayıp 1100 odalı sarayda yaşayan adama tapabilecek kadar cehalet içinde bırakılmış tipler.gidin soruşturun,anadolu'da okuma yazma bilmeyen,en fazla ilkokul ya da lise mezunu en fazla.eğitimli insanlar bunlara oy vermiyor. asıl kandırılan birileri var..
devamını gör...

fetö'nün bizim zamanımızda büyüdüğü iddiasını ben reddetmem

kimsenin bugüne kadar yapamadığını yapan fetönün belini kıran kişinin açıklaması. ben buna bakarım. bu adama kızarak fetönün metresi olan partilere oy verecek kadar salak değiliz.

geçmişte her siyasi bunlarla ilişkiye girdi ama hiçbiri gerçekten mücadele etmedi. fetö tvlerine gidip kapanıyor diye göz yaşı döken sahtekarlar mı daha iyi mücadele edecek? yoksa darbeden önce başbakan olacağı içine doğanlar(!) mı?
devamını gör...