14 ekim 2019 fransa türkiye maçı

gol ya da goller bulacağımız maçtır. inşallah tersten olmaz içe doğru yani. dışbükey mi oluruz içbükey mi oluruz kestirmek zor. beşgen ya da altıgen olmasak yeter. fransa için üçgen de güzel geometrik bir şekil zannımca hem de iç açıları toplamı 180 derece ((n-2)*180). neyse 3 tane atıp 2 tane yiyerek maçı kaybederiz.
devamını gör...
deplasman maçı ve cok sukur kader maçı falan değil. gönül isterdi ki izlandayi yeseydik ya da berabere kalsaydık bugün cok güzel olacaktı. çünkü eğer bu maçı kaybedersek izlandaya kaybetmememiz lazım. güzel gidiyoruz bir beraberlik gruptan çıkmayı garantiler olmaz değil olacak inşallah.
devamını gör...
manidar bir zamana denk gelmiş maç. barış pınarları harekatına en sert tepkiyi veren ülkelerin başında gelen fransa ile yapacağımız bu maçta bir pkk sempatizanının propaganda içeren bir yazı veya bayrakla sahaya inme olasılığını da seçenek dışı göremeyiz.

fransa'da mbappe ve orta sahanın dinamosu kante yok, bizde ise cengiz ünder yok. en büyük eksikler bunlar. merih ve çağlar şu ana kadar gösterdikleri performansla defansif oynamak zorunda kalacağımız bu maç için ümit ışıkları yakmıyor değil. maçla ilgili illa bir skor tahmini yapmam gerekse 0-0 derdim, ama böyle bir gereklilik yok.

2-1 alalım.
devamını gör...
hala normal bir maç olacakmış gibi yorumlayanlar var.

fransa normal şartlar altında zaten yener. velev ki biz daha iyi oynadık, atadıkları hakem zaten tam bir tetikçi.

maç esnasında açılacak pkk bayrakları, sahaya girecek eylemcileri saymıyorum bile.

türkiye'yi germek için ellerinden geleni ardına koymayacaklar. göreceğimiz kırmızı kartlar ve izlanda maçına kritik oyuncuların cezalı konuma gelmesi de cabası..

bu maç 2020'ye gidebilmemize bile mani olabilir ki, zaten istenen de o.

adamlar asker selamına inceleme başlattılar olm ne maçından kadrosundan konuşuyoruz hala?
devamını gör...
sakatlığının devam etmesi nedeniyle kadroda abdülkadir'in yer almadığı maç. hakem alman, ülke fransa, ortam gergin... türk tezahüratı dışındaki seslere kulaklarını tıka, oyna türkiyem. işin zor biliyorum, Allah yardımcınız olsun.
devamını gör...
türkiye'nin ve türklerin sadece şiş kebap,türkiş döner ve baklavadan oluşmadığını futbolda da bişeyler yapabileceğini asırlık avrupanın göbeğinde göstermemiz gereken maç. öyle ki bize fransız kalmalılar.

merih ve çağlar sizin de Allahınıza gurban bu arada.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar