Bu Ayın Beğenilmeyenleri

laik atak geçiren kemalist kadın

bu kadının, bu başlığı açandan ne farkı var. kimse kimsenin giyimine, kuşamına, diline, dinine, ideolojik görüşüne ve yaşayış şekline karışamaz. nokta lan.
devamını gör...
|

temel karamollaoğlu

asgari ücret üzerinden hükümete çakmaya çalışan zat.
geçmişe dönük olarak refah partisi iktidarı zamanında da aynı hesabı yapmasını öneriyorum.
hadi bağalım.

zorunlu edit; eksi verenler sanırım o hesabı yaptılar ve haksız buldular*.
devamını gör...
|

aktroller

özellikle sosyal medyada kudurmuş olan kesim. vakti zamanında kendilerine hak gördüklerine şimdi alçaklık diyorlar. hepiniz aynı çukurdasınız. yok birbirinizden farkınız.

edit: burada da kudurmuşlar.
devamını gör...

mhp kadın kolları başkanının öldürülmesi

cnn türk haberine göre mhp'nin eski kadın kolları başkanı, imam nikahlı eşi tarafından oğlunun gözü önünde öldürüldü.

https://www.cnnturk.com/tur...

Allah rahmet eylesin. ama soruyorum, bu kadının "kadın kolları başkanlığında" ne işi var. bunlar değil mi "atatürkün izinden" gidenler? dini nikah neyin nesi?

daha bir çirkinleşiyor ülkücüler gözümde.
devamını gör...
|

tevhid başlığının altında müslümanlara bedevi diyen alevi

alevi değilim (keşke olabilseydim),rakıyı da sevmem. tevhid ne demek bilmem (az önce baktım). kadınlı,erkekli ibadet edilişi,dedelerin saz çalışı nenelerin söyleyişi,kapalı ,açık ,yaşlı ,genç hepsinin gerçekten kalpten bir birliktelikle,çok güzel bir melodiyle tek vücut olduklarından etkilenip koyduğum bir kliptir.darısı başınıza.
devamını gör...

türk kadınlarının suriyeli erkeklere bayılması

bakımlı olmalarından ve savaşçı olmalarından kaynaklı bir çekicilik. ortalama bir türk kadını için iki dil bilen, hatırı sayılır üniversitelerin hatırı sayılır bölümünden mezun olmuş bir suriyelinin artısı büyük. bunu çevremizde de gözlemlemek mümkün zaten.
devamını gör...

kamil koç'un namaz kılmak isteyen vatandaşı yolda bırakması

seferilikte namazı kazaya bırakmak diye bir şey yok. müslümanlara hizmet veren bir firma, müslümanların hassasiyetini dikkate almak zorundadır. eğer dikkate almıyorsa, müslümanlar bunların bu saygısızlıklarını dikkate alıp tavır almalı. namaz vakitlerini dikkate alacak şekilde mola saatlerini ayarlamak zor bir şey değil. buradaki vatandaş samimi veya değil o beni ilgilendirmez. ama hakkı olan bir şeyi istemiş.
devamını gör...

neşet ertaş'a güzelleme dizen insan

şööyle 1-2 klasik müzik açıp bach, beethoven, tchaikovsky arası geçişler yaşamak varken bağlamayla kafa ütülemeyi seçen çay-püskevitçi pala bıyıklı tayfadır. bed sesli kadın şarkıcıları, bass baritonları ve kürtçe ezgileri eksik olmaz bunların. zeytin yağı içmek moda olsun 1 bardak zeytin yağını masalarına koyar, fotoğrafını çekip instagram'a atar, üzerine de şiir yazarlar. öyle de popülisttirler işte.
devamını gör...

mustafa islamoğlu

tefsir ve esmaul hüsna çalışmaları çok iyi olan hoca. keşke siyere de el atsa da ondan bir dinselek peygamberimizin hayatını.

gerçi bazılarına göre güya peygamberi kökten yok sayıyor kendisi. ama bilmeden dinlemeden konuşunca böyle oluyor.

edit : eksilere bakılırsa islamoğlu'nun siyer anlatması bazılarına baya ağır gelecek. ismailağa cemaatinden siyer dinlemektense islamoğlu'nu tercih ederim. en azından ordan oraya uçup mucizeden başka bir şey göstermeyen peygamber yerine kur'an ile tam uyum içinde yürüyen bir peygamber dinleriz.
devamını gör...
|

laik atak geçiren kemalist kadın

feribottaki müzisyenlere saldıran takkeli çomara tercih edilmesi gereken kadındır. konu din olunca ağlayıp zırlayanlar da başlığa kemalizm felan karıştırmış. bazıları da seviniyormuş laikler az kaldı bitmek üzere diye. sen öyle san çomar kardeşim. şalvar giy sen.
devamını gör...
|

öğrenim kredisi borçlarının silinmesine dair kanun teklifi

kesinlikle yanlış bir kanun. öğrenciye para vermek kadar büyük bir hata olamaz. çoğu gidip o parayı biraya, sigaraya gömüyor. öğrenci milletine acınmamalı. sonra da borcum silinsin diye ağlıyorlar.

edit: karşılıksız para vermek desem daha doğru olurmuştu. bende kyk kredisi kullanıyorum. şu an o parayı kullanıyorsam ileri de ödeyeceğim zira böyle olacağı baştan bir anlaşma ile belirlenmişti.
devamını gör...

chp'li 15 milletvekilinin iyi parti'ye geçmesi

eleştirenleri anlamıyorum.
chp her zaman mağdurların yanında olmuştur.
hatırlarsanız ülkemizde siyasi yasağı nedeniyle meclise giremeyen birisi vardı.
sonra aniden siirt seçimleri iptal edildi ve bu kişi rekor bir oyla siirt milletvekili seçildi.
şimdi ise chp yine demokrasinin ayakta durması için iyi partiye destek olmaktadır.

diye bir yazı yazıp bırakmak geldi içimden. ama bu ülkede bu ülkeyi yönetecek ehil bir yönetici yok. zamanında fetöye istedikleri her şeyi verenler kalkmış şimdi anti fetöcülük oynuyor. zamanında çözüm sürecinde pekaka ile elele gezip megri megri diyenler, sınır kapılarına seyyar mahkeme kuranlar şimdi kalkmış diğerini pkkya yardım etmekle suçluyor. bir zamanların ümmetçisi, milliyetçiliği ayakları altına alan kişi; şimdi en ağır ülkücü oldu meydanlarda bozkurt işareti yapıyor.

sizin tek bir sevdanız var o da rant ve para.
savcı sayana tavsiyem ise jöleyi bol kullanması. işin sırrı jölede.
devamını gör...

tokalaşmak için uzatılan elin havada kalması

insanı çileden çıkaran hadise. çağ dışı hassasiyetler zerre umrumda değil, bunu yapan insana şahsımın ve dolaylı olarak insanlığın düşmanı gözüyle bakmaktan çekinmem. hassasiyet kisvesi altında gerçekleştirilen bu eylem farkında olmasanız da insan nesline ve onun geleceğine apaçık bir saldırıdır.
devamını gör...