malumun ilanıdır efendim. daha önceden sinyalleri verilmişti. ben defaatle bu hususta edindiğim istihbarat bilgilerini aktardım ancak kimse kulak asmadı. bunu bir bayrak yarışı olarak görenler gaflet uykusundan uyansınlar. izlandalı dün gece yarısından sonra emrindeki bir grup derin yazarla moderasyonu bastı. fahrettin fahrenheit ile yagmurun golgesi'nin kellesini istedi. derviche moderne ise cipiu komutasındaki öncü birliklerini izlandalının üzerine saldı ama kısa sürede birlikler dağıldı. çaresiz kalan derviş, izlandalının isteklerine boyun eğmek zorunda kaldı. izlandalı ise yazarların tepkisini çekmemek için şimdilik yöneticiliğe ve diğer yöneticilerin kellesinin alınmasındansa azledilmelerine razı oldu. ama istekleri ve hedefleri bununla sınırlı değil. izlandalı durmayacak. yeni ayaklanmalar yakındır. herkes safını belli etsin. ben izlandalının yanındayım.
devamını gör...
dünya sözlük yazarları,
sözlük, son aylarda, izlediğiniz gibi dış ve iç düşmanların tahriki ile, varlığına, rejimine ve bağımsızlığına yönelik fikri ve fiziki haince saldırılar içindedir.
sözlük, başlıca organlarıyla işlemez duruma getirilmiş, anayasal kuruluşlar tezat veya suskunluğa bürünmüş, bazı yazarlar siyasi kısır çekişmeler ve uzlaşmaz tutumlarıyla sözlüğü kurtaracak birlik ve beraberliği sağlayamamışlar ve lüzumlu tedbirleri almamışlardır. havuz medyasında (cipiu haber ajansı) sürekli yanlı ve yanıltıcı haberler paylaşılmış, böylece yıkıcı ve bölücü mihraklar faaliyetlerini alabildiğine arttırmışlar ve yazarların tanım ve artı güvenliği tehlikeye düşürülmüştür.
ben de bu duruma daha fazla seyirci kalamadım ve gereğini yaptım. ancak bu süreç darbe olarak adlandırılmamalı. görüldüğü gibi yönetici arkadaşlara siyasi yasak getirilmemiş, aksine mod olarak göreve devam etmeleri sağlanmıştır.
bunun dışında arap sermayesini sözlüğe getireceğimin sözünü veriyorum, bu sermaye ile en kısa sürede sözlük alt yapısını değiştirecek ve yeni özelliklerle ortamı daha kullanılabilir hale getireceğimin sözünü veriyorum.
tabii ki burada siz sözlük yazarlarına da iş düşmektedir. sözlüğümüzü eskisinden güzel hale getirmek ancak el birliği ile olacaktır.
neyse işte ya çok uzadı. *
devamını gör...
monark'ı kafalamış ve tek başı yönetici olmuş. koalisyon yönetimini beğenmediğimi her fırsatta dile getiriyordum. darbe yerinde olmuş, destekliyorum.

kabinedeki değişimler ise darbeden daha sevindirici. tek pürüz dışında işleyiş açısından harika sonuçlar getirecek kararlar. kimseyi gömmeden bunu başarması ise ayrı bir olay.

temiz bir darbedir. yönetimdeki çok seslilikten kaynaklı bozulan adil düzeni sağlamasını temenni ediyoruz.

he baktık olmuyor???

neyse...
devamını gör...
3 gün önce görevi devredeceğimi beyan etmiştim ancak istifa onanmamıştı darbeyle gittik iyi mi... diğer yandan kendi açımdan olumlu buluyorum bu maceranın bitmesini ne tarzda olursa olsun. zira millete iyi niyet kanıtlayıp, adalet sağlamaya çalışmaktan yılmıştım artık. bir kişide izan ve beyin yoksa istediğinizi deyin anlamıyor. nato kafa nato mermer dediğimiz hadise. en son tgrlbb'yi çıldırtmıştı bu tarz denyoluklar. sonuç olarak bu tarz bir sitede en makul pozisyon düz yazarlıktır. gerisi adamı hasta eder.
bir diger gelişme, yönetimdeki goplu yazar oranı böylece %100 olmuştur. gg wp. şimdi tek hedefimiz kaldı o da sözlüğün adını taşlıtarla sözlük yapmak.
devamını gör...
tarih tekerrürden ibarettir değerli dostlar. bundan tam iki yıl önce bugün, eyjaf reiz cipiu başta olmak üzere üç yöneticiyi devirip yönetici olmuştu. yine aynı gün ve yine cipiu devrildi eyjaf yönetici oldu. uyanık olun değerli sözlükdaşlarım. oyun büyük. pis işler dönüyor. izlandalıya dikkat edin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar