#haber  #siyaset 

biz müslümanız ve kesinlikle suriyeli kardeşlerimizin zulüm görmesini istemeyiz. her zaman dedik misafirimizdirler ancak ülkenin bir kapasitesi var. herhangi bir şehirde 3-4 yılda nüfus arttığı zaman bile mevcut alt yapı ve hizmetler yetersiz kalıyor. var düşün 10 milyon insanı. biz zaten 4 milyon almışız, geri kalanları almasak da vebal altında olan biz değiliz. Allah aşkına boş boş açıklamalar yapmayın ya. evinizde ağırlıyorsunuz sanki suriyelileri?
devamını gör...
türkiye cumhuriyeti devletinin ve türk milletinin selametini düşünmeyen, yönetici olma vasfı olmayan bakandır.

10 milyon suriyeli bu toplumun ekonomik ve sosyal dengelerini altüst eder. mültecilerin karıştığı olaylar Allah korusun bir iç çatışmaya sürükleyebilir bizi..

aklı başında hiçbir devlet yöneticisi 10 milyon yabancıyı ülkesinde istemez.
devamını gör...
bir aileyi evinde misafir edecekse veya sahip olduğu mal varlığının yarısını onlara karşılıksız verecekse helal olsun diyeceğim bakan açıklaması.
işte ensar olmak bunu gerektirir. ensar ruhu nedir? malının yarısını paylaşmak. hadi bakalım nihat bey görelim. önden buyrun.
devamını gör...
avrupa birliği temsilcilerinin dahil olduğu bir konferansta tamamen gösteri amaçlı bir söylemde bulunmuş. bu konu toplumda kabul görmeyeceği gibi iktidarında böyle bir planı yok. olsa bile bunu zeybekçi'den öğreneceğimizi sanmıyorum. şimdi sakince klavyenizi kapatıp hayatınıza devam edin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar