11 haziran 2019 izlanda türkiye maçı

8-9 derece hava sıcaklığında oynanacak maç. ikinci bir dezavantaj motivasyon eksikliği yaşanabilir. herşeye rağmen türkiye nin kazanıp büyük avantaj kazanacağı maç olacaktır.

edit: motivasyon eksikliği halledildi havayı da halledersek tamamdır.
devamını gör...
ilk defa yendiğimiz fransa maçı sonrası hiç yenemediğimiz bir başka takımla daha yapacağımız maç. gol de yemedik henüz. gruptaki en büyük rakibimiz. ne olur? gol yemeyelim iyi olur.

düzeltme: deplasmanda hiç yenemediğimiz izlanda. selçuk'un efsane golü ile 1-0 kazanıp avrupa şampiyonasına gitmiştik.
devamını gör...
şeror hozamın fransa maçından çok değişik bambaşka bir kadroyla çıkmasını beklediğim maç. bi kere deplasman, ondan sonra bu adamlar uzun topu, havadan oynamayı sever. bunu da en güzel abdülkadir, yusuf, cengiz, emre gibi oyuncularla fıtı fıtı paslı oyun yaparak diskalifiye edersiniz. dorukhan'ın 11de olacağını hiç sanmıyorum. abdülkadir ve yusuf muhtemelen 11 başlar. ozan da eklenebilir buna.
devamını gör...
maç öncesi kendi kendimize kriz çıkarmazsak en kötü beraberlikle döneceğimiz maç. biliyorsunuz başarıyı herkes sahiplenmek istediği için saçma sapan söylemlerle ortaya çıkanlar oluyor...

salı günü son düdük çalana kadar milli takımı desteklemeli ve kazanacaklarına dair olan güveni hiç yitirmemeliyiz.
devamını gör...
izlandalıların yaptığı terbiyesizlik sonucu fena gaza gelmiş durumdayız ülkecek, perişan edeceğiz filan yükseldikçe yükseldik.

bunun üzerine bir izlanda galibiyeti gelecek tahminim.. aşırı motivasyon ve hırs insanın başına bela olur. ayrıca tarih de bize bu kadar atıp tutanların havasının çabucak söndüğünü söylüyor.
devamını gör...
fransa'ya 2 atan takım izlanda'ya 4 atamayacaksa gitsin kumda oynasın. ben 4 tane atar 1 tane de yeriz diye düşünüyorum. her şey hasan ali kaldırım'a bağlı. muhtemelen emre belözoğlu 2 gol atacak. fırça sapını gösterecek.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar