10 eylül 2019 arjantin sırbistan maçı

2019 dünya basketbol şampiyonası çeyrek final ilk maçı. saat 14:00'da başlamış maçtır. maç ntv kanalından canlı olarak yayınlanmaktadır. ilk yarıyı arjantin 54-49 önde kapattı. yanlış değilsem arjantin 9 üçlük atışı buldu. sırbistan ise 3 üçlük atışı buldu. arjantin üçlüklerle ayakta kalırken, sırbistan ise pota altından yardırmaktadır. arjantin'in böyle üçlük atmasına rağmen sadece 5 sayı önde olması, ikinci yarı için sıkıntı olabilir benden demesi.

devamını gör...
3. çeyreği 68-67 arjantin üstünlüğüyle biten maç. ilk yarıda ki gibi kolay basketler bulamıyor takımlar. maç ilk yarıya göre oldukça sertleşmeye başladı. 3. periyot skoru 18-14 sırbistan lehine. gidişat sırbistan lehine şu ana kadar.edit: maç sırbistan lehine dediğimden sonra arjantin takımı 3 adet üçlük ile farkı 5 sayıya çıkarıverdi hemen. üçlüğün biri ikilikmiş. nefesim kuvvetlidir azizim.
devamını gör...
maç sırbistan'a bakıyor dediğimden beridir çılgınlar gibi oynamaya başlayan arjantin'in 87-76 önde olduğu maç. turnuvanın bir numaralı favorisi olarak gösterilen sırbistan, bakalım bu düştüğü çukurdan çıkabilecekler mi? arjantin, kızılderilerin enerjisinde, çılgınlar gibi savaşıyorlar. futbol milli takımında bu savaşma hırsı neden yok anlamış değilim yılların arjantinlisi olarak. keltoş corciyeviç sıkıntılı.

devamını gör...
valla helal olsun. futbol olsun sepet topu olsun arjantin hep desteklediğim taraf olmuştur. ginobiliyi de maradonun önünde tutarım. ayrıca tebrikler scola reis.
devamını gör...
an itibariyle 97-87 arjantin üstünlüğüyle bitmiş olan maç. abd ile birlikte en büyük favori olarak gösterilen, türkiye'nin abd karşısında ki muhteşem oyunuyla bir numaralı favori konumuna yükselene sırbistan'ın elendiği maç. maçın başından sonuna kadar üstün oynayan takımdı arjantin. campazzo, garino, scola, deck, vildoza, laprovittola gibi oyuncularla takım oyununu ön plana çıkararak haklı bir galibiyet aldılar. futbolda arjantin milli takımını tutuyorum kendimi bildim bileli. şu basketbol takımında ki mücadelenin yarısı onlarda olsa, dünya kupamız vardı 3 tane. neyse helal olsun arjantin. çoğu kişiyi yanılttın sırbistan. başta ben tabi ki. belki benim de nazarım değmiş olabilir de umrumda değil. basketbol kazandı yine. ay lov dis geyim.

maçın adamı campazzo oldu. arjantin oyun kurucusu. 18 sayı 12 asist 6 ribaund ile eefsane oynadı.
scola reis ise 39 yaşına rağmen 20 sayı 5 ribaund 2 asist ile oynadı.

devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar