Bugünün Beğenilenleri

8 temmuz 2018 ankara zirvesi

e-yds için ankara'ya gidecek olmamdan ötürü, buradaki arkadaşlarla zirve yapmak için kovaladığım fırsatın yıllar sonra gelmesiyle ortaya çıkan zirvedir. saat olarak 17:00 diyoruz yani sınavdan hemen sonra, mekanı oralı arkadaşlar belirler. öte yandan, beni otogardan sınav merkezine nasıl gidebileceğime dair yönlendirmenizi rica ediyorum. katılmak isteyen ankaralı arkadaşları beklerim, katılım geniş çaplı olursa açıkçası memnun ve mutlu olurum.

katılımcılar:

derviche moderne
paul atreides
arizona kertenkelesi
daikichi
infinitum
devamını gör...

giydiklerinle yargılanmak

insanlar için acı veren hususlardan bir tanesi. açık giyindiği için kötü kadın, kapalı giyindiği için örümcek kafalı gibi yaftaların yapıştırıldığı,bilmeden etmeden karara vardığımız durumlardan bir tanesidir insanı giydikleriyle yargılamak.

halbuki tercihtir. özellikle bir yara haline getirilmiş ve dönemi,zamanı gelince de kaşınıp kanatılan durumlardan birisidir bu başörtüsü,mini etek tartışması.
devamını gör...

dua çağrısı

arkadaşımın babası kansere yakalanmış. sağlığına kavuşması için dualarınızda bu konuya da yer verirseniz şimdiden Allah razı olsun.

rabbim dualarımızı kabul etsin, tüm hastalara şifalar nasip etsin inşallah.
devamını gör...

hızlandırılmış dindar olma kursu

yeni türkiye'de açmayı düşündüğüm kurs. geçmiş temizlenecek, konuşmaya Allah razı olsun/hamdolsun/kardeşim gibi kelimeler eklenecek, namaz kılmak öğretilecek, çeşitli camilerde çeşitli zamanlarda fotolar çekilecek.

aslında sadece siyasetçiler için değil işe girmek isteyenler için de faydalı olabilecek bir kurs. artık trend dindar olmasan bile öyle görünmek. chp bile kabullendiyse bunu başkasının inat etmesi anlamsız.
devamını gör...

18 haziran 2018 türk askerinin menbiç'e girmesi

abd ile varılan anlaşma neticesinde menbiç'e girilmesi hadisesi. bir çatışma olacak mı yoksa türk askeri çatışmadan belli yerleri kontrol altına mı alacak göreceğiz.

Allah askerimize muvaffakiyet versin. buradan

kaynak 2

edit: abd ile anlaşma olayını diline dolayanlar abd 'ye rağmen yapılan fırat kalkanı ve zeytin dalı operasyonunu görmezden geliyor. çünkü çamur muhalefet bunu gerektirir. abd türkiye nin menbiç e de operasyon yapacağını anladı mecburen anlaşmak zorunda kaldı. anlaşmaya ne kadar sadık kalacağını göreceğiz. lakin bu kez yazılı bir anlaşma söz konusu. uyulmadığı takdirde türkiye daha rahat gerekeni yapacaktır.
devamını gör...

trakya'dan doğudan oradan buradan gelen ezik insanlar

akp yalova 2.sira milletvekili adayi meliha akyol'un nitelendirmesi. artik soyleyecek bir sey bulamiyorum ben bu insanlara. birisi vatandasa ezik der, oteki 150 milyarlik iftar verir, beriki atanamayan ogretmenle dalga gecer, digeri akpye oy vermeyenleri issiz birakacagini soyler. kibir kulelerinde sonsuza dek oturacaklarini mi saniyorlar ne saniyorlar bilmiyorum ama bunlardan buyuk Allah var buyuk onu biliyorum.

devamını gör...