11 haziran 2018 muharrem ince diyarbakır mitingi

ilk kez diyarbakırda hdp ve akp dışından bir siyasinin bu kadar kalabalık gerçekleştirdiği mitingdir. türk bayraklarıyla dolmuştur çok güzel.
devamını gör...
akp şunu düşünmeli bu miting sonrası,
bu insanlara bu kadar ne yaptık da, eski düşmanlarını bile sevgiyle kucaklıyor bu insanlar?

islamcısı da, komünisti de, ateisti de bizden neden bu kadar nefret ediyor diye, bir sormaları lazım artık.

bay muharrem’in yine lafları ile dövdüğü bir başka miting olmuştur.
devamını gör...
örtülü hdp-chp ittifakının tezahürü olan miting. hdp, chp tabanı bize oy verip barajın üstüne çıkartsın diye chp ise başkanlık seçiminde hdp tabanı bize oy versin diye bekliyor. boşuna zırt pırt demirtaş ı ziyarete gitmiyor.


bu arada chp şunu sormalı ülkenin %70 ı neden kendisinden nefret ediyor ve hiç oy vermiyor.

edit: seloya özgürlük sloganları atılmış. buradan
devamını gör...
çadır mahkemeleri yoksa, megri megri demedilerse, peşmergeye övgü dizilmediyse yok sayacağım miting.
devamını gör...
şivan perver’le poz verilmediyse, barzani’ye “turkiye seninle gurur duyuyor” diye tezahürat yapılmadıysa kabülümüz değildir..

bunlar yapılınca , sana vatan haini demiyorlar..
devamını gör...
bayrak bile atamayanların mitingi. ilginç şeyler oluyor müzeyyen!
devamını gör...
doğruluğu ya da yanlışlığı tartışılır, fakat terör belasını bitirmek için samimiyetle oluşturulmuş bir politikayla siyasi rant için teröristlerle işbirliği yapmak aynı şey değil. halk, varlığına tahammül edemeyen, talep ve değerlerini dikkate almayan, huzur ve refahını zerre önemsemeyen zihniyetlerin hegemonyasından çok çekti. 15 yıldır da insan gibi yaşamanın tadını aldı. dolayısıyla birinci belli, ikinci kim?*
devamını gör...
hasretinden prangalar eskittim, şiirini okumuş hazret...keşke yine aynı şairin, "33 kurşun" şiirini de okusaymıș! ama okumaz çünkü o şiirde mustafa muğlalı'nın sorgusuz-sualsiz, yargısız katlettiği 33 kürd' ün acısı anlatılır. kemalistlerin katlettiği ve o katliama nazire yapar gibi şehrin merkezindeki garnizona o adamın ismini verdiği 33 kürd'ün hikayesi... sene 1943! ne pkk var ne bir şey... sadece, "normal hukuk kuralları kürtlere tatbik edilemez" diyen azgın bir zihniyetin zulmü var. bu zulüm pkk'yı yaratan, müslüman kürt halkını komünist, işbirlikçilere iten zulümdür. muharrem ince de o zihniyetin adamıdır. bu zihniyetten kürd'e dost olmaz. türk'e de olmaz.. hiç kimseye olmaz. Allah bu milleti de bu devleti de münafıklardan kurtarsın. amin!
devamını gör...
(#6289530) ulan hani hdp liler gelmemişti niye muharrem buradan %5 oy alabildi? chp 'ye baksan %2.2 oy almış. birşey biliyor da konuşuyoruz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar