10 kasım 2019 liverpool manchester city maçı

alexander arnold ile sterling eşleşmesiyle büyülemiş maç. o nasıl tatlı bir çekişme. bruyne tüm hücumları yönetme takıntısını aşsa raheem daha rahat edecek ama her topu isteyip alamadığında trip atan bir turuncu egoya dönüşmüş. sahada david silva da yokken patron benim diye geziniyor ama kırmızılar içlerinden geçerken saklanıyordu. ukala dümbeleği.

liverpool çok güçlü. yani fiziksel olarak hem kuvvetli hem de dayanıklılar. incecik gözüken robertson at gibi walker'ı nasıl savurdu attı hayret edersin. fabinho, henderson, van dijk falan beton zaten... bu sezon kim yenecek çılgınları merakla bekliyoruz.
devamını gör...
beklendiği gibi güzel bir maç oldu. city 2-0'dan sonra gol bulabilseydi ya da 3-0'dan sonra golü daha erken bulsaydı daha da kızışabilirdi maç. liverpool'da herkes hemen her zaman olması gereken yerde ve uzun paslarla çabucak pozisyon bulabiliyor. city'nin bu maçta yaptığı en olumsuz şey göstermelik pres dediğimiz şeyi yapmasıydı, gerçekten pres yapsaydı farklı olabilirdi tabii de pres yapacak olsalar da top kapamama ümitsizliğinin çökmesi ve erken gol yeme durumu demoralize olmalarını sağlayınca hepten göstermelik prese döndüler. pres yaparken rakip bir anda uzaktaki boştaki adama topu aktarıveriyor. guardiola'nın oyuncu değiştirmeye pek yanaşmanası da ilginçti. mahrez'dir, david silva'dır taze güç olarak oyunu daha hareketlendirme şansı olabilirdi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar