abilerinden ve ablalarından aldığı emirle son 1 yıldır sessizliğe bürünen lakin her seçim döneminde ya kemalist olarak yahut saadetli olarak hareket eden hainlerdir.

sonuçta bunların ana özellikleri su gibi olmak. neresi güçlüyse orada , çıkar meselesi. ab ile ortak harekat edersin topraklarımızı satacaklar derler , uzaklaşırsın batı değerleri gidiyor der. meral akşener'i çok az kaşıyınca hemen renk veriyorlar ama dayanamıyorlar onlar için niyeyse baya bir kutsal ? bugün muharremci yarın belki arınç müdavimi ya da abdullah gül tefcisi tek derdi darbesinin başarısının devamı. böyle sinsi sinsi ak parti düşmanlığı altında kudurmasını akıtanları izliyoruz yarın cemaat düşmanı isçi partisi gelsin onlara da aynısı. umurumda değil akp tayyip vs ele geçirmek istediğiniz şeye bakıyorum ben. devlet..

solunda , sağında gerçek düşmanı sizsiniz okuyorsun bunu.. buradayız ama! 15 temmuz'da ruhunu ve ederini kaybetmiş yitik insanlar topluluğu..
devamını gör...
valla çoğu yakın zamana kadar paşalar gibi görevlerinin başındaydı, dehliz mehliz hikaye. sonra bu fetö ile yıllarca içli dışlı arkadaşlara bi metal yorgunluğu geldi. hepsi bir bir kenara çekildi, ama yargılanmadılar da ne hikmetse, hatta bazılarının çocukları aday gösterildi falan. işin yağnisi denizin üstünde kakalar yüzerken, dibinden pislik çıkarmaya çalışmak, o kakanın size ait olduğu izlenimini uyandırıyor.
devamını gör...
ak partiyi yıkmak için çalışmaya devam eden fetö mensubu. herhangi bir parti içinde karşınıza çıkabilir. meral akşener den bi cacık olmayacağını anlayınca direksiyonu muharrem ince ye kırdılar ve %100 eminim ikinci turda erdoğan 'ın karşısına kim gelirse gelsin ona oy atacaklar.
devamını gör...
ak partili zırvasıdır başka birşey değil. o yüzden ak partili olmayanların ak partiyi önemsemeyenlerin takılı kalmamaları gereken mevzudur.

sığınacakları dış mihrak, terör örgütü, düşman çok olduğu için, bir defa çıkıp, hatalarımızı düşmanlarımızdan koruyoruz demiyorlar. hata yaptık demiyorlar. sadece düşmanlar, kimse tutup, o düşmanlar ne ara çoğaldı, nasıl bu kadar rahatça saldırıyor zarar veriyor sorgulamıyor.
devamını gör...
aralarında böyle mallar varsa muhalefete sığınıyorlarsa büyük yanlış yapan kişiliksizlerdir. pek saklandıkları da söylenemez ya neyse...

benim bildiğim kadarıyla her devirde güçlü olana yanaşırlar bunlar.. 40 yıllık örgüt diyorsunuz ya... 40 yıldır güçlü olan herkese sığındılar yanaştılar ya... eee şimdi muhalefete mi sığınıyor bunlar?

sandığınız gibi muhalefete sığınacak kadar da aptal değiller... muhalif partilerin ne gücü var bu ülkede? bu devirde güçlü olan malum kişi ve partisi. ondanmış gibi yapıyor ekserisi... en hızlı reisçi oldular.
devamını gör...
akpden olmayan herkesin fetöcü ilan edilmesi sorunudur asıl sorun. 2013 öncesi sonrası diye ayirmaktır asıl sorun.
devamını gör...
ampul altına saklananlara dokunulamıyor maalesef, başkalarına çamur atarak kendilerini aklamaya çalışıyorlar.
gerçek bir temizlik yapılsa akp diye bir parti kalmayacak ortada işte bütün korkunun sebebi. bu devran elbet bir gün bitecek.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar