acziyet göstergesidir. sen muhalefetin değil iktidarın başındasın. vatandaşları miting meydanına çağırıp gaz almaktan başka yapacak icraatların olması gerekir. muhalefet halkı miting meydanlarına çağırır ki iktidara sesini duyursun ve icraata zorlasın. sen kimi neye zorlayacaksın. türkiyedeki israil büyük elçisine mi sesini duyuracaksın.

--- alıntı ---
erdoğan'dan vatandaşlara çağrı: cuma günü...
cumhurbaşkanı erdoğan terör devleti israil'in katliamlarına karşı vatandaşları cuma günü yenikapı'da tepki göstereceklerini ifade etti.
14 mayıs 2018 pazartesi 22:54

cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, terör devleti israil'in katliamlarına sert tepki gösterdi.

konuşmasında vatandaşları cuma günü yenikapı'da tepki göstermeye çağırdı.

erdoğan şu ifadelerde bulundu:

şu anda, israil devlet terörü estirmektedir. israil bir terör devletidir. ne yazık ki abd, ypg/pyd ile deaş'a karşı mücadele ettiğini söyleyerek nasıl işbirliği yapıyorsa, işte burada da israil'le acımasız bir şekilde işbirliğine girmiştir. israil'in yaptığı bir soykırımdır. ve bu soykırımı ilk defa yapmıyor.

cuma günü yenikapı meydanında buluşacağız.

--- alıntı ---
devamını gör...
evlerinde zorla tuttuğu % 50si için yapması gerekeni yapmaktadır onlara bu kadarı yetmektedir icraat beklediklerini düşünmüyordur . bağırıp çağırıp bir rahatlasınlar bakalım .
devamını gör...
muhtemel final cümlelerinden biri şu olacaktır;

--- alıntı ---

gazze için, filistin için, büyük oyunu bozmak için 24 haziran'da devam demeye var mıyız?

--- alıntı ---
devamını gör...
destansı bir yiğitlik göstermek, cesaretiyle tabuları, putları devirmek, orduları dize getirmektir. görülmemiş mertliktir. siz hiç eeeey! diyebiliyor musunuz? adam eeey! diyebiliyor. heyt be!halkını mitinge çağırıyor. ne mangal yürek yahu.
devamını gör...
cumhurbaşkanlığı seçimi mitingine çevrileceği için ankara'da bir benzeri yapılırsa icabet etmeyeceğim davet.

israil'in abd ile işbirliği yaptığını, zulmettiğini yeni mi öğrenmiş sayın cumhurbaşkanı?
devamını gör...
reis biliyor bu işi. israil yenikapı'daki kalabalığı görünce kuyruğunu sıkıştırıp kaçacak.

e sen de mal değilsin ya mazlumun yanında olan reisimize 24 haziran'da oy ver.

bu mitingin hala israil zulmu için yapıldığını zannedenler var ya ben ona yanarım. adam 16 senedir aynı muhabbeti çeviriyor ve yediriyor. valla helal olsun reis sana.
devamını gör...
chp iktidarda olsaydı kudüsü israilin başkenti olarak tanırdı abd den önce.

Allah a şükür recep tayyip erdoğan var.
devamını gör...
icra makamındakilerin milleti tepki için toplaması hiç garip değil. türkiye'nin israil'le anlaşıp kendi mahkemesindeki mavi marmara davasını düşürmesi de son derece normaldi.

ve bu mitingin yaklaşmakta olan seçimle hiçbir alakası yok. aynen böyle.
devamını gör...
siyasi olduğunu düşünenler için birçok farklı meydanda yapılabilecek miting. saadet partisi chp iyi parti kim yapmak istiyorsa yapsın organizesini. parti olması gerekmez sivil toplum örgütleri de yapabilir. yok hiçbir şey yapmadan oturalım diyorsanız o ayrı.
devamını gör...
bal gibi de siyasi çek bakalım meclisten israille olan anlaşmalarını da o zaman görelim yüreğini. mavi marmarayı sat, israilde yangınlar sonucu uçak gönder, milyon dolarlık gizli anlaşmalar yap sonra da filistin diye ağla yiyen de yok işte herkes neyin ne olduğunu biliyor amma putların tarihteki yeri hep bu olmuştur. kayıtsız şartsız itaat edilen.
devamını gör...
ahalinin bir araya toplanıp, "nalet gelsin israil'e," deyip evlerine dağılacağı faydasız eylem.
devamını gör...
aklıma hep ateist derneğini getiren miting. bu ateist derneğinde de ne iş yapıldığını merak etmişimdir.
- Allah yok
+ evet yok
- ben bi çay koyim.
devamını gör...
tabi gövde gösterisi olsun diye yap, yapma demiyoruz ama icraate bakarız biz sonuçta. sen siyasi olarak hiçbir yaptırım uygulama, hiçbir icraatte bulunma. sonra da filistin için destek mitingi düzenle. sırf lafla olsaydı, ohooo şimdiye kadar israil devleti kalmazdı ortada. peh.

bunun yerine millet evinde oturup dua etse daha çok destek olur. en azından derdimizi doğru yere anlatıp dermanini da doğru yerden istemiş oluruz.
devamını gör...
kötülüğe karşı alınan her tavır değerlidir.
elbette bu miting israil zulmüne engel olmayacak.
ancak milletin yüreğindeki kudüs sevdası ve siyonizm nefretini diri tutacaktır.
devamını gör...
miting yapıp yalandan şov yapacağına keşke kırşehir şeker fabrikasını israillilere satmasaydınız ! bu daha inandırıcı olurdu. en doğrusunu Allah bilir ama malum şahıs ve saz arkadaşlarının samimiyetine tırnağımın ucu kadar inanmıyorum. istediğiniz kadar eksileyin bu gerçeği değiştirmiyor.
devamını gör...
mavi marmara şehitlerini 20 milyon dolara satanların mitingi. iftar için sakladığım kolayı lavaboya dökerek destekleyeceğim. zulüm devam ederse bekaa vadisinde silahlı mücadele kampı kuracağım.
devamını gör...
cidden ne işe yaradığını merak ettiğim miting. tayyip paso, biz müslümanlar olarak pısırığız, tırsağız deyip duruyor. arada şiir, istiklal marşı alıntısı, hadis okuyor, tam bir müsamere havası.
devamını gör...
Allah'ın verdiği aklı kullanmayanların koşuştuğu miting. a haber dışında bir kanal izlemedikleri için israil ile mücade ediliyor sanan bir kitle var bu ülkede . yine büyük resmi parçalayıp bir oyunu daha bozmuşlar hayırlı olsun .
devamını gör...
3 dakikası kahrolsun israil diyerek geçen, ondan sonraki dakikaları akapeye oy verin bunlar bitsin diyerek geçen miting.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar