16 nisan da evet diyenler ücretsiz taşınacak

metro turizm sahibi galip öztürk tweeti.

bir de bunu vatan için yaptığını söylemiş. evet demeyen veya oy vermeyecek olanlar vatan için çalışmıyor mu yani. açık ve net iktidar yanlısı hareket etmek, yani para ve para. eğer öyleyse niye referandum yapılıyor ki.

devamını gör...
iyi niyetli bir hareketin haberi ama muğlak kalmış.
nereye taşıyacaklar acaba? cehenneme giden yollar da iyi niyet taşlarıyla örülü nitekim. bilelim de ona göre dolmuşa binelim.
devamını gör...
metro turizm ile hayırlı bir yola çıkılamayacagının kanıtı kampanya.
mecliste bile usulsüz oy kullanan evetçiler görmüşken vatandaşın kurallara uymasını da beklemiyoruz haliyle.
devamını gör...
muavin hizmeti varsa ben yokum. sonra galip gelip sen evet vermişsin gel lan taşıyacağız filan der o riski göze alamayacağım.

bir patron çıldırdı haberidir.
devamını gör...
bir ölüm makinesi olarak metro turizm otobüslerini düşünürsek, tehlikeli. evet diyenleri toplu şekilde öldürme gibi bir plan olabilir . bilemiyorum .*
devamını gör...
yaptırdıkları seo çalışmalarından iş çıkmadı demekki. olaya kendisi el attı. hadi hacı evet dediğimizi nerden anlayacaksın? önce onu açıkla sonra gülelim.
devamını gör...
hukumet yalakasi bir isadaminin ayrimci aciklamasi. ben hayir deyip evet dedim yalanini da atabilirim. bu adam twitter´da bir ara beni takip ediyordu, iskillenip engelledim.
devamını gör...
adamın kendi malı taşır taşımaz kimseyi ilgilendirmez. lakin hayır diyecek olanların bu kadar iğrençleşmesine gerek yok diye düşünüyorum. nefretinizde boğulun lan.

t: hayır diyen grubun arasındaki pislik insanları görmemize vesile olmuş uygulama.

not: söz konusu tanım uçurulduğu için tanım biraz havada kaldı.
devamını gör...
aklı başında bir insanın kanmayacağı vaat.

sağlığını sıhhatini düşünen hiç kimse metro turizm aracına binmez. adam utanmadan ücretsiz taşıyacağını vaat ediyor ya... üzerine para verse binmem.

iğrenç tanımları da sözlük yönetimine havale ediyorum, ulan tamam ben de referandumda hayır diyeceğim ama bu kadar da iğrençleşmeyin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar