1.65 boyunda esmer çirkin fakir erkek

asabi olurlar. ateş olsalar cürümleri kadar yer yakmazlar ateş zaten cürmünden çok yer yakar böyle bir yanlış var düzelteyim dedim. düzeltmeyi sevdiklerini anlıyoruz.

özlü söz: belki de buralarda 1 65 boyunda esmer çirkin fakir bir erkek vardır

*
devamını gör...
spor salonundaki hocam boyu 1.60 yok.adamcağızın saçlarda dökülmüş ama vücut var komplekse girmiş gençliğinde 35 yaşında karıyı bosamis aşk ayağına yeni hatun bunu ön sene kullanıp atmış iyi insan ama çirkinlik kısmı kötü.
devamını gör...
ahirette hiçbir işe yaramayacak dış görünüşü, her şey sanan beyinsizlerin acıdığı adamdır.

karının kızın peşinde kul köle olanların en çok yakışıklı erkekler olduğu düşünüldüğünde daha onurlu olduğu bile düşünülebilecek adamdır.

dünyada bir Allah'ın kulu bile sevmese de iyi bir müslüman olursa ahirette imrenilecek insandır.
devamını gör...
imtihanı daha kolay olan erkektir. en azından boy, zenginlik gibi sana verilen nimetleri nasıl değerlendirdin gibi bir soruyla karşılaşmayacaktır.
devamını gör...
dış görünüşün herşey olduğunu sanan insanların beğenmediği insan tipidir... gerçekten iyi insan müslümansa ahirette hiçbir önemi kalmayan durum...
devamını gör...
--- goygoy on ---

öyle olmaz lan kimlik, telefon numaramı ve adımı falanda verin.

--- goygoy off ---

ımkanlar dahilinde her yolu deneyecek erkektir.
olm bi kere ilik gibi hatuna sen salyalarıni akıtırken adam "dünya yansa içimde yorganım yok", "surat zaten kösele gibi , kader vurmuş red yesem nolcak?" deyip gider kızla konuşur ki hal hareketi düzgünse kızı alır. sen de cifte bakip "ulan kıza bak yanındaki hanzoya bak" diye içine içine bağırırsın.

iyiler mutlaka kazanır

ayrıca çirkin ney lan?.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar