1 mayıs 2019 dünya sözlük hanımlar kahvaltı buluşması

kamu çalışanları ne zamandan beri ''işçi'' sınıfından sayılır oldu dedirten yazı
gelinlerin tatlı telaşı sayfalarında boy gösteren bol kolesterollü fotoğraftır.

işçi bayramını hak edenleri arıyorsanız çayınızı, kahvenizi resmi tatilde önünüze koyan garsonun gözlerine bakın.
devamını gör...
saçma sapan pahalı hesap ödenecek zirve.

yahu bacılar, ablalar o dandik kafe köşesinde kalitesiz kahvaltılıklarla uğraşmak yerine birinizin evinde toplanıp güzelce kahvaltınızı yapsanız daha mantıklı olmaz mıydı? bunu da bana söyletmeyin yahu*.
devamını gör...
kadın her daim emekçi olmasından mütevellit, telaşlarımızın pembeliğine boyanıp istanbul’u seyrediyoruz. cağnım hanımlar. onları seviyorum. *
devamını gör...
güzel bir sofra bol kollestrollüsünden bol muhabbetlisinden bol kahkahalısından bir zirve. hanımların olduğu yerde sofralar bile çiçeklenir, güzel neredeyse arayıp bulmak lazım, bulduk şükür...
devamını gör...
kahvaltımızın kalitesinden, ödeyeceğimiz paraya kadar herşeyiyle bizleri düşünen siz sayın yazarlara teşekkür ediyoruz. emekçinin ne olduğunu sizlerden iyi bildiğimiz aşikar ha ayrıca kamu çalışanı olmak bir takım ayrıcalıkları da beraberinde getiriyor hesap konusunda. kpss, mülakat çok güzel sizde gelsenize.

tdk derki emekçi için

devamını gör...
helal olsun. sonunda 5 kişi de olsa bir araya gelebildiler. gerçi 5 ten fazla kadının bir araya gelmesi hafazanallah cinayet sebebi . 5 yine işi dedikodu seviyesinde bırakabilecek bir rakam.

derin sözlükçülere rahat bir nefes aldırmıştır bu zirve. gerçekten şapka çıkartıp , ayakta alkışlıyor meksika dalgası yapıp kutluyorum sizi. habire erkek zirvelerine sızmak için yüzünü gazete kağıdı ile kapatarak korsan dinleme yapmak isteyen kadın yazarlar da rahat bir nefes almıştır umarım. iyi eğlenceler bol geyikler. bu arada erkekler zirvelerinde kadınlar zirvesinin her ne kadar dedikodu da olsa eninde sonunda kısır muhabbetine evrileceği söylenirdi. bakalım bu teorimizi yıkabilecek misiniz? *. mesela bacon 'ın idollerinin kısıra faydaları hakkında konuşabilecek var mı aranızda ?
devamını gör...
zirvede beş kişi var. ortada dört tane haşlanmış yumurta var. özelde çalışan ablanın sabahları poğaça yemekten iflahı kesilmiş olmalı. kimseyi beklemeden ve muhtemelen yumurtayı soymadan* yutmuş geçmiş. işte gerçek işçi. kutlu olsun!

allah muhabbetinizi artırsın inşallah.
devamını gör...
hangi emekçinin sofrası bu ya... devrim şuurunu dört haşlanmış yumurtaya satmışlar, bir de yediğini içtiğini paylaşma görgüsüzlüğü... hanımefendilik bu değil, yakıştıramadım.
devamını gör...
sen bak şu mösyö'ye kendi zirvesini ezikliyor gibi yaparak nasıl toplamış artıları. kaç kere diyorum artı potansiyeli fazla olan başlıklarda haber edin diye biz 1 mayıs günü kayıt dışı işçi olarak çalışalım biri gitsin artıları toplasın diğeri yumurtaları.

her şey bir yana afiyet olsun, muhabbetiniz daim olsun.

derkenar: bendeniz esprisi yapmamak ve başlığın bold olmamasına takılmamak için kendimi zor tutuyorum.
devamını gör...
ciddi ciddi 5 eksi yemiş zirve entrysi. ne birader bu gareziniz. bırakınız yapsınlar bırakınız etsinler. afiyet olsun iyi muhabbet dönsün.

p.s.: birbirinize buket çiçek mi aldınız ?? hangi level yalnızlık bu...*
devamını gör...
hamdolsun kadin degilim ve bu saate kadar gerine gerine yattım evet tam 15:21'e kadar döne döne uyudum.
kadın olsam sabahın köründe kalkip gitmek zorunda kalacaktım falan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar