toplum mühendislerinin, türk halkının kemalist, sözde vatansever, sözde bağŸımsızlık damarlarını harekete geçirmeyi planladıkları miting. en son yaptıklarında milyonları toplamışŸlardı ama seçimlerde büyük bir tokat yiyerek ak partinin oylarını tam %13 arttırmışŸlardı. şŸimdi yine meydanlardalar. bu hareketin önemli figürleri biz kaç parayız tuncay özkan ve sürekası ise silivri'de...

türk halkı terli...yer mi bunu ? yemez...
devamını gör...
"dağdaki çobanın oyuyla benim oyum eşit olamaz" , akp'ye oy verenler "göbeğini kaşıyanlardır." diye düşünüp , "dini siyasete alet etmek suçtur" ilkesini savunup fakat "cumhuriyeti siyasete alet etmekten sakınmayan insanların "it ürür, kervan yürür!" atasözünü zihnimizde canlandıran kıpırtıdır.
devamını gör...
bazı insanların yine göz göre göre kendini kullandırmak isteyip istemediğini merak ettiğim ve bunun sonucunu da bana gösterecek mitingimsi.
devamını gör...
"yeni bir cumhuriyet mitingleri turnesi mi başlıyor" sorusunu akıllara getiren miting. yine birileri birşeylerden rahatsız oldu ve düğmeye basıldı. gaza gelmeye hazır kemalist kesim de direk atladı belli ki. mesele miting yapılması değil, istedikleri kadar miting yapsınlar ama o mitinglerde toplumun başka kesimlerine yönelik hakaretler ve kışkırtmalar olursa o zaman sonuçlarını da göze almaları gerekir bence.
devamını gör...
toplumu kaosa sürüklemek isteyen kişilerin yarattığı, islam düşmanlığından beslenen, başarısız olmaya mahkum provokasyon toplantılarından birisi.
devamını gör...
ergenekonun bağrından kopup gelmiş ortalığı bulandırma hareketlerinin 2.versiyonunun ilk ayağıdır.
o kadar başörtü eylemleri yapılıp sesini duyuramazken bu mitinglerin bu kadar abartılması da ilgintir.
biz gençken irtica tehlikesi vardı biz büyüdük evrim geçirdi cumhuriyet elden gidiyor oldu. hep aynı terane..
bazıları kaymağı götürürken insanarın gözlerini kapatmak için malzeme yapıyorlar millete.
devamını gör...
öz olamayanların, birlikten "öz" doğar düşüncesiyle oluşturdukları populasyon, temcit pilavı tadı veren damperli çağdaşlar toğluluğu...
devamını gör...
biz katılmayacağız diyerek takıyye yapanların, gizlice katılıp destek vererek kalabalık göstereceği, bakın biz gelmeden de bir tepki oluştu, hükümet istifa diyecekleri provakasyon.
devamını gör...
akp ye biraz daha zarar verecek organizasyondur. son seçimlerde düşen oylar bazılarını fena korkutmuşa benziyorki, adamlar ota böceğe ergenekoncu demeye başladı. bu kadar paranoyak olmayın canlarım! öptüm hepinizi...
devamını gör...
22 temmuz seçimleri göz önüne alındığında 'biz bu sene katılamıyoruz kuzum' nidalarının sıklıkla duyulmasına sebep olacak miting. sıcakta çekilmez miting falan tavsiye de etmiyoruz zaten.
devamını gör...
toplansınlar, bağırsınlar, deşarj olsunlar ne güzel işte.. ama umarım geçen sefer yaptıkları gibi kapalı bir hanımın başörtüsünü çıkardığı o saygısız, haddini bilmeyen ve çirkin tiyatrolarından birini tekrarlamazlar..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar