11 temmuz 2018 adnan oktar'ın gözaltına alınması

#haber 

gün hayırlı haberle başladı. 300'e yakın gözaltı varmış. suçlamalar: yaşı küçük çocuklara taciz, kara para aklama, tehdit ve şantaj.
"tayyip hoca, tayyip hoca" demek kurtaramadı demek. ama asıl suçlama 'islami değerlere hakaret' olmalıydı.
sabah haberi

(bkz: kedi sahiplenmek isteyenlere tavsiyeler)
devamını gör...
a9 kanalının yöneticisini ciyaklatan bir gelişmedir. ayrıca ingiliz derin devletine bağlaması da şahane. inşallah çürüyerek ölürler. dinle bağımlı veya bağımsız olarak da düşünsek bu insanlar toplumu ifsada götüren gereksiz varlıklardır. azalarak bitin inşallah!
devamını gör...
bir zamanlar harun yahya müstearı ile arz-ı endam eden çakma mehdiye karşı yapılan geç kalınmış operasyon.

beni bağlayan nokta adamın laçkalığı. yoksa isterse çıkıp peygamberliğini bile ilan edebilir. neticede buna inanan bezelye beyinlilerden bir farkınız olduğunu bilmek bile insana az da olsa yaşam gücü veriyor.
devamını gör...
geç kalınmış bir karar. bugüne kadar neden yapılmadığına dair kafa patlattığım karar. bu densizlerin 'dindar' görüşlüler tarafından niçin bunca zamandır ekranlarda boy göstermesine izin verildiğine anlam veremediğim karar!

ingiliz derin devletmiş, peh! sizin içinizdeki derin devlet oyunlarına müdahil olmak ingilizlerin ne haddine!
devamını gör...
yeni sistemin ilk icraati çok sevindirici oldu. darısı diğerlerinin başına. adnan oktar'ın derin bağlantıları müdahale etmezse sağlam cezalar gelecektir.
devamını gör...
dini kendini sergilemeye indiren adamın emniyetlerce alınması. zaten bu kadar abes bir işin içindeyken ortalıkta dolaşıyor olması düşündürücüydü.
devamını gör...
adnan hocamız gibi ülkenin önce gelen kaliteli isminin içeri alınması olayı. halbuki bu hükümet kadar dini istismar etmedi kendisi. din adı altında oy toplamadı, din adı altında kanmadı kandırılmadı! din adı altında vatana millete ihanet etmedi. çizgisi sabit yanlısı net bir şekilde ortada olduğu icin takipçileri zaten belliydi. aklı basında kimse ona itibar etmedi. ve diğer cemaat ve liderlerinin çeyreği kadar dine zarar vermedi. cübbeli gibi yanmayan kefen satmadı en azından. şahsen çok üzüldüm. umarım en kısa zamanda çıkar. zira henüz fetonun siyasi ayağına dokunmadiklari gibi üstüne arınç’ın çocuğunu vekil yaptılar. evet adam hocamız dini konularda çalkantılı arızalı ama bugüne kadar dine zarar veren kesimler arasında en zararsızıydı.
devamını gör...
suçu varsa ispatlansın, cezasını çeksin dediğim gelişme.

evinde cephanelik çıktı diye, 3-5 tane tabanca ve mermisini, dandik av tüfeklerini gösterenler de boşuna yalanmasın. tabancalar ruhsatlıysa av tüfekleri zaten pek sorun teşkil etmez. algı operasyonu yapmasınlar.

onun dışında, müslümanlar sevinç naraları atmış. sebebi ne? dinle dalga geçiyormuş. yoo, bence geçmiyordu. adam sizden farklı yorumluyordu dini, ne var bunda? tarikatlara karşıysanız da delikanlı gibi hepsine olun, ki en masumları da yine bunlar olurdu.

bekleyip görelim. apaçık suçları yoksa sırf müslümanların "hoşuna" gitmiyor diye tutuklanması hukuksuzluk ve zulüm olacaktır.

bunlara kafa yoracağınıza fırlayan dolara kafa yorsanız islamcılar olarak ülkeyi bu hâle düşürmezdiniz zaten.
devamını gör...
tutuklanma gerekçelerine bakıyorum, öyle sizin hakketmişti dediğiniz nedenlerden dolayı tutuklanmış değil. islam inancını hafife alma, inancı saptırma gibi bir suçtan tutuklanmamış. taciz, karapara aklama, tehdit şantaj, çocuk istismarı, ajanlık faaliyeti ve dini duyguları istismar ederek dolandırıcılık falan deniyor. ajanlık faaliyetini ayrı tutuyorum, geri kalan tüm iddialardan dolayı kapatılmayacak vakıf, cemaat, tarikat, dernek, örgüt falan yoktur.
geçen nagehan alçı ve ümit zileli'ye ceza vermişlerdi. gene herkes inanılmaz mutlu olmuştu. ancak adamların ceza alma sebebi çok başkaydı.
neyse bakalım gelecek bize ne gösterecek.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar