1 yaşındaki kız ile cima yapmadan evlenilebilir

abi siz kafayı yemişsiniz ya. insan vicdanı filan kalmamış sizde. diyecek hiçbir şey yok. cima yapmamak mı yani bütün olay. tamam hadi madem hüküm var 1 yaşında verdin. aklı yok, kendi ihtiyacını bile gideremez durumda kölen mi lan senin bu. insan vicdanına nasıl sığdırıyorsun bunu.

devamını gör...
bu kadar iğrenç bir fetva duyunca düşündüm şimdi, bence siz damacanlara pompalamaya devam edin biz çeşmeden de su içeriz.

din adı altında cinsel ishali yaşayanların mevta nitelikli fetvası. *
devamını gör...
ağzımı bozucam, okkalısından küfür edicem de yasak... ben böyle insanların ölmesini, bitmesini, en alasından acılar içinde kıvranarak, mesela dillerinden asılarak, etleri kopartılarak, santim santim yakılarak, acılar içinde ve uzun uzun zamanlar içinde sürünerek ölmesini istiyorum...

t.: bir pisliğin fetvasıymış...
devamını gör...
insanı çileden çıkaran bir fetva. yok annem yok, ne bir yaşı. 1 de çok. spermken everelim kızları biz yoksa birinin malı olmadığını falan öğreniverir yanlışlıkla falan maazallah. kötü yola düşmesin durduk yere.
devamını gör...
ciddiye alınmaması gereken bir tipin saçmalaması.

bu tipi ciddiye alıp dinden soğudum diyenler, sizin zaten soğuyacağınız vardır. bence iman gömleğinizi bir yenileyin. din Allah azze ve celle nin dini, bu tiplerin değil.
devamını gör...
bu adamla da cima edilebilir fetvasını veriyorum gördüğünüz yerde affetmeyin. * ya ne dengesiz, sapık insanlar var. her önüne gelenin fetva vermesi olayı da enteresan. böylelerini konuşturmamak gerek, eğer konuşabiliyorsa bunda müslüman olarak bizlerin de vebali var. insanların kafasına saçma sapan düşüncelerini din adı altında empoze ediyorlar. buna müsade etmemeliyiz.
devamını gör...
evlilik değil evlilik sözleşmesidir o (nikah akdi) ve çocuk akıl baliğ olduğunda taraflardan herhangi biri akdi bozabilir. yukarıdaki arkadaşın söylediği gibi beşik kertmesi gibidir ve evlilik zorunlu değildir.
devamını gör...
keşke babası da annesiyle cima etmeden evlenseymiş. işte bi gibi dinciler yüzünden insanlar dinden soğuyor. gerçekteb dindar olup dinci olmayanları tenzih ediyorum.
devamını gör...
güzel bir algı. tam bizim topluma yaraşır şekilde değerlendirmeler... şimdi açıklamaya kalksam, ''aa bak bu da savunuyor''a getirecekler. yani boş, bomboş. zamanında türevlerini pek çok vesileyle yaşadım, bilhassa ateistlerle. adamla münazara ederken uç bir misal getiriyorum, bakıyorum duygusal yaklaşıyor. kötülük olarak gördüğü şeyin ''ateist mantığa göre'' kötülük olmayacağını iddia ediyorum, türlü vesilelerle açıklıyorum. en son söylediği şu: ''e siz dincisiniz zaten, böyle şeyler sizin için çok normal'' falan... gel de anlat...

videonun tam halinde bu ifadelerin devamında ''mesela annemle evleniyorum, ne olacak ki'' diyor. buradan da bir başlık çıkar. hatta biraz daha ileride ''ben kızımla evlenmek istiyorum, kızım da istiyor'' falan diyor. bunu da ekle, ondan sonra başla sövmeye. adam bunu hoş görüyor ya... tövbe ya rabbi...

(bkz: nikah akdi)
(bkz: oryantalizm)
(bkz: aşağılık kompleksi)

13:20'den sonra...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar