1 ağustos 2017 artı oyları verenlerin görülmesi

merhaba dünyalılar ;

nasılsınız inşallah ? ben yine pek bir iyiyim. bu kadar iyi olmamda sözlüğün 2017 yılının tanım rekorunu kırmasının da katkısı var tabi. güzel bir ivme yakaladık, hepinizin parmaklarına sağlık.

sizler bolca tanım girerken bizler de boş durmayarak tanımlara verilen artı oyların kim ya da kimler tarafından verildiğini gösteren bir özellik getirdik.

bu özellik son 30 günü baz alarak ;

150 tanım girmiş yazarlar için yalnızca kendi tanımlarına verilen artı oyları görebilme
300 tanım girmiş yazarlar için sözlükte girilen bütün tanımlara verilen artı oyları görebilme

hakkı sunmuştur. eksi oyların görünümü şimdilik söz konusu değildir.
oyları görebilme hakkı kazanan yazarlar, tanımlara eklenen dürbün ikonuna tıklayarak verilen artı oyların sahiplerine liste halinde ulaşabilirler.

temmuz ayında sözlüğe göstermiş olduğunuz ilgi için hepinize teşekkür ederim. ağustos ayı için uygun gördüğümüz hedef, bu ay girilen 22431 tanım sayısını 25.000'e ulaştırmak.

bizler sözlüğü geliştirmek, daha işlevsel bir hale getirmek için çalışmalarımıza devam ediyor olacağız. sözlük ile alakalı merak ettiğiniz her şeyi gerek özel mesaj yolu ile gerek ise dunya ile sözlük röportajı buradaki soru-cevap konumdan bana iletebilirsiniz.
devamını gör...
şu aşamada hiç birimizin görebilecek durumu yok boşuna uğraşmayın. yazılımcı arkadaş, geçmişe dönük tanımları saymadğı için. şuan da hepiniz bekleyeceksiniz. he tematik kasan iki yazar var muhtemelen onlar yarın görürler. hadi hayırlı olsun.
devamını gör...
son otuz günde bilmem kaç tanım girmem gerekiyomuş. ben üşengecim arkadaş. benimkilere biri bakıp da dm atarsa onun her tanımını artılar günlük nick6 girerim.

t: hayırlı olsun.
devamını gör...
sayıya ulaşmadan dürbüne tıkladığınızda görebilmek için kaç tanım girmemiz gerektiğini de söylüyor. yani ince düşünülmüş bir özellik. düşünen moderasyon üyelerine teşekkürü borç bilirim. *

herkesi stalklamak için 299 tanım girmem gerekiyormuş. acilen tematik girmem gerekiyor. teşekkürler dünya sözlük!
devamını gör...
kimin oyladığını görebilmek için tanım girme şartı yerine oylama şartı koysaydınız keşke. mesela son 24 saatte 20-30 kişiyi oylamış olmak gibi. daha faydalı olurdu. şimdi ortalık sadece tanım girmiş olmak için girilen tanımlardan geçilmeyecek. neyse hayırlı olsun.
devamını gör...
merak insanı harekete geçirir. dolayısıyla bu yeni uygulamanın, tanım sayısında kısa zamanda gözle görülür bir artışa sebep olacağını düşünüyorum. her ne kadar tasvip etmesem de mantıklı bir çalışma ve sözlüğe hareket kazandırmak için yerinde bir hamle gibi görünmekte. üstelik günde yaklaşık 7 tanım girerek yazarın aldığı artı oyları ve yaklaşık 11 tanım girerek kullanılan tüm artı oyları görebilecek olması hiç de kötü bir anlaşmaya benzemiyor. külfetli bir şey değil yani. bakalım neler olacak.*
devamını gör...
beyler çabuk 176 tanım daha girmem gerekiyor, hangi başlıklara yazmalıyım yardımcı olun, teşekkür ederim.

tanım: ilginç bir durum. hele dürbün butonu falan. dürbünleme mi yapicaz şimdi biz.
devamını gör...
tanım sayısını arttırmaya yönelik uygulama. tanım sayısı çok bence 100 civarına indirilmeli. merak eden bir çok kişi 225 sayısını görünce şevki kırılacaktır. ama 100 civarı bir rakam iştahları kabartacaktır. adam 225 i tamamlayana kadar geçen günler nedeniyle eski günlerde yazdığı tanımlardan 30 günü geçen her tanım için sayısı yine azalacak.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar