Bu Haftanın Beğenilmeyenleri

iyi parti'nin iktidara gelecek olması

az önce ileri görüşlülüğüm sayesinde keşfettiğim gerçeklik. evet evet 24 haziranda meral akşener %98 oy ile iktidara geçicek. bütün dünyada kutlamalar olacak.24 haziran meral akşener bayramı olacak. ardından demokrasi meral akşener vefat edesiye kadar kaldırılacak. 25 haziran yani seçimin yarınında bütün suriye bizim olacak.25 hazirandan 1 hafta sonra israil,1 ay sonra avrupa,1 yıl sonra ise bütün dünya bizim olacak. ve büyük iyi imparatorluğunun bayrağı tüm dünyada dalgalanacak !!

bütün dünyayı aldığımız zaman hergün bayramlar olacak hergün kutlamalar olacak.24 haziran günü her yerde kutlamalar olacak.küçük kız çocuklarına meral, erkek çocuklarına da meral ismi verilecek.

ardından 1 tl 200 dolar, 1 tl 170 euro, benzin ise türkiyede 0,001 kuruş diğer ülkelerde 15 tl den başlayacak. her yerde meral akşenerin heykelleri olacak. asgari maaş 923414123 tl olacak.herkesin villası olacak herkesin en az 20 evi olacak. dünya iyi imparatorluğunun yönetimi altında barışı,kardeşliği,refahı görecek.iyi olacağız, iyi olacak.
hadı bakalım muhteremler
devamını gör...

seri eksi oy alan sözlük yazarı

anlamsız biçimde benim bu yazar. ne derdin var kuzum? mesaj atabilirsin, sövebilirsin, hiç sorun değil. seri eksilemek neden pıtırcık? beynim bir atari kasedi kadar bile fonksiyonel değil demeye mi çalışıyorsun? aldığım eksiler yüzünden tövbe edip çileye gireceğimi mi düşünüyorsun? herkes gibi benim de yanlışım olabilir, yüzüme vur, irdele beni mimoza çiçeğim, asla kaçmam. dümbük dümbük tavırlar takınmakla bir yere varamazsın.
devamını gör...

aktroller

akla, mantığa dayanan eleştiriler yapsalar amenna ama böyle hiç çekilmiyorlar. yapılacak şey( resim temsili değildir) :

devamını gör...

aktroller

maaslarının hakkını vermeye calısıyolar
zam gelmis maaslara 1 makarna+2 kg un.
devamını gör...
|

aktroller

satılık vekillere "satılık" demeniz , siyasetin otobanı haline gelmiş partiyi "iplememeniz" , terör destekçisi yapılanmaları "desteklememeniz" çapulcuspor üyeleri tarafindan sizi de bu kategoriye sokmaları için yeterli olacaktır.
devamını gör...

ittifaklı seçimde oy kullanma

eskilerin bildiği, yeni jenerasyonun hiç bilmediği oy kullanma yöntemidir. klasik tek parti seçimindeki yöntemden biraz farklı işliyor.

şimdi sırasıyla madde madde anlatıyorum değerli kardeşlerim. özellikle cumhur ittifakından yana oy kullanacak seçmenimiz oyların geçersiz olmaması için hassasiyet göstermesi gerekiyor.
diyelim ki ak parti-mhp ittifakından yana tercihimizi yapacağız. yapmamız gereken oy pusulasında ak parti ve mhp hanesine ayrı ayrı evet oyu basmaktır. ak partili kardeşlerim bu konuda çok dikkatli olmalı. mhp'ye oyumuzu vermek istiyorsak, önce sütununa "evet" vuruyoruz, sonra ak parti sütununa "evet" vuruyoruz. ittifak olduğu için oylar bir sayılacak, lakin vekil mhp'ye yazılacak.

kardeşlerim, çok kritik bir seçim arefesindeyiz. lütfen bilinçlenelim. oylarımız geçersiz olmasın.
devamını gör...

iyi parti'nin 24 haziran seçimlerine katılamaması

hemen erdoğan 'ın siirt seçimlerinin gündeme getirildiği iddia. bakın bu açık bir çapsızlık örneği. iki olayın hiç alakası yok. erdoğan 'ın olayı gasp edilmiş hakkının iade edilmesi olayı ki sırf şiir okudu diye bu hakkı elinden alınmıştı.

meral de ise hak gaspı falan yok partinin prosedürü yerine getirememesi meselesi söz konusu.

emre uslu sana cumurbaşkanı adayı ol dediğinden beri 5 yıl geçmiş kadın. bu kadar zaman partini kurmadıysan prosedürleri yerine getirmediysen bunun suçlusu başkası mı?

neyse bu iddia da yalan olduğuna göre bi mazeret kalmadı.
devamını gör...

yerli jet ve denizaltı

yerli olarak yapılması imkansız olan iki proje.
denizaltına veya jete türk ismi vermekle türk malı olmuyor bunu anlamak lazım.
türkiye'nin böyle projelere verecek parası yok. dışarıdan daha ucuza geliyor zaten o zaman almaya devam.
iki yıl önce bir seminerde; yerli uçak üretim maliyeti üzerine yaptığımız bir çalışmada, büyük firmalardan birinden bu cevabı almıştık.
hayaller, hayatlar...
fazla duygusal bağ kurmaya gerek yok.
devamını gör...

sevmedigi biriyle ilişki yaşamak

yakın zamanda deneyimleyecegim zimbirti. sanırım bu tarz iliskilerin genelde oturduğu zemin çıkar. her iki tarafta çıkar icin birlikteyse ve çıkarlar tatmin ediliyorsa sevmeselerde mutlu olabilirler. ama taraflardan biri sevip diğeri çıkar odaklı yaklaşıyorsa, o zaman yakinda elimizde hüzünlü bir aşk hikayesi olacak demektir.
devamını gör...