telefondan sözlüğe tanım yazmak

hiç sev(e)mediğim durum. uzun bir tanım yazmak istersin ama mobilde olduğun için hevesin kaçar. cümlelerde dikkat edemediğinden dolayı anlatım bozuklukları olabilir. şahsıma imla kurallarına da uymak zor geliyor mobilden. ayrıca düzenleme de zor ve sözlüğün mobil site uygulaması olmaması da cabası.
devamını gör...
daha hür düşünceli, zengin tanımları doğurur. pc başında insan kendini daha kısıtlı hisseder. benim şahsen motorla eve gelip, daha motordan inmeden yolda aklıma gelen hınzırlığı sözlükte paylaştığım çok olmuştur.
devamını gör...
çişin gelmesi ama umumi tuvalet bulmak gibidir. tam ihtiyacınızı gideremezsiniz böyle bir yarım kalmışlık hissi kaplar.
devamını gör...
resmen zulüm. benim gibi whatsapp'ı bile masaüstü uygulamasından kullanan adamlar için Allah canımı alsa da kurtulsam bi vaziyet. tiksiniyorum, telefonun ekranına kusasım geliyor.
devamını gör...
itina ile yazılması gerekir. yoksa bayağı bir imla hatası oluyor.
devamını gör...
başlık açma ve bkz verirken sıkıntılara düşülen durum. diğer şekilde oturarak, yatarak amuda kalkarak bile tanım giriyorsunuz..
devamını gör...
tanımlarımın %99,9 luk kısmını oluşturmaktadır. henüz bir sıkıntısını yaşamadım. bilgisayardan bu işleri yapmak bana daha çok eziyet veriyor. pratik hayat candır. elinin altında.
devamını gör...
önceleri lan bu bi işkence derken şimdilerde büyük rahatlık olarak görüyorum. donla bile yazsan kimse bilmiyo. hehe bu son yazdigim salakcaydi kabul. hahaha. hadi bagalim
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar