14 mayıs 2018 israil'in gazze şeridi katliamı

#haber  #siyaset  #özgürler 

gazze şeridi sınırında düzenlenen gösteride israil askerlerinin açtığı ateş sonucunda şu ana kadar 37 filistinli şehit oldu, 1700 filistinli yaralandı.

yine ramazan yine israil filistin saldırısı. ama bak seçime denk geldi. seçime kadar meydanlarda bol bol kınarız ve eeeeyy israil sen kimsin ya artistlikleri yaparız. sonra ölmek isteyen ölmeye devam eder.

ama kınamak önemli kınamamız lazım mutlaka. bir de ticaret önemli. oraya dokunmayalım.

haber
devamını gör...
kodamanların anlaştığı bir hususa karşı çıkan garibanların katledilmesi olayı. hiçbirşey olmayacak kınama bile çıkmayacak. ölen öldüğü ile kalacak.
devamını gör...
kendi ülkelerinde işgalci bir devletin askerlerinin katlettiği elli iki kişi var.

"sakın, Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Allah, onları ancak gözlerin dehşetle bakakalacağı bir güne erteliyor." ( ibrahim/42.)
devamını gör...
insanın isyan edesi geliyor cidden. Allahım görüyorsun yarattığın kulların bir gram faydası yok, bari kendin hallet, demek istiyorum ama diyemiyorum. bir umut işte.

Allah yardımcıları olsun, çünkü bizim elimizden bir şey gelmiyor maalesef.
devamını gör...
filistin zulmüne karşı ordularını seferber etmeyip; duyar kasan tüm devletler münafıktır. sizin de reel politiğinizin de canı cehenneme!
"kudüs müslümanların" mıș! nah müslümanların! kudüs bugünden itibaren israil'in başkentidir. siz de miting yapıp vicdan mastürbasyonunuza devam edin! haysiyetsiz soytarılar...
devamını gör...
şimdi şu konuda anlaşalım. bizim için esad neyse, işid neyse pkk neyse israilliler için de filistinliler o.
e şimdi sen kalkıp abdnin esada saldırısına destek verirsen bu duruma göstereceğin tepkiyi kimse kaale almaz. neden? yukarıda da dediğim gibi; senin için suriye neyse israil için de filistin o.
devamını gör...
valla çok şey yapmayın nasıl olsa perşembe hatırlamayacaksınız ki o da en uzun zaman dilimi yalandan duyar yapmayın isterseniz.
katliam için söylenecek söz yok açıkcası ben hep diyorum osmanlıya karşı gelmenin ceremesini çekiyorlar ayrıca şu var ki zulüm gören zalim olur merak etmeyin en fazla 30 yıl sonra zalim olan filistin olacak bu doğanın bi gerçeği.
devamını gör...
yaşanan olaylardan sonra israilden çeşitli açıklamalar geliyor türkiye hakkında

netanyahu tayyibi haması desteklemekle suçlamış

bir milletvekili de 15 temmuz darbe kalkışmasını da tayyibin istediklerini içeri alabilmek için yaptığını söylemiş.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar