bu programda adayların seviye farkını göreceğiz. belgesel seyretmiyoruz dostluk maçı desek o da değil. sınırları aşmamak kaydıyla adayların seviyelerine şahit olacağız. eğer prim yapabiliyorsa.
devamını gör...
en son bu tür bi ekşın 2002 yılında recep tayyip erdoğan vs deniz baykal arasında gerçekleşmiş sonucuda berabere bitti diyorlar.
şöyle bir kabaca bakıldığında aslında berabere bitmediğini tam aksine tayyip erdoğan'a verildiğini görüyoruz ama karşılıksız olarak değil.
zülfü livaneli vekillikten istifa ettiğinde bir takım açıklamalar yapmıştı cumhurbaşkanlığı adaylığı deniz baykal'a verilecekti diye.
şimdi bu tartışmada kime ne verilecek bilmiyoruz ama kaybedeni olmayan bir oturum olacağı kesin.
devamını gör...
olm anlık yüz ifadelerini izlemek çok zevkli lan. bir anda böyle o gözlerden neler geçiyor. şimdi çöktüm tepene der gibi, lan bunu niye açık etti der gibi, tüh sana yalancı der gibi.
t: takip ettiğim yayın.
devamını gör...
keşke yarınki sinema tarihinde bu yayın sorulsa ama hayaller hayatlar.
hem ders çalışıyorum hem yayını dinliyorum. şansıma tükürdüğüm bir günle daha birlikteyiz.
devamını gör...
binali yıldırım sakin; diğerinde yerli-yersiz ortaya çıkan laz saldırganlığı var. böyle tartışmaları sakın olan kazanır. bizim millet, sinirliliği acizliğe yorar.
devamını gör...
başlayalı yarım saat oldu. ekrem beklemediğim kadar gergin başladı. birşeyleri ispat etmeye çalışıyor gibi bir hali var. moderatör'ün "neden size oy vermeliyim" sorusuna seçim gecesi haksızlığa uğradığını söyleyerek bir cevap verdi.
devamını gör...
siyasilerden topyekün nefret eden bünyemin kaldırmayacağı için izlemediğim programdır. elimde kitabım pencereden gelen hafif rüzgar, önümde koca bir bardak limonata... ohh miss yesin onlar birbirini. sanki değişen bişey olacak. hepside kendi çıkarına rant peşinde koşacak senin benim gibiler çalışıp vergi altında ezilecek. zengin ettiklerimize yenisi katıp ülke kaynaklarından kesesini dolduranlar için daha çok çalışacağız.

dip not: fanatik partililer rahatsız. bir yere, kişiye bağımlı olmak dışında bir dünya ya inanamıyorlar tabii.
devamını gör...
karşılıklı diyalog yapmayalım, kuralımıza aykırı.
la bu kuralı kim koydu, niye koydu, nasıl koydu? biz bunun için bekliyorduk oysakiiii....

değişik bir formata sahip olan canlı yayın.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar