üzülsek mi sevinsek mi?
çektiği acılar son buldu diye üzüntü duyamıyorum. hatta utanıyorum. bir zindanda müslümanlar tarafından unutulmuş, haklı davasını savunduğu için eziliyordu...
devamını gör...
Allah yolunda dosdoğru olduğu ve batı kuklası olmayı reddettiği için çekti bunca çileyi. mükafatını da öte tarafta en güzel şekilde alacak inşallah. dilerim cesareti ve onurlu duruşu tüm müslümanlara örnek olur...
devamını gör...


ne olmasını bekliyorduk? bekliyoruz farkında mısınız?

bırakın onu bunu; biz demokrasi için gecelerce nöbet tutarken mısır için kaç kere yürüdük? kaç kere sesimiz kısıldı? devleti bu noktada harekete geçmeye davet ettik mi?

hiçbirini yapmadık. onun için şu an üzülüyoruz. üzüldüklerimiz inşallah cennetle müjdelenir de peki biz?
devamını gör...
inna lillah ve inna ileyhi raciun, kalp hüzünlenir, göz yaşarır; biz yine de rabbimizin razı olacağı şeyleri söyleriz. hamdolsun ki artık özgür.
devamını gör...
yüreğime derin bir hüzün çöktü... rabbim onu imansız alçakların eline bırakmadı hamd olsun. şehadeti kutlu olsun. her hafta bir hatim indiriyormuş hapiste. dilerim ebedi mekanına nur olur... sevgililer sevgilisine komşu olsun inşaallah. peki biz ümmet olarak nasıl hesap vereceğiz rabbime? mısır halkı bundan sonra iflah olur mu bilmiyorum. abdülhamid misali mursi'nin ahı da mısıra ağır gelecektir.
devamını gör...
adil bir seçimle gelen tek mısır başkanı. ama batı demokrasi adıyla kral ister kral ki birilerinin kopegi olan murdar haysiyetsiz sarılmış kral. şükür ki öyle bir adam değildi. rab cennetinde haşreylesin.
devamını gör...
yarın tüm yurtta merkez camilerde gıyabi cenaze namazı kıldırılacakmış.
darbeci zalimler aile kabristanına gömülmesine izin vermemişler. ınsallah kendileri mezar bulamaz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar