Bugünün Beğenilmeyenleri

bakire olmayan biri ile evlenmek

bakire olmamak dinen ve kanunen bir evlenme engeli değildir. bu tarz bir evlilik yapan erkeğe de saygım vardır ve eşi ile mutluluklar dilerim.
ancak kişisel olarak sevgilisi olmuş kızla bile evlenmeyi düşünmem. zira niçin başkasının ısırdığı elmayı yiyeyim?
iffetli, namuslu kızlar candır.
ek; bakire olmayandan kastım dul namuslu hanımlar değildir.

tayyip yüzünden dinden soğudum insanları

yaşı 30 ve üzeri olanların akparti öncesindeki islami hayatlarına da bakmak gerekir. büyük ihtimalle o zamanda dinden soğutacak birilerini bulmuşlardır.
bu tayfayı dinden soğutacak birileri olmasa çok takva olacaklar ama olmuyor bir türlü. kısacası boş insan topluluğudur.

ilk buluşmaya gömlekle gelen kıro

gomlekle gelip etrafa ciddi ve rahatsizlik duygusu veren kirodur. halbuki gel bir tisortle de ortam senlensin, o garip gerginlik ortadan kalksin. o rahatsiz kiyafeti giyip ne bekleniyor anlamiyorum. oldu olacak ceket de giyseniz tam olacak.
|

beşiktaş taraftarı

şu dakikalarda erkeğinden tut kadın taraftarına kadar ali palabıyık'ın sülalesine selam yollayan tayfa. şu ezik komplekslerinden kurtulup efendi gibi maç izlemeyi ne zaman öğrenecekler merak içerisindeyim.

karısının bikini giymesine izin veren adam

başlık gereği adam hakkında fikir belirtilmesi gerekirken herkesin yazar hakkında fikir belirtmesine sebep olan adamdır. ne bikini giyen karısı, ne adamın kendisi bu kadar acımasızca eleştirilmedi! eleştirilmemesi de gerekiyor ama biri çıktı ve bana göre sevdiğini teşhir eden bundan da rahatsız olmayan adam değildir dedi yemediği zılgıt kalmadı. sözde sözlük çok muhafazakardır hatta marjinal olan bizdik. o zaman adam hakkında bende diyeyim
karısının bikini giymesine izin veren adam normal değildir, izin meselesine gelince eşler arasında izin diye bir konu vardır karşı tarafın rahatsız olmaması için fikir danışırsın izin diye buna derler. yoksa resmi dairelerdeki izinler gibi değil. ayrıca bu adamların 2 şeyi vardır birincisi karısının guzelliği ile övünürler ikincisi özgüven sorunları vardır. ben hem erkeğim hem de karımın bikini giymesinden rahatsız olmam diyorsa otursun bi daha düşünsün denilen kişidir ama adam değildir.

kurt binici

cinsiyetçi ve kadın düşmanı yazar. tanımlarına eril bir dil hakim.
bu arada hayırlı bir kısmet bulur umarım da yenge hanım kendisini hizaya getirir.

beşiktaş taraftarı

ülkenin en rezil karakterli taraftarı. vapur, motor ve metrobüs turnikelerinden atlayarak evlerine döneceklerdir şimdi. bu kadar da ahlaklıdırlar.

dünyanın en saçma genellemeleri

karadeniz insanı sinirli ve uyumsuzdur yalanı.uzaktan öyle gözükürler belki ama bırak türkiye'yi dünya da hiç bir topluluk bu kadar cesur ve dürüst olamaz.vatan millet sakarya desen iç anadolu ve karadeniz dışında harakete geçicek bir bölge olduğunu sanmıyorum yıllardır şehitler hep samsun'dan,rize'den,tarbzon'dan ve daha nice karadeniz ilinden hep karadeniz bölgesini doğuya yollarlar mesela bunu da unutmayın.

edit:arkadaşlar yaranız neyse kaşıdığım için özür dilerim.

bakire olmayan biri ile evlenmek

bakire olamamak dinen ve kanunen bir evlenme engeli degildir. bu tarz evlilik yapan kadina da saygim vardir ve esi ile mutluluklar dilerim. ancak kisisel olarak sevgilisi olmus erkek ile bile evlenmeyi dusunmem. zira nicin baskasinin isirdigi elmayi yiyeyim?
ıffetli, namuslu erkekler candir.

*
|