çok komik sözlüktür.
az evvel sözlüğün seviyesi yükseldi başlığının altında avret yerine muz sokan kadın başlığı gördüm. söyleyeceklerim bu kadar.
son 4 gündür seviyenin arttığını iddia eden tiplerin olduğu sözlüktür.

en son yanan sobaya kedi atmak başlığını görünce kendimi buraya zor attım.
yoo giriyorlar ben gördüm

buraya tanımını bile giremeyeceğim (burdaki modlar ıslak sopaynan döğüyo) rezil cümleler, orada puntolu başlıklarla sergileniyor.
trollerdeki bildigin gevşeklik, moderatörlerdeki bildigin aynı vurdumduymazlık.


ay neyse
burası çok güzel la la lal lal layy*
|
troll yazarların kol gezmesiyle beraber oluştu o başlıklar ee elimde görüntülerin var başta olursa ne beklenir ki o sözlükten gemi batmakla kalmaz infilak eder yani.
|
aslında bu konuyla ilgili söylenecek pek çok şey var fakat bu konuda efor sarf etmeyi nedense manasız buluyorum. beni şaşırtan nokta; ummadığım kişilerin, içinde bulunduğu durumu idrak edemeyip sözlüğün kalite bazında düşüşünü protesto edenlere karşı tavır almasıdır. ayrıca, zannediyorum ki zaten yazmak adına vizyonu belli kişilere sahip çıkmakta direten bu sözlüğün bu noktadan sonra görüp görebileceği en vizyonlu konu, giden yazarların nicklerinden sebeple, bu tarzdaki başlık ve entryler olacaktır.*
|
pişmanlıklarının dışa vurumudur. sözlüğü sözlük yapanın gerçekten bir şeyler yazmaya çalışan kimseye çataşmadan kendi halinde yazıp okuyan yazarların olduğunu anladıklarında iş işten geçmiş olacak. biz yokuz hâlâ bizle uğraşıyor adamlar. çünkü iki kelimeyi birleştirip yazacak güce sahip değiller. çok yazık.
az önce merak edip, şöyle bir bakayım dedim; yahu beni dün öven kişiler bir anda bana karşı cephe almışlar, bunu benim lehime nick altımda girilen entryler'de gayet net görebiliyorum, ne kadar boş-beleş tip varsa, hepsi birleşmiş, yazmama kararı alan değerli kalemlere sallıyorlar. şimdi bu kıskançlık/eziklik değil de nedir?

bir de utanmadan 'sözlüğün kalitesi/iq seviyesi çok yükseldi' diyor bunlar.

'popo ellemeyi seven erkekler', 'kediyi yanan sobanın içine atmak', 'rus kızı bacağı', 'hamile kadınla sevişmek' başlıkları nedir lan o zaman? maşallah, kalite(!) bayağı bir yükselmiş(!), hatta boyut atlamış(!).
saracak kimseyi bulamamış ergen psikolojisidir. oradan buraya göç eden yazarlar olmayınca şimdi oradakilerin yüzde sekseni birbirinin aynısı tipler kaldı. ensesti öven iğrenç iğrenç millete sataşan küfür kıyamet yazmadan duramayan sapık sapkın tipler. birbirlerine de saramıyorlar çünkü aynı yolun yolcusular o yüzden orada yazmama kararı alanların arkasından atıp tutuyorlar namertçe.fazla sürmez birbirlerine düşüp sözlüğü komple imha ederler görürsünüz * biz orada yazarken pek bir sessiz duran arkadaşlarada bir cesaret gelmiş zaman zaman canım sıkıldıkça girip bakıyorum neşem yerine geliyor.


(bkz: cesaret hapı)
konusu bitmiştir. çünkü tükenmiştir. herşey başlar ve biter.
milli değerleri aşşağlamaya devam eden, şu sıralar ermeni sevicilerin hortladığı sözlüktür.
bırakın sefiller ne halleri varsa görsün. biz de hergün bu başlığa yazarak aynı konuma düşürmeyelim kendimizi. bu arada reklamımı yapmadan geçemiyiciğim gel vatandaş gel bildirim açıklama 1 tl.
beyin göçünün toplumsal yapıyı bozduğu, hayatın felç olduğu sözlüktür.
ne kadar alt kültür insanı var toplanmış sapık sapık yazıyor. sorunlu mudurlar nedir?
yok hükmünde sayılması gereken sözlüktür.

geçmişe kalın bir çizgi çekme vakti gelmedi arkadaşlar? buradaki habitata ayak uydurun siz.
üzücüdür ki uludağsözlüktür. yazık ettiler o kadar emeğe, o kadar uğraşa. moderasyon basiretsizliğini yenip kendini bir türlü silkeleyemedi. trollüğe, reklama, paraya boyun eğdi.
merak edip baktim.

yazmama karari alan buna mukabil dunya sozluge gecenlere saydiran tanimlara bot hesaplarla arti yigilan normal tanimlarin ise bu hesaplarca delicesine eksilendigi sozluktur.

yazmama karari yazarlari baglar. tıpkı dunya sozlukte kalip kalmama kararlari da kendilerini bagladigi gibi. gidenlerin baska yerde yazar olmasini bu denli sindirememek.

vallahi iyi kurtulup gelmissiniz yeni gelenler..
hit sayısı olmasin diye bile bakmadığım sözlük.
|
evet sevgili dünya sözlük yazarları (eski-yeni) ayrımı yok.

her şeyden önce çok iyi yazarlar çok iyi hesaplarını bırakıp geldi, belki hâlâ içinde bir burukluk yaşayanlar vardır ki ne yazık ki ben de onlardan biriyim aynı nickle gelmememin sebebi de bu.

burası çok nezih, saygılı ve okumaya değer yazarlar barındırıyor gerek kurucular, gerekse de moderate olsun, bizim için çok uğraştılar kim olsa yazar olsun diye bizim kaçtığımız yazarları da sözlüğe alırdı.
ama buradaki müthiş duyarlı yazarlar bunu yapmadı bu kadar kolay kaynaşacağımızı düşünmüyordum.
çok mutluyum bu yüzden.
biz de artık uluyu konuşmayı bırakıp burayı geliştirelim, çok iyi yazıcaksınız biliyorum.
hadi kolay gelsin.

sobanın kenarındaki yerinde huzuru bulan yazar beyanı. ilişmeyin!
insanlar gayet kibar bir üslupla moderasyonun sözlükle ilgilenmediğini, trollerin sözlüğün içine ettiğini, bu durum düzelene kadar yazmayacaklarını söylediler. bu planlı bir kopuş değildi. ama görüyorum ki troller bu işe çok sevinmiş yatıp kalkıp bunu konuşuyolar. ilginç.
(bkz: uludağ sözlük) galiba. epeydir girmiyordum az önce bir göz attım 'yazmıycam, yazmıycam benim değil mi yazmıycam' diyerek yazıyorlar bazıları.
|

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar