15 kasım 2011 hırvatistan türkiye maçı

cân-ı gönülden istediğim yenilgi sonrası bir tane de siz vurun cinsinden türkiye'nin bir yenilgi daha yaşamasını istediğim maç. ikisinde de yenilsinler de hırvatistan karnemiz, g:0 b:3 m:3 olsun.
devamını gör...
euro 2012 playoff'ları 3-0 rövanş maçı. en iyi ihtimalle 3-0 öne geçeriz, 90+6'da golü yiyip eleniriz. ama tabi gol atmak için önce ceza sahasına yaklaşmak gerekir. hırvatistan kendi evinde bizi kevgire çevirecek. yine 3 banko yeriz.
devamını gör...
guus hiddink maçtan sonra çok duygusalsınız deyince kızdık adama ama söylemek istediği şeyi gözden kaçırdık, gerçi artık bir önemi yok ama...

2. dakikada golü yedik. maçın başında gol yiyen tek takım biz miyiz Allah aşkına? golün hemen ardından ve maç sonuna kadar inanılmaz bir acele ve panik vardı takımda. hücumlarda, taç atarken sanki uzatmanın son saniyeleri gibi şuursuzdu oyuncularımız.

daha sakin olunsa ve kontrollü davranılsa belki gol bulunabilir, en azından düzgün atak yapılabilirdi. ya da en kötü ihtimal maç 1-0 bitirseydik, yine de ümit olurdu bu maç için.

şimdi artık sadece bir formalite maçı.
devamını gör...
muhtemelen yenileceğimiz maç olacaktır. o değil de, top oynamayı bilmediğimiz gibi izlemesini de bilmediğimizi ortaya çıkaran maçın rövanşı olması yönü ile beni alakadar ediyor sadece.
devamını gör...
maçın hakemi portekiz'den pedro proenca oliveira alves garcia, yardımcıları bertino cunha miranda ve ricardo jorge ferreira santos, dördüncü hakem ise manuel jorge neves moreira de sousa.

benfica 18'i gibi hakem dörtlüsü mübarek.
devamını gör...
tt arena'da olsada biraz şikeci futbolculara küfür etsek. ve sonradan ayyıldızlı bayrağa küfür edilmiş yaygaraları kopmasa ama ya.
devamını gör...
maçta ilk 10 dakika tamamlandı. kazım %99 luk gol pozisyonunu değerlendiremedi 5. dakikada.
maçın en kötüsü caner.
ilk 25 dakika içinde gol gelmezse turnuvaya veda ederiz.
devamını gör...
hırvatlar karşında hiç umut taşımamız gereken maç.
hele de o son darbe .
şu çılgın türkler ! hala ümit besleyenler de varmış.
gülüyorum .
srna gelip türklerden ikinci kupasını götürecekmiş . *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar