17 eylül 2020 neftçi bakü galatasaray maçı

#spor 

kardeş ülke takımlarından neftçi bakü'yü destekleyeceğim maçtır. çünkü;

sarı lacivert rengimiz
fenerbahçe her şeyimiz
hiç bir şeye değişmeyiz
çünkü fenerbahçeliyiz.

her neyse goygoy bir yana neftçi bakü kadro bakımından galatasaray'ın çok altında kalıyor. ancak galatasaray'ın son 35 avrupa maçına falan bakınca neftçi bakü'yü şanslı görüyorum. neden çünkü neftçi bakü'nün son 30 avrupa maçında ne başarısı var bilmiyorum. galatasaray da öyle ahım şahım bir takım değil yani türkiye'de başarılı olması büyük takım olduğu anlamına gelmiyor. 123123 yıl önce aldıkları uefa kupası da bir anlam ifade etmiyor.
devamını gör...
galatasaraylılardan çok başarısı galatasaray kadar olamayan taraftarların konuştuğu maç. sizin ancak rüyanızda gördüğünüz kupalar bizim müzemizde ona göre.*
devamını gör...
fenerbahçe'ye laf atan taraftarımsıların izlediği maç. tersi skor olsaydı bi tane gs taraftarını göremezdiniz burada. türk gardaşların 3-1 yenik durumda olması üzdü.
devamını gör...
galatasaray'ımın 1-3'lük skorla galip geldiği ve 3.tura yükseldiği karşılaşma. takımın birlikte oynama alışkanlığı arttıkça, verim de artacak. fakat bir şey var ki; o da ryan babel. kendisinin gelmesi ayrıca bir garabet, oynaması (maalesef) ayrı bir garabet. safi zarar.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar