1000 kitap

giriş sayfasında

kitap üzerine kurulu bir sosyal ağdır. okuma durumunuzu bir düzene sokmak ve çevrenizdekilerin neler okuduğunu görmek istiyorsanız 1000 kitap tam size göre.

1000 kitap'ta alıntı paylaşabilir, kitaplara yorum yapabilir, başka okurlarla tanışıp, takipleşebilirsiniz.
diye yazan güzel bir site.

http://1000kitap.com/
devamını gör...
her platformu yürüme amacı ile kullanabilen aziz milletimizin burada geride kalması beklenemezdi zaten. arkadaşımı tavsiye ve ısrarla karışık üye olması için gazlayınca o da dayanamadı üye oldu. hesabı açtığı anda 7 erkekten mesaj gelmiş, gerçekten şaşırdım. olduğunu biliyordum ama bu kadar olduğunu bilmiyordum.
devamını gör...
adını ilk duyunca sevdiğim evrensel çapta bu işin en popüleri goodreads'ın yerel versiyonu. goodreads'ın korkunç kötü mobil app'inden ve buglarından bezip bir süre kullandım. fena da değildi ama işin yılların goodreads'ı varken tüm arşivini taşımak akıllıca gelmediği için bıraktım.
devamını gör...
goodreads'in yerli versiyonudur mükemmel değil ama hiç yoktan evladır.
herhangi bir kitabı almaya veya okumaya başlamadan önce masumane bir kaçak yapıp siteye hızlıca göz atarım. spoiler konusunda bir sıkıntı yaşamadığımı söylemiştim. nihayetinde her kitap her okuyucuda farklı bir algı uyandırır, bunu görmek diğer okurların kitap hakkındaki yorumlarını okumak bence oldukça keyifli.
devamını gör...
asıl amacı kitap okuma ve değerlendirme olan ancak hızla yürüme organına dönen uygulama.

"en azından daha entellektüel kişiler yürüyor" diye düşünmeyin.
sohbet direk cinsiyet, yaş ve yaşadığınız yerden başlıyor.
herhangi bir alıntı veya incelemenize ilişkin mesaj almıyorsunuz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar