11 temmuz 2018 adnan oktar'ın gözaltına alınması

#haber  #özgürler 

a9 kanalının yöneticisini ciyaklatan bir gelişmedir. ayrıca ingiliz derin devletine bağlaması da şahane. inşallah çürüyerek ölürler. dinle bağımlı veya bağımsız olarak da düşünsek bu insanlar toplumu ifsada götüren gereksiz varlıklardır. azalarak bitin inşallah!
devamını gör...
bir zamanlar harun yahya müstearı ile arz-ı endam eden çakma mehdiye karşı yapılan geç kalınmış operasyon.

beni bağlayan nokta adamın laçkalığı. yoksa isterse çıkıp peygamberliğini bile ilan edebilir. neticede buna inanan bezelye beyinlilerden bir farkınız olduğunu bilmek bile insana az da olsa yaşam gücü veriyor.
devamını gör...
geç kalınmış bir karar. bugüne kadar neden yapılmadığına dair kafa patlattığım karar. bu densizlerin 'dindar' görüşlüler tarafından niçin bunca zamandır ekranlarda boy göstermesine izin verildiğine anlam veremediğim karar!

ingiliz derin devletmiş, peh! sizin içinizdeki derin devlet oyunlarına müdahil olmak ingilizlerin ne haddine!
devamını gör...
yeni sistemin ilk icraati çok sevindirici oldu. darısı diğerlerinin başına. adnan oktar'ın derin bağlantıları müdahale etmezse sağlam cezalar gelecektir.
devamını gör...
dini kendini sergilemeye indiren adamın emniyetlerce alınması. zaten bu kadar abes bir işin içindeyken ortalıkta dolaşıyor olması düşündürücüydü.
devamını gör...
adnan hocamız gibi ülkenin önce gelen kaliteli isminin içeri alınması olayı. halbuki bu hükümet kadar dini istismar etmedi kendisi. din adı altında oy toplamadı, din adı altında kanmadı kandırılmadı! din adı altında vatana millete ihanet etmedi. çizgisi sabit yanlısı net bir şekilde ortada olduğu icin takipçileri zaten belliydi. aklı basında kimse ona itibar etmedi. ve diğer cemaat ve liderlerinin çeyreği kadar dine zarar vermedi. cübbeli gibi yanmayan kefen satmadı en azından. şahsen çok üzüldüm. umarım en kısa zamanda çıkar. zira henüz fetonun siyasi ayağına dokunmadiklari gibi üstüne arınç’ın çocuğunu vekil yaptılar. evet adam hocamız dini konularda çalkantılı arızalı ama bugüne kadar dine zarar veren kesimler arasında en zararsızıydı.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar