11 eylül 2020 çaykur rizespor fenerbahçe maçı

türkiye süper ligi 2020 - 2021 sezonu açılış maçı. başlama saati: 20.00 stadyum: çaykur didi stadyumu..

o kadar transfere ve bekeltiye rağmen forvet olarak yine frey yeteneksizine kaldık. hani lan bu sene farklı olacaktı?
devamını gör...
fb 2-1 aldığı maç . ligin ilk maçı hemde rize deplasmanı 3 puan çok önemliydi.
üstelik bir çok oyuncusu ya kadroda yok yada daha ilk resmi maçları.
devamını gör...
20/21 sezonu süper lig açılış maçı. oturup bir on dakika bakayım, neymiş bu, ağrı dağından aşağı bağırdıkları takım diye, 20'li dakikalarda çaykur denilen takım oluşum azıcık akıllı olsa, rakibini sille tokat edecekken, edemeyen, bu ağrı dağından aşağı bağırılan takım ise (eksikleri çokmuş, muş) ne oynadığı belli değildi. kapattım. fakat bir detay belirtmeden geçmeyeyim. selim bir top uzaklaştırdı ve sonrasında dengesiz bastığı için düştü, ferdi ise selim'in bacaklarına dolanıp düştü, yayıncı kuruluş abartısız en 6-7 defa farklı açılardan gösterdi hem de bir kısmını üst üste, aradan pozisyon geçtikten sonra da başka açılardan göstermeye devam etti. lanet olsun ki hiçbir zaman büyük bir lig olamayacağız ve şükür ki yayıncı kuruluşla olan 7 senelik sözleşmemi iptal ettirdim. öyle bir maç işte.
devamını gör...
ilk haftanın ilk maçında hakem arda kardeşler'in fener'e kıyak geçtiği maç. 2.penaltı nedir öyle? komik ötesi. çok da izlemeye değmeyecek bi lig olacak, onu daha ilk maçtan gösterdiler.

düzeltme: hakem olmasa da rize fenere bi kıyak yapardı gibime geliyor, sonuçta onca sponsorluk var arada, kimse para kazandığı kapıyı kapatmak istemez. yani hakemin olaya müdahale etmesi de bi şey degistirmeyecekti, bi şekilde fener yine kazanacakti bence.
devamını gör...
rizespor'un son 8 maçta 7 kez yaptığı gibi yenildiği maç.
hakemi fazla şey etmemek lazım.
onlar genel olarak bazı hasetleri çoktan terk etmişler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar