15 temmuz 2016 türkiye darbe kalkışması

istanbul boğaz köprüsü asker tarafından kapatılmış. terör ihbarı mı başka bişey mi henüz belli değil. ama bir tuhaflık var. yakında anlaşılır..
devamını gör...
yarım saattir boğaz köprüsünün ve fatih sultan mehmet köprüsünün jandarma tarafından kapatıldığı için sosyal ağlarda dönen söylenti.

edit: yazıldığı saatlerde söylentiydi. en sonunda ise sadece kalkışması olarak kalmıştır. tarihin karanlık sayfasında yerini aldı. millete helal olsun.
devamını gör...
anadolu yakasından avrupaya köprü geçişlerinin jandarma tarafından kapatıldığı haberi geçiyor, diğer yön akıyormuş.

güvenlik tedbirine benziyor ancak jandarmanın ne işi var anlaşılmıyor.
devamını gör...
ankara'da bütün altgeçitlerin trafiğe kapatıldığı, mit binasının üstünde uçan bir helikopterden ateş açıldığı haberi var.ikincisi teyide muhtaç.
devamını gör...
mehmet bekaroğlu ankara'da, anıtkabir, saray ve boğaz köprülerine11 eylül tarzı hava saldırısı ihtimaline karşı tedbir alındığı bilgisinin hakim olduğuna dair tweet attı.

jetler neden alçak uçtu belirsiz. tankın köprüde ne işi var?
devamını gör...
tayyip erdoğan'ı günahım kadar sevmesem de geçmiş darbe tecrübelerinden hareketle zemin darbe yapmaya müsait. teröröle mücadele silahlı olarak, kaynaklara yönelik ve avrupa parlamentosunda baskı ile yürütülüyor. geçmişte bu mücadele ne zaman böyle üç alanda birden yürütülse darbe olmuştur. köprüler kıstas olamaz ama genel kurmay üzerinde alçak uçuş çok tehlikeli !!!
devamını gör...
(bkz: söylenti)

ülkemizde şu an darbe yapacak iki kesim var.

biri gerçek anlamda devletin içine sızmış yabancı istihbarat örgütlerinin ajanları.

diğeri ise fetö cemaati görüntüsüyle devlet içine sızmış ve cemaatin elemanlarını "abilik" görüntüsüyle kandırarak yöneten cia ve mossad ajan çetesi.

bu durumda darbe varsa ikinci ihtimaldir. eğer öyleyse cia ve cemaateki uzantıları uzun süredir bunu planlamış olmalıdır.

cia'nın güdümüne dibine kadar girmiş olan saf cemaat yöneticileri de devlet düşmanlığı noktasında cia ile birlikte çalışmaktan çekinmeyecektir.

ben derim ki, ledünlülerden gelen bilgiler türkiye'nin engellenemeyeceği yönünde. bu tür olaylar safların netleşmesini ve devletin bağırsaklarının boşaltılmasını sağlar.

faraza cb veya gk başkanı şehit edilse bile bu ülkenin yükselişinin durdurulamayacağı manevi levhalardan okunmuş ve hz. hızır sultanımızdan teyit edilmiş diyorlar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar