12 ocak 2020 türkiye almanya voleybol maçı

tokyo 2020 olimpiyatları avrupa eleme grubu final maçı. ilk maçta yenildiğimiz almanları 25-17, 25-19 ve 25-22 lik setlerle 3-0 yenerek bileti kaptık.
bu başlık burada dursun sözlüğümiz eksik kalmasın.
devamını gör...
dün yine tüm ülkeyi tek bir yürek olarak hoplatmayı başarmış, ülkenin en başarılı branşlarından birisi olan voleybolun sultanlarıdır. hürmetler sevgili kadın voleybolcularımız. canı gönülden tebrikler. futbol ve basketbol takımlarında oynamışlığım vardı lise ve üniversitede. ama voleybol oynamaktan pekte anlamazdım. buna rağmen yurdumuzun güzelim voleybol sahasında defalarca voleybol oynamışlığım vardır. hatta bir hafta trabzonlu laz uşağı arkadaşımla derslere girmeyip, üniversitelerarası voleybol turnuvasını izlemiştik afyon merkez salonunda. yani ülkecek aşina olduğumuz spor dallarından birisidir voleybol. dünya çapında başarılı bir voleybol ekolü olmamız çok güzel bir durum. işte biz bunun tadına tam olarak çıkıyor muyuz, yoksa leş futbol ligimizin çirkefliğinde boğuluyor muyuz?

devamını gör...
almanları darmaduman ettik. 3 - 1 yenildiğimiz maçtan eser yoktu bizim kızlarımızda. kuşkusuz kadınlarımızın sporda en başarılı olduğu branş ve gerçekten bu konuda dünyanın en iyilerindeniz. tebrik ediyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar