#haber  #siyaset 

haaretz gazetesinin paylaşmış olduğu haber.
devamını gör...
kızabilirsiniz ama yanlış bir karardır. türkiye'nin kendi derdine düşmüş haliyle filistin meselesine bu kadar düşmesi doğru değil. erdoğan gene duygusal davranıyor ve bu bize her zaman olduğu gibi zarar olarak dönecek.
devamını gör...
israil büyülelçisi'ne "bir süre tel aviv'e dön" denildi.

abi ayağın altıni öpim de demişler mi.

edit: nasıl da zorlarına gitmiş. unuttunuz mu türk büyükelçimizi makamlarına çağırıp alçak koltukta oturtarak siz bu alçak koltuğa layıksınız dedikleri günleri. peki siz ne yaptınız onlarca filistinli canlı yayında katledilirken. "bir süre tel aviv'e dön" diye ricada bulundunuz. sizin kahramanlığınızı biz mavi marmaradan biliriz. yarın çıkıp bana mı sordun dön derken diye dön diyene de çıkışır bunlar.

devamını gör...
dün afrika bilmem neysinin yaptığı şeyin haberini bak bizimkilerde bu "şey" yok diye paylaşanların aynı şeyi bizimkiler yapınca "hebele hübele" yaptığı olay. olm az omurgalı olun.
devamını gör...
bu topraklara bir daha dönmemesi kaydıyla olması gereken hareket.
devamını gör...
ben artık bu saçmalıkların tamamına inanmıyorum.
bugün eyy israil,
yarın bana mı sordunuz.
geçiniz, bunun seçim yatırımı olmadığına kim inandıracak bizi?
devamını gör...
liseli aşkına dönmüş israil-türkiye ilişkisinin yeni gelişmesi; her yıl milyar dolarlık ticaret yap, mavi marmara skandalından sonra tazminat al, dünyadaki berbat imajını düzeltsin diye yahudi lobilerine milyonlarca lira akıt, sonuç; "israil çok terörist bi devlet elçisi defolsun burdan .s" neden? çünkü mahalle bakkalımız öyle istiyor. onun israil nefreti dinsin diye politika değiştiriyoruz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar