Bugünün Beğenilmeyenleri

20 haziran 2018 muharrem ince mersin mitingi

muhtemelen hdp nin destek verdiği miting. istanbul'da bile muharrem ince'yi hdp bayrakları karşılıyor. 1 kasımda chp 324 bin hdp ise 162 bin oy almış,

edit: hdp gerçeğini yüzlerine vurunca nasıl da zorunuza gidiyor eksiliyorsunuz. demirtaş ı başkan yardımcısı yapacağını ima eden ben miyim?
devamını gör...

halkların demokratik partisi

bazı hataları olmakla birlikte pek çok hak ve hukuku açık seçik ve cesurca dile getiren bir partidir. halkların kardeşliğini savunur. kendi halkı yüzyıllardır asimile edilirken, dili yasaklanırken hala kardeşlikten bahsetmesi bile bana ilginç geliyor.
kapatılsın diyenler ırkçı mhp, yavrusu iyi parti, ve vatan partisi için neden kapatılsın demiyor. çünkü bunlar türklerin üstünlüğünden ve üstün olması gerektiğinden dem vuruyor. itiraf edin veya etmeyin,türkler (kendini müslüman addenlerin çoğunluğu da dahil) kürtlere karşı şöyle ya da böyle gerçekleştirilen sistematik ırkçılık ve yok saymanın bir şekilde parçasıdır.
devamını gör...

sağlık bakanlığı’nda att olarak görev almanın yolunun akp üyeliğinden geçmesi

--- alıntı ---

ak parti'yi karalamaya çalışan yüksek iq'lu bir muhalifin propagandasıdır.
devlet kurumlarında "memur" olarak çalışmanız için siyasi parti üyeliğinizin bulunmaması gerekir. bunun farkında olarak sallayın bari.

o yüksek zekalı beyninden öpüyorum sevgili sözlükçü. eksilendin!


--- alıntı ---zamanında anap gençlik kolları başkanıydım. kadro geldi başkan olduğum için bana 3 kontenjan verildi. elim kıçımda mta ya gittim çalışacağım yeri gezdim. ha çalıştım mı hayır.

yani üyelik kaydı geçmişe dönük silinebiliyor.

yani başlık doğrudur.
devamını gör...

akp'li seçmene göre liderinin ve partisinin hata yapma şansının olmaması

akp'li seçmene göre lider ve parti hiçbir zaman hata yapmaz. sadece aldatılıp kandırılırlar.. masumdur parti ve lider. asla hesap sorulamaz. düşünülmesi bile hainliktir. liderin ve partinin hiçbir suçu, günahı ve yanlışı yoktur. olduğunu söylemek davaya ve islama ihanettir, fetücülüktür.

inanç ve iman meselesidir akp'li seçmenin çoğuna göre. hata yaptılar diyorsan kafirsin, müşriksin, fasıksın...
devamını gör...