sputnik'in haberine göre 30 bin araç geçiş garantisi de olan küçük çaplı çiftlikbank öpmesidir. yap - işlet - devret hususunda malumumuz devletin geçiş garantörü olmasi sebebiyle verdiğimiz vergiler adamlara gidiyor. geçen sene orhan gazi köprüsüne 225 trilyon ödedik millet olarak.

çanakkale geçilmez !

abi 15 euro'ya tabi geçilmez..

https://tr.sputniknews.com/...
devamını gör...
ya ne olacağdı? tl fiyat belirleyip yandaşın gelirini riske mi atacaklardı?

mevcut köprülerden verilen araç geçiş garantisi yüzünden edilen zararlar yetmemiş hala yap işlet devret modeliyle yol-köprü yaptırıyorlar. yiyin efendiler yiyin... adamlar devletin bug'ını bulmuş ne güzel kasasını boşaltıyor. bizim yurdum gamyoncusu da köprüden geçerken çoğ ii oldu çoooğ da güzel iyi oldu almanya hollanda bizi kıskanıyor diye video çekip instagramda gururla paylaşsın.
devamını gör...
sıkıntı değil. basında şurda burda çok tantana olunca 1 euro aşağı çekiyorlar nasılsa. bu arada ilk açıldığı gün beleş olacak. bayramlarda beleş geçer , bi görür selfie çekerim diye hayal etmeyin.
devamını gör...
yerli ve milli para birimimiz olan euro’yu kullandıkları için tebrik ederim.
devamını gör...
tevekkeli devletten beş kuruş para çıkmıyor derken yanlış söylememişler. devlete bir şey yok, boyuna bizi düdüklüyorlar.
devamını gör...
kimsenin kullanmayacağı köprüler yapıp , kimsenin ödeyemeyeceği fiyatlarla geçişini sağlayarak topluma hizmet ettik diye meydanlarda nutuk atacaklar yine. sonra köprüden geçmeyen değil , köprüyü görmeyen hatta marmara bölgesinde bile yaşamayan insanların verdikleri vergiyle açıklar kapatılacak. sonuçta birileri kazanacak. o kazanan tabiki türk halkı olmayacak.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar