10 lahmacun yiyip uyumak

yeme kısmında çok büyük bir problemin çıkacağını düşünmediğim ama uyuma kısmı ve sonrası için hiç bir garantinin verilemediği durum.

tavsiye edilen: 10 lahmacun yedikten sonra iki şişe soda içip sonrada (bkz: nuruosmaniye caddesi) nde üç tur atmaktır.
devamını gör...
daha uç bir örneği var. çocuktum tam sayıyı hatırlamıyorum. adana usulü küçük lahmacunlardan yirmi küsür tane yiyip etrafındakilerin "yapma yavrum, yapma evladım!" uyarılarına kulak asmayarak yayla yerinde uyumaya kalkan bir yakınım geceyi hastanede serumlarla ve istifra nöbetlerile geçirmişti. tavsiye edilmez. aman diyim!
devamını gör...
baştan söyleyeyim o kadar lahmacunu yedikten sonra insanoğlu uyuyamaz. insan vucudunda metabolizma en yavaş uykudayken çalışır, haliyle mide içindekini hazmedemeyecek ve uykuya dalsa dahi kısa aralıklarla kabuslar görecektir.
devamını gör...
eğer yatılabilirse gece karabasanın gelme ihtimalini veya korkunçlu rüyaların görülme ihtimalini arttırır. o değil de 10 lahmacun yiyip de yatabilen adama helal olsun doğrusu. o adama hiçbir şey olmaz aga rahat olun.
devamını gör...
10 lahmacunu normal zamanda yiyebilen var mı ki yatmadan önce yiyen olsun lan. şahsen ben kendim zorlasam 5 tane anca yerim. arkadaşın midesini tebrik ediyorum buradan. *
devamını gör...
özneyi, "kırmızı başlıklı kızın babaannesini ye, sonra avcı babaanneyi çıkarıp karnına taş bağlayıp seni dereye atsın, aynı şey" önerisine muhatap eden eylem.
devamını gör...
bence kişi, bir şeylerden veya kafasındaki sorunlardan kurtulmak için double geçici dert savıcı kullanmak istemiş. demek ki geçici dert savıcı’nın dozunu arttıracak kadar büyük bi derdi var. ne diyelim, Allah selamete çıkarsın...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar