1 temmuz 2016 sekiz askerin şehit olması

hakkari çukurca'da tuzaklanan bombanın patlaması sonucu 4 asker, bitlis'in genç ilçesinde ise çıkan çatışmada ise 2 askerimiz şehit oldu.
mardin'in derik ilçesinde de tedavi gören 2 askerimiz de kurtarılamayarak şehit oldu.

rabbim ailelerine sabır versin, rahmet eylesin, hepimiz bu terör belasından kurtarsın.
http://www.mynet.com/haber/...
devamını gör...
köprü açılışları kadar dikkat çekmiyor artık malesef. alıştık bir kere... rabbim rahmet etsin, ailelerine sabır versin...
devamını gör...
Allah mekanlarını cennet eylesin.

bugün ve önceki gün sosyal medya paylaşımlarına, haber kaynağı olarak gösterilmesine karşı uyarı ve bilgilendirme maksadıyla araştırma sonuçlarından bahsediyorum. sıklıkla da bu sosyal medya bozukluğuna dikkat çekmeye çalışıyorum; zira zamanımızda bulunduğumu asli zemin artık burası.

fakat, ne yazık, halen aynı şeyler yapılıyor, aynı arızalar sergileniyor. sekiz şehit haberini kaç kanaldan onayladınız da buradan paylaşıyorsunuz. doğruya yanlış katılmasına neden aracılık yapıyorsunuz? dezanformasyon ve algı bozukluklarına niçin hizmet ediyorsunuz?

şehit asker sayısı 4'tür kısacası. hakkari çukurca'da patlama olmamıştır; valilik bu haberi yalanlamıştır. zaten bu şekilde abartıp çarpıtarak haber verenlere bakın, niyeti anlarsınız. mynet, yeniçağ, aydınlık...

haber kaynaklarınızı lütfen gözden geçirin. siyasi dalaşma içinde olanlara itibar etmeyin. ediyorsanız siz de onların bozgunculuk suçuna ortakçı olursunuz.


devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar