ekrem, ahmet hakan'ın programındaki gibi çıkacaksa hiç ekranlara çıkmasın.
binali yıldırım vapurda çay simit programındaki gibi çıkmayacaksa hiç çıkmasın daha iyidir.
devamını gör...
"tek başına karar veremem" söylemini daha sonra kemalist'e anlatır gibi tane tane "benim istemem yetmez karşı tarafından iradesi bu yönde olmalıdır" demiştir.
binali eline verecektir.
(bkz: mazbata geldi mi)
devamını gör...
ekrem imamoğlu'nun önde olduğunu anlamak için akp tarafının canlı yayına çıkmayı kabul etmesinden anlayabiliriz. şimdiye kadar akpliler hep bu tarz canlı yayınlardan , muhalif gazetecilerden uzak dururlardı. belli ki farklı bir şey yapmak zorunda olduklarının farkındalar. fakat çok fazla yalan söylediler ve iftira attılar. bu münazaradan binali yıldırım'ın galip çıkması çok zor gözüküyor.
devamını gör...
imamoğlu’nun öfke patlamalarına şahit olacağımız yayındır.
söylediği yalanların birer birer ortaya çıkmasından dolayı sahte sevgi pıtırcıklığını devam ettiremeyecek hâle geldi. *
devamını gör...
kimselere bir şey kazandırmayacak tv programı. iki tarafın seçmeni de sosyal medya üzerinden “anan zaaa xd” geyiği çevirecek. bu tiyatroyu izlemek yerine ps de yarım bıraktığım oyunu oynarım daha iyi..
devamını gör...
sonunda dediğim yayın. ideolojik körlük yaşayanlar günün sonunda ne olursa olsun gördün mü bak binali mahvetti, ekrem kırdı geçirdi diye kendine yontacak gerçi ancak objektif bakanlar, bakabilenler için güzel bir fırsat. seçecekleri başkanın hangisinin liyakat sahibi olduğu bi nebze ortaya çıkacaktır.
devamını gör...
demek ki küçükkaya’da uğur dündar potansiyeli var.
taraflar belli, kameramanlarında iş garantisi olması lazım tabi.
küçükkaya nerelere ünlem koyup kapatacağı konusunda eğitim alsa bari.
devamını gör...
güzel bir olay.
birinin galip gelmesini umarak değil, oturup güzel güzel dinlenir umarım.
fanatizm böyle böyle sona erer inşaallah.

artık bundan sonra rakibi tarafından canlı yayına davet edilen bir siyasinin olumsuz cevap vermesi durumunda kaçak sayılacağı dönem başlamıştır.
devamını gör...
aşağıda okuyacaklarınız sözcü gazetesi`nin yalanıyla ilgilidir.

fatih altaylı'nın "şimdi iddia şu, binali yıldırım tarafının soruları istediği, senin soruları onlara verdiğin ve onlara verdikten sonra da diğer tarafı arayıp, 'binali yıldırım tarafına soruları ilettim, istiyorsanız size de vereyim' dediğin yolunda bir iddiaydı. senin bu konuda söyleyeceğin nedir?" sorusu üzerine, küçükkaya, "fatih abi bu iddiayı siz mi dillendirdiniz?" diye sordu.

"hayır, bu iddia sözcü gazetesi'nde son dakika olarak yer aldı. ekrem imamoğlu'nun böyle bir şey söylediği yolunda." diyen altaylı'ya, küçükkaya şöyle yanıt verdi:

"birincisi ben gerçekten günlerdir ekrem imamoğlu ile konuşmadım. ikincisi daha hazırlanmış hiçbir soru yok. üçüncüsü binali yıldırım'ın benden böyle bir talebi olmadı, olamaz. dördüncüsü açık oturuma ilişkin henüz hiçbir soru hazırlanmadığı gibi hazırlanma aşamasında, sonrasında, yayından önce de hiç kimsenin bunu benim dışımda bilmesi mümkün değil. kimseye vermem ben onları."
devamını gör...
kaliteli tartışma ortamının kesinlikle olmayacağı canlı yayın. ertesi gün kavga çıkmazsa, muhalif basın bak ne güzel konuştular diyecek anaokulu çocuğunun okuma öğrenmesiyle gurur duyan annesi gibi, yandaş basın yine 3 5 yalan bularak rakibe yüklenecek. ben yine varlığımı sorgulayacağım o gece.
devamını gör...
fenerbahçe- gassray derbisi gibi kimseleri tatmin etmeyecek olan tartışma programı.. zira iki aday da şehre bir şey vaat etmiyor..

kendi adıma yarın akşam kim daha uzağa işiyecek tarzı bir oturum bekliyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar