1. (Tematik)
burada bir grup (bir grup mod tarafından da) destekli yazar tarafından sırf hayır diyoruz diye her türlü itham, hakaret, aşağılama yapıldı, bunların ana teması "göreceksiniz bunlar 17 nisandan sonra sözlüğü terk edecekler" laflarıydı.. ama 17 nisan geçtiği halde sözlükten ayrılmadığımızı görünce iyice seviyeyi düşürdüler.
bazıları mod olmalarına rağmen özelden hakaretler, aşağılamalar, küfürler, sözlük formatına uygun olmayan tanımlar girmeye başladılar. önce fetöcü, irancı, esedci, selefi diye hakaret ettiler, korkup susmadığımızı görünce şimdi adi herif, yalancı pislikler, iftiracı yavşaklar diye özelden hakaret etmeye başladılar.
17-25 aralıktan önce sözlükteki bir grubun yaptıklarını şimdi bunlar yapmaya başladılar. sözlükte kendisi gibi düşünmeyen, görüşlerine eleştiri getiren herkes her türlü hakarete maruz kalır oldu.
bu tür modlarla devam edilecekse ahiretsözlük domainini de rezerve etmeniz yerinde olacaktır.

devamını gör...
2. (Tematik)
hadise, verecek cevabı olmayanlar için geçerlidir. zaten şöyle genel olarak bakıldığında iktidarın bariz çuvalladığı mevzuların konuşulduğu başlıklarda bahsedilen grubun g'si olmuyor.

yazacak bir şeyleri yok çünkü, amma ve lakin bunu sindiremediklerinden ötürü alakasız mevzular ile tilt etme yoluna gitmek durumunda kalıyorlar. kardeşim bak bu adam hırsızlık yapmış diyorsun, ''bu memleketi tüp kuyruklarında bekleten şerefsizleeer vardı'' diye yürüyor sana. ulan, ben sana onu savunmuyorum ki? dilinden Allah'ın adını düşürmeyenlerin, bir müslümanın yapmaması gereken her şeyi yaptığını işaret ediyorsun; ''türbanımıza saldırdılaaar'' diyor.

ben daha hiç ''yahu haklısınız, bizim iktidar nasıl oldu da haburda seyyar mahkemelerde teröristleri salıverdi, pyd'ye terörist deyip silahlı askerlerinin konvoy halinde topraklarımızı kullanarak suriye'ye geçmesine müsaade etti, dört eski bakan muhabbetinde nasıl yargılanmalarına müsaade etmedi, gülen ile bu kadar içli dışlı iken nasıl birden bire kanlı bıçaklı hale geldi'' diye soran sorgulayan tayyipsever görmedim.

hele hele şu dört eski bakan mevzusunda nasıl tayyip'in arkasında duruluyor akıl sır erdiremiyorum. bakanları değil aklamak, ''suçlu ya da suçsuz'' mu diye mahkemeye bile çıkartmadılar. çıkartmadılar yahu? hiç mi kıllanmadınız, hiç mi vicdanınız kalmadı? tayyip onlar suçsuz dedi diye gözü kapalı tamam mı dediniz? üstüne üstlük o kadar ses kaydını, telefon görüşmelerini bunlar sahte diyebilecek tek bir bağımsız kuruluş bulamadıkları halde?...

ama şimdi size sorsak, işte biz büyük tabloyu görmüyoruz, asrın liderinin bir planı var, tuzak kurdular, kandırdılar, avrupayı titretiyoruz falan filan faso fiso.
devamını gör...
3. (Tematik)
çoh ayıp etmektedirler. çirkefliğe gerek yok. fetöcüler azalarak bitecek zaten. böyle zaman zaman kripto vaziyette gelip yazacaklar. sonra yine kaybolacakalar. sonra yine farklı nicklerle gelecekler. en sonunda ebediyen yok olup gidecekler. bunlar da böyle bir cins işte. çok da şaapmamak lazım.
devamını gör...
5. (Tematik)
sözde akp eleştirisi yapan zevatın ağlaması. bakınız bunları anlatan çok güzel bir ayet var: hem bunlara yer yüzünü fesada vermeyin denildiği zaman biz ancak ıslahcılarız derler*. ha! doğrusu bunlar ortalığı ifsat edenlerdir bunlar lâkin şuurları yok farkında değillerdir*

akp eleştirisi hırsız, 17 25 aralık, ayakkabı kutusu, dört bakan, kaçak saray ıvır zıvır diyerek olmuyor. bunlar eleştiri değil fitnedir.
devamını gör...
7. (Tematik)
yalan ve iftirada sınır tanımayan bir düdüğün saçmalaması.
--- alıntı ---

önce fetöcü, irancı, esedci, selefi diye hakaret ettiler, korkup susmadığımızı görünce şimdi adi herif, yalancı pislikler, iftiracı yavşaklar diye özelden hakaret etmeye başladılar.
--- alıntı ---

burada adam diyor ki, biz akp yandaşı olmadığımız için bize böyle apılıyor.
hayır. yalan söylediğiniz için yapılıyor.
akp yandaşı olmayana sözlükte kalıcılık garantisi yoktur diyerek bir yalana sarılan adamın, karşılığında yalan söylüyorsun hangi tanımınız bu yüzden silindi denildiğinde cevap veremeyip yine yalana sarılmasıdır bu durum.

ben bu zihniyete karşıyım. bu zihniyet pisliktir. yavşaktır. bu zihniyet yaptığı yavşaklığı bir başka yavşaklıkla örtmek için uğraşan zavallılığın numunesidir.
sen nasıl bir rezilsin? denildiğinde, bunu da akp karşıtıyız ya ondan böyle diyorlar, diyecek kadar aşağılık ve şeref yoksunudur.

hakkımı helal etmiyor, Allaha havale ediyorum. Allahın laneti yalan söyleyenlerin üzerine olsun.
ben sizin yalanlarınızla baş ederim. amma, buna artık isteğim yok. zira böylesi bir kaypak müfterinin her sözüne karşılık bir yalan hanesine çizik atmak icap eder.
bu bana dert olmaz. şu kafayla uğraşmak bana dert olmaz.

lakin size yalancı demeye devam edeceğim. bu size dert olsun işte.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar